cayo perico heist panter heykeli

Cayo Perico Heist: Panter Heykeli Artık Alınabilir

Artı Gece Hayatı Ödülleri ve Bonusları, Müşteri İşlerinde 2X Ödül ve Daha Fazlası

Cayo Perico Heist: Panter Heykeli. Parçalı CCTV görüntüleri ve hoşnutsuz bir gümrük memurunun tanıklığı geçilecek bir şeyse; El Rubio kısa süre önce müstahkem binasının zaten büyük olan sanat koleksiyonuna değerli bir Panter Heykeli ekledi. Sıkıca korunacağınız kesin, ancak Cayo Perico Heist ‘den canlı olarak kaçmayı başarırsanız, cömert bir şekilde ödüllendirileceksiniz.

Bu hafta The Cayo Perico Heist ‘in tüm sunucuları, Panter Heykeli ‘ni ilk oyunlarında Birincil Hedef olarak gözlemleyebilecek.

Gece Kulübü Bonusları ve Ödülleri Cayo Perico Heist panter heykeli

Cayo Perico Heist: Gece Kulübü Bonusları ve Ödülleri

Dışarıda ne tür bir katliam olursa olsun, Los Santos’taki dans pistleri tıka basa dolu; likör serbestçe akıyor ve sıra köşeyi dönünce uzanıyor. Gece Kulübü Yönetim Görevlerini tamamlamak, önümüzdeki yedi gün içinde tüm Gece Kulübü Günlük Gelirinin üç katına çıktığını düşünürsek; popülaritenizi iki kat artıracak ve bu da güzel bir şekilde karşılığını alacaktır. Kasanızı düzenli olarak boşaltmayı unutmayın. Panter Heykeli.

After Hours DJ Tees Cayo Perico Heist panter heykeli

Cayo Perico Heist: Saatler Sonra Açmak İçin Oynayın DJ Tees

Düzelttiğinizden ve keskin göründüğünüzden emin olun. Kendi kuruluşunuzda bir plebian gibi görünerek yakalanmayın – Tale of Us Stacked Logo Tee, White Solomun Logo Tee; Dixon Glitch Logo Tee ve The Blessed Madonna We Believe Tişörtü toplamak için bu hafta istediğiniz zaman GTA Online oynayın. Bedava. Panter Heykeli.

Müşteri İşleri Cayo Perico Heist panter heykeli

Cayo Perico Heist: Müşteri İşlerinde 2X GTA $ ve RP

Filosunda Terrorbyte bulunan yüksek teknoloji suçlular; Paige Harris’in Müşteri İşlerini tamamlamasına yardımcı olmak için özel yapım aracın dokunmatik ekranlı terminalini kullanabilir ve bunların tümü bu hafta iki katını ödüyor. Panter Heykeli.

Motor Savaşları Cayo Perico Heist panter heykeli

Motor Savaşlarında Üçlü Ödül

Paraşütle inmek, tehlikeli bir şeyi ele geçirmek ve sevgili yaşam için beklemek – Motor Savaşları; 2 Haziran’a kadar tüm rakiplerine 3X GTA $ ve RP dağıtmaya devam ediyor.

 Turuncu Gölge Camo Livery Cayo Perico Heist panter heykeli

100’den Fazla Oyuncu için Orange Shade Camo Livery

Uzun süredir oyuncular ve Seviye 100 ve üstü kararlı yeni başlayanlar; bu hafta herhangi bir zamanda GTA Online oynayarak HVY Menacer zırhlı SUV için Orange Shade Camo üniformasını toplayabilirler; (31 Mayıs’tan sonra giriş yaptıktan sonraki 72 saat içinde mevcut).

Canis Freecrawler Cayo Perico Heist panter heykeli

Cayo Perico Heist: Bu Hafta Podyumda: Canis Freecrawler

The Diamond Casino & Resort’un lobisinde sallanın ve Lucky Wheel’i çevirerek GTA $, RP, kıyafet, gizemli ödüller ve daha fazlasını kazanın. Bu haftanın podyumdaki en büyük ödülü; tüm ailenin keyif alması için yapılmış bir arazi aracı olan şişman, kutulu Canis Freecrawler’dan başkası değil. Panter Heykeli.

Cayo Perico Heist: İndirimler

Kulübün dışındaki basların uğultusunu ve gürültüsünü dinlemekten sıkıldıysanız, içeri girin: Gece kulüpleri bu hafta %40, Yükseltmeler ve Değişiklikler %30 indirimli. Çevrenizde dolaşmak için yeni bir Festival Otobüsüne veya Keşif Gezisine ihtiyacınız olursa, satışta bir dizi araç da var. Panter Heykeli.

Dinka Jester Classic

Dinka Jester Classic %40 indirimli

Ocelot Pariah

Ocelot Pariah %40 indirimli

Vapid Festival Bus

Vapid Festival Bus %40 indirimli

Blimp

Blimp %40 indirimli

Pfister Neon

Pfister Neon %40 indirimli

Ocelot Lynx

Ocelot Lynx %40 indirimli

HVY Menacer

HVY Menacer %40 indirimli

Överflöd Entity XF

Överflöd Entity XF %40 indirimli

HVY Brickade

HVY Brickade %40 indirimli

Prime Gaming Bonusları ve Avantajları

Rockstar Games Social Club hesaplarını Prime Gaming ile başarılı bir şekilde bağlayan GTA Online oyuncuları, Kosatka denizaltısının Sonar İstasyonunu ücretsiz olarak ve bu hafta herhangi bir zamanda oynadıkları için 200.000 GTA $ alacaklar. Cayo Perico Heist.

Ayrıca Prime Gaming üyeleri; hem Ocelot Jugular hem de Enus Stafford’da %80 ve Veto Modern go-kartta %35 indirim dahil olmak üzere özel indirimlerden yararlanır.

Gelecekteki avantajlara erişim sağlamak için Prime Gaming’i ziyaret ettiğinizden ve kaydolduğunuzdan emin olun. Panter Heykeli.

prime gaming

Kaynak: Rockstar Games Newswire

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir