cluckin bell
Sosyal Medyada Paylaş

Cluckin Bell restoran zincirinin kökü, Taco Bell ve KFC’ye dayanmaktadır. Taco Bell bir çan logosu kullanırken, KFC ise kızarmış tavuk kullanır. Her iki şirket de aynı ana şirkete aittir. Renk şeması nedeniyle bu restoran, renklerini Popeyes’tan almaktadır. Oyunda çok meşhur olan ve oldukça ilgi ve tepki çeken şeylerden birisi ise: restoranda, genellikle “Geri dönerseniz, moron olursunuz” veya “Umarım boğulursunuz!” gibi kin dolu sözler söyleyen işçilerin olmasıdır. Tabii ki Trevor onlara güzel ders veriyor.

Asıl konumuza dönelim, ilginç ve hayranların dikkatini epey çeken, yavaş yavaş yayılıp hayranlar tarafından sosyal medyada paylaşılan görseller gerçek. Evet, bir Cluckin Bell şubesi gerçekten açıldı. Gerçekten de Trevor yasaklandı.

Söylenen ve verilen bilgilere göre: 21 Temmuz ile 24 Temmuz 2022 aralığında, Poway, California’da Cluckin Bell pop-up restoranı açıldı. Restoranda eksiksiz bir Cluckin Bell menüsü, eksiksiz bir Cluckin Bell çalışan kıyafeti, Sprunk şişeleri ve Trevor Philips’in “Don’t Serve” uyarı posteri var. Bu projenin Rockstar Games tarafından resmi olarak desteklendiğine dair bir bilgi yok. Bizce bir hayran oyunun etkisinden çıkamayıp hayallerini gerçekleştirmiş ve Cluckin restoranı için temelleri atmış. Güzel de görünüyor.

Cluckin Bell ‘e Trevor ‘ın Giriş Yasağı

liberty city

Trevor ‘ın oyun içinde nasıl bir karakter olduğunu hepimiz biliriz. Trevor ‘a giriş yasağı koymakta bizce sonuna kadar haklı olan Cluckin Bell, Trevor için şu sözleri kullanıyor: ” Çalışanlara el bombası atmak, müşterilerin arabalarını kaçırmak, vandallık yapmak, yemeklerin parasını ödememek. ” Ayrıca bu cümle sonrasında bir ekleme yaparak şunu belirtmişler: ” Bu kişiyi görürseniz, lütfen derhal restoran personeline haber verin veya LSPD’yi arayın. ”

Trevor’ın buradan yemek yiyemeyecek olması kötü. Ancak size iyi bir haberimiz var, Trevor buradan her türlü yemek yer.

Fotoğraflar

Açılan restoranın fotoğrafları sosyal medyada büyük ilgi gördü ve konumunu merak eden belki onlarca belki yüzlerce veya belki binlerce insan var. Özellikle GTA oyuncusu. Konumu belli ancak verilen konum bilgisi gerçek mi değil mi bellisiz. Eminiz ki oyun içindeki gibi yapmayıp bu restoranda ilgiyi oldukça yüksek tutacak ve restoranın oyundaki kötü şöhretini temizleyecekler. Kim bilir, belki Rockstar bu projeyi destekliyordur ve bir restoran zinciri oluşturmak için ilk adımı burası ile atmıştır. Trevor ile reklam yapılma fikri de gerçekten güzel bir detay.

cluckin bell 2
cluckin bell 1
cluckin bell 3
cluckin bell 4
menu
sprunk
trevor dont serve

Kaynak: gibzongirl

Sosyal Medyada Paylaş