circoloco records

CircoLoco Records: Rockstar Games’in Yeni Plak Şirketi

CircoLoco İle Ortaklıkta Oluşturulan Yeni Bir Plak Şirketi: İlk EP 4 Haziran’da Çıkıyor

CircoLoco Records ile: Müzik, Rockstar Games’in her zaman temel bir parçası olmuştur. Rockstar‘ın başlıklarındaki yeraltı sanatçılarının ve sahnelerinin şampiyonluğundan; Grand Theft Auto serisinin titizlikle seçilmiş radyo istasyonlarına ve Grand Theft Auto Online‘da tamamen hayata geçirilmiş dijital gece kulüplerinin tanıtılmasına kadar. After Hours güncellemesinin yanı sıra, The Cayo Perico Heist‘in piyasaya sürülmesiyle oyun içi sosyal alanlar ve müzik keşfi olanaklarını genişletiyor.

Rockstar şimdi, dünyanın en büyük ve en etkili gerçek dünya partilerinden bazılarının yaratıcıları ve modern dans müziğinde en tanınmış markalardan biri olan CircoLoco ile yepyeni bir dans müziği yaratmak için fiziksel ve dijital eğlence dünyalarını daha da birleştiriyor. Kiminle? Plak şirketi: CircoLoco Records ile.

circoloco records rockstar

Plak şirketlerinin yakında çıkacak olan ilk derleme albümü Monday Dreamin’den parçalar içeren bir EP serisiyle çıkış yapan CircoLoco Records; CircoLoco‘nun en büyük partilerinin her döneminden bazı vizyonerlerin ve ikonların katkılarını sergileyecek. Carl Craig, Luciano, Seth Troxler ve Rampa ile birlikte saatler süren Dixon ve ayrıca Sama ‘Abdulhadi, Lost Souls of Saturn & TOKiMONSTA; Red Axes ve daha pek çok dans müziğinin geleceğine işaret eden gelecek ve gelecek sanatçılar.

İlk EP, Monday Dreamin ‘Blue EP, 4 Haziran’da Sama’ Abdulhadi, Kerri Chandler; Rampa ve Seth Troxler’den yeni parçaların yanı sıra Deichkind’in “Autonom” un yeni Dixon remiksiyle başlayacak. Seth Troxler izi, “Lumartes” artık mevcut. Daha fazla EP, tam derlemenin 9 Temmuz’da yayınlanmasının ardından haftalık olarak yayınlanacak.

CircoLoco Records Çok İddialı

20 yılı aşkın süredir Ibiza DC10’daki partileriyle ve dünya çapında house ve techno’yu temsil eden CircoLoco’nun dans pisti, yeraltı dans müziği ile moda; sanat ve daha geniş kültür unsurları arasında temel bir kesişim noktası haline geldi. Başından beri, kulübün müzik odaklı, karma kadrolarla gösterişten uzak kulüp gecelerine olan bağlılığı ve geleceğe bakış; Tania Vulcano, Ricardo Villalobos, Jamie Jones ve daha pek çok DJ’in kariyerini güçlendirdi. The Blessed Madonna, Dixon, Solomun, Keinemusik, Tale Of Us ve Moodymann dahil olmak üzere GTA Online‘ın After Hours ve The Cayo Perico Heist sanatçıları.

Çevresel sürdürülebilirliğe yönelik uzun vadeli bir çaba, CircoLoco‘nun markanın yaklaşımını geliştirme çabalarının bir başka ayırt edici özelliği olmuştur. CircoLoco Records‘un piyasaya sürülmesi, CircoLoco‘nun ileri görüşlü dans müziği sanatçılarını kulübün ötesinde desteklemeye olan bağlılığını pekiştiriyor.

CircoLoco Records; kulüpler için şimdiye kadar yaşanan en çalkantılı dönemlerden birinde dans müziği kültürünü desteklemek ve geliştirmek için yeni bir çığır açacak ve bu iki eğlence markasının kolektif gücüyle sahneyi yükseltme fırsatını temsil edecek.

Daha fazla bilgi için circolocorecords.com adresini ziyaret edin.

Kaynak: Rockstar Games Newswire

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir