vapid slamtruck
Sosyal Medyada Paylaş

Artı Bunker Series ‘de Çifte Ödül, Koleksiyoncular için Vintage Vapid Tee ve Daha Fazlası

Vapid Slamtruck, bu modeli ilgilendiren son zamanlarda meydana gelen bir dizi kaza nedeniyle, potansiyel alıcılara Vapid Slamtruck ‘ı sürmenin ortak bir yan etkisinin, otoyoldaki rampanızı temizlemeye çalışan aptalların sürekli akışı olduğunu hatırlatmak istiyor. Birinin geldiğini görüyor musun? Tanrı aşkına ördek.

Vapid Slamtruck, artık Southern San Andreas Super Autos’tan satın alınabilir.

bunker

Bunker Serisinde 2X GTA $ ve RP

En iyi eğlence yeraltında. Bunker Serisi söz konusu olduğunda, kelimenin tam anlamıyla şunu kastediyoruz: yer kabuğunun derinliklerine gidin ve termonükleer Kıyamet Günü’ne dayanacak şekilde inşa edilmiş yüksek teknolojili bir sığınakta ateş edin. Bunda rahatlatıcı olmayan nedir? Anlaşmayı tatlandırmak için, Bunker Serisine dahil olan tüm yer altı modları, tüm savaşçılar için normal ödemenin iki katı ödeme yapıyor.

gunrunning

Gunrunning Satışlarında 2X GTA $ ve RP

Yüzeyin üzerinde hamleler yapmayı tercih ederseniz, Gunrunning Sales aracılığıyla değerli kaçak mallarınızdan bazılarını her zaman boşaltabilirsiniz – tüm hafta boyunca 2X GTA $ ve RP ödüyorlar. Talebi karşılamak hiç bu kadar iyi hissetmemişti. Ve laboratuar farelerinizin bir desteğe ihtiyacı olursa, tüm Gunrunning Research hızları da 27 Ocak’a kadar ikiye katlandı.

tee

Emektar Oyuncular için Solmuş Vapid Tişört

Marka sadakati bugünlerde değerli bir meta. Devam eden bağlılıklarının bir ödülü olarak, daha önceki bir GTA Online etkinliği sırasında Vapid Tee’ye sahip olan oyuncular, ücretsiz olarak nadir bir Faded Vapid Tee alacaklar. Bu, koleksiyonerlerin en yüksek doları ödediği, buna göre değer verdikleri yeri doldurulamaz bir vintage.

podium

Podyum Aracı: Vapid Peyote Custom

Penthouse’daki kral yatağınızdan çıktığınızda, The Diamond Casino & Resort’un lobisine uğrayın ve Lucky Wheel’e bir dönüş yapın. Bu hafta, eski usul bir araba hırsızının rüyası olan Vapid Peyote Custom’ın anahtarlarıyla yürüyebilirsin.

İndirimler

Izgarayı bırakmak ve kendilerine bir sığınak inşa etmek isteyenler, bu hafta Bunker’lardaki indirimlerden ve özelleştirmelerinden ve ayrıca garaj alanını doldurmak ve sizi mağarada tutmak için araç satışlarından yararlanmak akıllıca olacaktır. yer altı güvenli evinizin koridorları. İndirimlerin tam listesi aşağıdadır.

discounts bunkers

Tüm Bunkerler %40 indirimli

discounts-bunkermods

Bunker Modifikasyonları ve Yükseltmeleri %30 indirimli

discounts vapid winky

Vapid Winky %25 indirimli

discounts vapid gb200

Vapid GB200 %40 indirimli

discounts vapid caracara

Vapid Caracara ve Vapid Caracara 4×4 %40 indirimli

discounts hvy apc

HVY APC %40 indirimli

Prime Gaming

Rockstar Games Social Club hesaplarını Prime Gaming ile başarılı bir şekilde bağlayan GTA Online oyuncuları, Kosatka denizaltısının Sonar İstasyonunu ve bu hafta herhangi bir zamanda oynayabilmeleri için GTA $ 200K’ı ücretsiz alacaklar.

Ayrıca Prime Gaming üyelerine özel indirimler de sunuluyor: Bu hafta Pegassi Osiris’te %80 ve Progen PR4’te %70 gibi şaşırtıcı bir indirim. Gelecekteki avantajlara erişim sağlamak için Prime Gaming’i ziyaret ettiğinizden ve kaydolun.

prime gaming

Rockstar Games

Sosyal Medyada Paylaş