red dead redemption 2 valhalla
Sosyal Medyada Paylaş

Assassin’s Creed Valhalla’nın oyun tanıtımının oldukça ikna edici bir yaratılışını Red Dead Redemption 2’de yapabilirsiniz.

Oynanış tanıtımı olarak tanıtılan, ancak daha çok oyun içerisindeki sinematik anların gösterimi olan Assassin’s Creed Valhalla tanıtım videosu, oldukça iyiydi.

Oyunun dünyasını, yeni animasyonları, yağmalama, uzun gemi savaşlarını ve çekirdek özellikleri tanıttı. Bundan önce PR yağmacısı olmasaydı, tanıtım daha olumlu bir şekilde geçecekti. Ancak, farklı bir oyunda yeniden oluşturulabilir mi? Tam olarak değil.

Reddit kullanıcısı Davidplaysgames, Eivor closeuplarına odaklanarak Arthur ile değiştirmeyi denedi. Hatta bazı anları yeniden yaratmayı başardılar, ancak sadece Eivor’u kendi başına olduğu anları. Ayrıca, illüzyonu satmak için balta ve viking kaskı kullandı.

Red Dead Redemption 2 versiyonu Valhalla’daki ölçeğin çoğundan yoksun, ancak tüm sınırlamalar göz önüne alındığında sonuç hala sağlam.

Assassin’s Creed Valhalla Teaserinin Red Dead Redemption 2’deki Hali

https://www.youtube.com/watch?v=APy_-lVzia8

Ubisoft, elbette, bir gecede AssassinS Creed Valhalla’sına açılan kapıları havaya uçurdu. Oyuna sadece doğru bir bakış atmakla kalmadık, basında birçok kişi, oyunda çok sayıda Witcher DNA’sı tespit eden Kirk McKeand dahil olmak üzere uygulamalı demo hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Sosyal Medyada Paylaş