weapons combatshotgun
Sosyal Medyada Paylaş

Grand Theft Auto Online oyuncuları, Cayo Perico Adası’nda birkaç adımda kilitleri açarak efsanevi Combat Shotgun‘ı elde edebilirler.

Grand Theft Auto Online 7 yaşın üzerinde olabilir, ancak çevrimiçi çok oyunculu sürüm, sürekli aldığı güncellemeler sayesinde diğer popüler oyunların önüne geçmeye devam ediyor. 2020’de bile oyuncular, 2019’un Diamond Casino Heist ve Yaz güncellemelerinin devamı gibi içerikler alıyor ancak yıl bitmeden bir tane daha var. Cayo Perico Heist güncellemesi, GTA oyuncularına tanıdık silahlarla birlikte keşfedilecek yeni bir ada getiriyor.

Combat Shotgun, her zaman GTA’nın en iyi ateşli silahlarından biri olmuştur, ancak bu ikonik silah, 12 yıldan uzun bir süre önce piyasaya sürülen GTA 4’ten bu yana bu evrende görünmedi. Neyse ki, Cayo Perico sonunda oyuncuların Combat Shotgun‘u edinmelerine izin veriyor; ancak herhangi bir düşman tarafından düşürülmeyecek veya başlangıçta bir dükkanda bulunamayacak. Bunun yerine, Combat Shotgun, adanın etrafında birkaç farklı spawn noktasına sahiptir ve bu kılavuz, oyuncuların onu kaçırmamasını sağlayacaktır.

Combat Shotgun’un Kilidini Açma

combat shotgun location

Cayo Perico Adası’na oyuncular ancak Cayo Perico Soygununu başlattıktan sonra seyahat edebilir, bu nedenle Miguel Madrazo ile tanışmak gibi ilk görevlerin tamamlanmış olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Geldiğinizde Combat Shotgun; El Rubio’nun evinin içine gizlenmiştir, bu da hemen erişilebilir değildir ve bir denizaltı almak gibi soygun görevlerinin tamamlanmasını gerektirir. Bu şartlar sağlandıktan sonra, av tüfeği, köşk içinde duvara veya sıraya dayalı olarak 7 konumdan birinde olacaktır. Birçok oyuncu, en güneyde daha yaygın olarak bulduklarını bildirdi, ancak her birini aramaya hazır olun. Soygun finali sırasında herhangi bir zamanda talep edilebileceğini unutmayın.

Combat Shotgun, 6 mermi sınırıyla yakın mesafeden en iyi şekilde kullanılır, ancak daha yüksek bir atış hızına ve onu Pump veya Assault Shotgun gibi diğer silahlardan daha iyi yapan güçlü hasar verebilmeye sahip olmasıdır. GTA Online oyuncuları, satın alındıktan sonra Ammu-ulus silah mağazalarından 295.000 $ ‘a el feneri; bastırıcı ve çeşitli renk tonları dahil olmak üzere diğer isteğe bağlı özelleştirmelerle birlikte bu seçeneklerden istediklerini satın alabilirler.

Av tüfeğini aldıktan sonra bile, Cayo Perico Adası’nda oyuncuların yapacakları başka şeyler var. Gerçek serbest dolaşım eksikliği bazı GTA Online oyuncularını hayal kırıklığına uğratabilirken; gece kulüplerinde yapılan iyileştirmeler ve birden fazla sona sahip soygunların yenilenmesi yakın gelecekte bol miktarda tekrar değeri sağlar. Ve son soygunu bir kez daha ele alan herhangi biri, yeni Perico Tabancasını almak için başka bir fırsata sahip olur.

Sosyal Medyada Paylaş