gta iv mod
Sosyal Medyada Paylaş

Oyuncular Grand Theft Auto 6 hakkında bilgi beklemeye devam ederken, yaklaşan bir mod Grand Theft Auto 4‘ü her zamankinden daha iyi göstermeyi vaat ediyor.

Grand Theft Auto 4 ilk olarak 2008’de piyasaya sürüldü, ancak bu, özel bir hayran grubunun oyunu sürekli olarak modifiye etmesini ve güncellemesini, dokuları değiştirmesini, oyun içi aydınlatmayı yenilemesini istiyordu.

Yaklaşan bir mod, Grand Theft Auto 4‘ü daha fazla iyileştirmeyi vaat ediyor; görsellerini güncelliyor ve oyunun modern izleyicilerle bağlantı kurmaya devam etmesine yardımcı olurken aynı zamanda sandbox dünyasında oynamayı seven sadık hayran kitlesini destekliyor. Kısacası ilk çıkışından on iki yıl sonra olmuş olacak…

2010 yılından beri iCEnhancer modlarını sunan deneyimli modder Hayssam Keilany; şu anda Grand Theft Auto 4 deneyimine etkileyici revizyonlar sağlayacak yepyeni bir sürüm üzerinde çalışıyor. Hacimsel sis, geliştirilmiş su efektleri, yeni ağaç modelleri, yüksek kaliteli yansımalar, çok katmanlı bulutlar ve gece gelişmiş gölgeler; oyuncuların gelecek modda dört gözle bekleyebilecekleri büyük ipuçlarından sadece birkaçı.

GTA IV, iCEnhancer 4 Grafik Modu

gta iv mod

RevIVe açısından, “GTA IV‘in performansını ve kalitesini artırmayı hedefleyen” bir proje olarak tanımlanmaktadır. Projenin duyurusuna, oyunculara Grand Theft Auto 4‘ün halihazırda etkileyici dünyasında sanal bir tur verilirken iyileştirmeleri sergileyen yüksek kaliteli bir fragman eşlik etti; bu mod nihayet geldiğinde daha da sürükleyici hale gelmeyi vaat ediyor, ki bu olmalı. Oyuncular için Grand Theft Auto 6‘yı beklerken eğlenceli bir yolculuk olacak. Ancak, iCEnhancer 4 & RevIVe modunun resmi bir çıkış tarihi yok.

Grand Theft Auto 4, Rockstar Games‘in New York City versiyonu olan Liberty City’de geçiyor ve Amerika’da kendine yeni bir hayat kurmaya çalışan Doğu Avrupalı ​​savaş gazisi Niko Bellic’in hikayesini ele alıyor. Bununla birlikte, işler daha karmaşık hale geldikçe, kısa süre sonra tefeciler ve mafya patronları arasında sıkışıp kalmaktadır. Sonunda oyun için iki genişleme paketi yayınlandı. The Lost and Damned ve The Ballad of Gay Tony‘nin her biri oyunun temel anlatımıyla bağlantılı yeni hikayeler içeriyordu ve orijinal olarak Grand Theft Auto 4‘te tanıtılan karakterlerle etkileşime giren yeni kahramanları tanıtıyordu.

Son hayran spekülasyonları, Rockstar Games’in Grand Theft Auto 6 ile dalga geçmeye başladığını öne sürüyor. GTA Online için bir güncellemenin reklamını yapan yeni bir fragmanın ardından, hayranların dikkati sergilenen yeni yere çekildi. Google Haritalar’a koordinatların girilmesi, Virginia’daki ormanda bir toprak yolu ortaya çıkardı. İşler ilginç hâle gelene kadar insanlar uzaklaştı. Görüntüyü geri çekerek hayranlar, yerin kartal gözlü görüntüsünün, birçok hayranın yanak diliyle baş sallaması olarak yorumladığı; altı için Roma rakamı şeklinde dolambaçlı bir yol ortaya çıkardığını görünce şaşırdılar. Yoksa bir gelecek mi ortaya çıkarılacak?

Sosyal Medyada Paylaş