red-dead-online-legendary-animals

Bu Hafta Efsanevi Hayvanları Avlama Bonusları

Red Dead Online ‘da Bu Hafta Ücretsiz Dolaşım Görevlerinde Artı Bonuslar

Bu hafta Red Dead Online ‘da. Dedikleri doğru: tuzağa düşmek ve avlanmak kolay değil. Fil Tüfeği için 100 mermi Nitro Ekspres Cephane, bir Kilo Alma Toniği ve çabalarınız için bir Kilo Verme Toniği elde etmek için bu hafta herhangi bir Efsanevi Hayvanı avlayın, öldürün ve derisini soyun – Serbest Dolaşımda veya Sighting Mission’da – çabalarınız için 100 mermi Nitro Express Cephane alın.

Karkasları getir ve Gus’ın Mağazasına saklan – sadece gösterildiğin için 2 Hızlı Seyahat Ödülü ve bir Karlı Ak Balıkçıl Tüyü alacaksınız. Oradayken bir Ziynet veya Ceket yapın ve seçtiğiniz bir Yerleşik veya Seçkin Doğalcı Öğede %40 indirim alacaksınız.

Bu hafta Red Dead Online oynayan hayvan severler, avcılar ve her türden doğa bilimci, 1.000 Naturalist XP ve 5 Animal Reviver için bir Ödül alacak.

Vahşi tarafta yürüyüş yapmak isteyenler için: Harriet Davenport, önümüzdeki yedi gün boyunca Naturalist’s Sample Kit’in maliyetinden 5 Altın Külçe düşürdü.

Bu Hafta Serbest Dolaşım Görevlerinde Çifte Ödeme

Red Dead Online’da Maceralar sınırda sayısız biçime bürünür – bazıları tanıdık yüzler tarafından sunulur, bazıları itibarınızdan etkilenir. Hizmetlerinizi sunmak ve sorunlarınız için 2X RDO $ toplamak için haritanızdaki herhangi bir turuncu Serbest Dolaşım Görevi simgesine gidin.

American Paint horses Bu Hafta

American Paint Atları

American Paint horses Bu Hafta

American Paint Atları

Andalusian horses Bu Hafta

Andalusian Atları

Andalusian horses Bu Hafta

Andalusian Atları

Bu Hafta Satışlar ve İndirimler

Sınırdaki tüccarlar ve vitrinlerle anlaşma yapmanın birçok yolu var. Ne de olsa mallar ve hizmetler her zaman piyasanın kaprislerine tabidir. Birincisi, eyaletlerdeki Ahırlar, tüm Amerikan Boya ve Endülüs Atlarında %40, ayrıca Battaniyeler, Boynuzlar ve Bedroll’lerin yarısını sunuyor. Red Dead Online indirimleri:

Springfield Rifle

Springfield Tüfeği

Bolt Action Rifle

Bolt Aksiyon Tüfeği

Varmint Rifle red dead online

Varmint Tüfeği

Rolling Block Rifle red dead online

Yuvarlanan Blok Tüfek

Caracano Rifle red dead online

Caracano Tüfeği

Elephant Rifle red dead online

Fil Tüfeği

Bu hafta Red Dead Online ‘da Wheeler, Rawson & Co. Catalogue’un anlaşması ile kendinizi elementlere ve kaçınılmaz istenmeyenlere karşı koruyun: Tüm Tüfeklerde tüm hafta boyunca %30 indirim.


Prime Gaming

Rockstar Games Social Club hesabını Prime Gaming’e bağlayan Red Dead Online oyuncuları, aşağıdaki ödüller alacaklardır:

  • Ücretsiz Bir Ödül Avcısı Lisansı
  • Ücretsiz Kesilmiş Ametist Ödül Vagonu Tasarımı

Ayrıca, 10 Mayıs’tan önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, ücretsiz bir Varmint Tüfeği için Teklifler ve Ödüller, Hunting Wagon’da %30 indirim ve 50 ücretsiz Tüccar Malları alacaklar.

prime

Kaynak: Rockstar Games

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir