gta online bf weevil

BF Weevil: Bir Otomotiv ve Karşı Kültür Simgesi

Motor Savaşlarında Artı Bonuslar, Kaçakçı Satış Görevleri, Hava Yarışları ve Daha Fazlası

BF Weevil, bir zamanlar orta yüzyıl tasarımının ve ekonomik verimliliğin bir harikasıydı, ancak bir risk sermayedarı gibi bir dizi tespih ve batik için iki parçalı takımını bırakan BF Weevil, o zamandan beri özgür aşkın ve diğer yükseklerin sembolü haline geldi. fikirli idealler. Tarikatınızı Tataviam Dağları’nın eteklerine taşımak için veya kırmızı gözlü arkadaşlarınızı Vespucci Plajı’nda bir partiye götürmek için kullanıyor olun, Weevil sizi oraya götürmenize yardımcı olabilir. GTA Online ‘ın bu haftaki güncellemesi BF Weevil.

motor wars BF Weevil

Motor Savaşlarında 3X GTA $ ve RP

Bu hafta Motor Savaşları’nın ( Motor Wars ) daralan ölüm bölgesine paraşütle atlarken adınıza bir silahtan başka bir şey yapmadan Üçlü Ödül kazanın. Bir araç ve bazı önemli silahlar bulmak için takım arkadaşlarınızla birlikte çalışın, ardından hayatta kalan son takım olmak için düşmanlarınızı havaya uçurun.

smugglers run BF Weevil

Kaçakçı Satış Görevlerinde 2X GTA $ ve RP

Kaçakçıların Depolarınızda hareketsiz kalmasına izin vermek tehlikelidir, ancak özellikle Kaçakçı Satış Görevleri bu hafta 2X GTA $ ve RP geri ödüyorsa, finansal olarak da sorumsuzdur. Stoklarınızı yükleyin ve harita üzerinde hareket ettirin, ancak soğukta kalın, aksi takdirde yağmacılar teslimatınızı durdurmaya çalışır.

air races BF Weevil

Hava Yarışlarında 3X GTA $ ve RP

13 Ocak’a kadar her zamanki ödül çantasını üç katına çıkaran tüm Rockstar Tarafından Yaratılmış Hava Yarışlarında ( Air Races ) Los Santos Şehir Merkezi’nin gökdelenleri ile Blaine County’nin zirveleri ve vadileri arasında herhangi bir sayıdaki hava aracının kontrolünün arkasına atlayın ve manevra yapın.

hat BF Weevil
sweater BF Weevil

Özel Bonuslar

Bu hafta GTA Online oynayan herkes, sınırlı sayıda üretilen Güffy Double Logo Şapkasını ücretsiz olarak alacak .

Cayo Perico Heist finali sırasında İkincil Hedeften kaçak mal bulup çalmayı başarırsanız – nakit, altın, uyuşturucu veya sanat eseri – Cayo Perico Heist finalinde, parlak ve atılgan Bigness Faces Sweater’ı artırmanın yanı sıra ek bir bonus olarak alacaksınız. alt çizginiz.

Bu aynı zamanda içeri girip toplamak için son hafta:

 • Bir Cayo Perico Kapsam Belirleme Görevini tamamlayan Manor Batik Tişört
 • Cayo Perico Hazırlık Görevini tamamlamak için Rockstar Grey Pattern Tee
 • Cayo Perico Heist Finali’ni tamamlayan Panter Tur Ceketi
 • Panther Varsity Jacket – Kasım Soygunu Mücadelesine katılanlara bir onur nişanı olarak verildi
podium BF Weevil

Bu Hafta Podyumda : Enus Paragon R

Anakaraya döndüğünüzde ve saçınızdaki kumu yıkadığınızda, The Diamond Casino & Resort’a uğrayın ve Lucky Wheel’e GTA $, RP, kıyafetler ve bir dizi gizemle uzaklaşma fırsatı için bir dönüş yapın öğeler. Bu haftanın en büyük ödülü, genç bir savaş ağasının kasına sahip yaşlı bir devlet adamının zarafetini somutlaştıran tatlı bir spor araba olan Enus Paragon R.

İndirimler

Bu hafta GTA Online’da gökyüzüne çıkmanın birçok yolu var – havalanma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, uçaklar, helikopterler ve Hangarlar ile ilgili aşağıdaki anlaşmaların yanı sıra yüksek güçlü otomobiller için de göz atabilirsiniz. Tam liste için aşağıya bakın.

alkanost

RO-86 Alkanost %25 indirimli

annihilator

Annihilator Stealth %25 indirimli

valkyrie

Buckingham Valkyrie %40 indirimli

hangar

Hangarlar %30 indirimli

Araç İndirimleri:

 • RO-86 Alkanost %25 indirimli
 • Annihilator (Stealth) %25 indirimli
 • Buckingham Valkyrie %40 indirimli
 • Nagasaki Havok %40 indirimli
 • Grotti Visione %40 indirimli
 • Coil Cyclone %40 indirimli

Hangar Özelleştirmeleri ve Eklentilerde %30 indirim:

 • Hangar Stili
 • Aydınlatma
 • Zemin Grafikleri
 • Ofis mobilyaları
 • Yaşam Alanları
 • Atölye

Prime Gaming

Rockstar Games Social Club hesaplarını Prime Gaming ile başarılı bir şekilde bağlayan GTA Online oyuncuları, Kosatka denizaltısının Sonar İstasyonunu ve bu hafta herhangi bir zamanda oynayabilmeleri için GTA $ 200K’ı ücretsiz alacaklar.

Ayrıca Prime Gaming üyelerine özel indirimler de sunuluyor: Bu hafta Kurtz 31 Devriye Botu ve Shitzu Longfin’de% 35 indirim.

Gelecekteki avantajlara erişim sağlamak için Prime Gaming’i ziyaret ettiğinizden ve kaydolun.

prime gaming

Rockstar Games

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir