Bully (video oyunu)

Başlatan Gaviria, 14 Tem 2020 02:29:39

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

jaweed 

Alıntı yapılan: Radless - 08 Ağu 2020 02:40:45Bully'i oynamayan gerçekten çok şey kaçırır bi' deneyin derim, kaybedeceğiniz bir şey yok.
Ben oynamıştım, ilk başlarda çözememiştim. 1-2 saat geçince kapmıştım.

44 days bleedem

Alıntı yapılan: Cartel - 09 Ağu 2020 04:46:04
Alıntı yapılan: Radless - 08 Ağu 2020 02:40:45Bully'i oynamayan gerçekten çok şey kaçırır bi' deneyin derim, kaybedeceğiniz bir şey yok.
Ben oynamıştım, ilk başlarda çözememiştim. 1-2 saat geçince kapmıştım.

Respect My Cryppin

homieye

oyunun hikayesi bitince yapılcak bir şey kalmıyor

Lexter

Alıntı yapılan: Oner - 14 Tem 2020 02:30:25Bully'i hep merak etmişimdir. Oynamak nasip olmadı. Neyse, bi' denemeyi düşünüyorum. Teşekkürler.

8-Ball

Sağlam oyundur, öneririm ve mutlaka oynayın derim. GTA kadar da hayranı var. İkincisi çıkarsa kaçırmam.

deasn 

Bully'i hep merak etmişimdir. Oynamak nasip olmadı. Neyse, bi' denemeyi düşünüyorum. Teşekkürler.

novelty
fohi the immortal

flush

Oyunu bir çok kişiden gameplay olarak izledim, işin içine biraz da üretici mizah koyunca gerçekten izletiyor. Oynamak yerine izleten bir oyun, başarılı.

flushloveit

Mazzetti

Bully'i yıllardır youtube, twich gibi platformlarda takip ediyorum fakat oynamak nasip olmadı.. Fakat denemeyi düşünüyorum. Teşekkürler.

01eraysahin

Hep oynamak istediğim fakat bi turlu fırsat bulamadığım oyun olmuştur.
Burak oyunda zamanlarını yad ettim.

verrik

High School havasını çok güzel veren bir oyundur, severek oynarım.

emo.210

şu oyunu bir oynayamadım ama yıllardır içimde ukte kaldı. çok eğlenceli olduğunu biliyorum ama vakit ayıramadım bir türlü

PRIMEPOUNIE

en iyi Rockstar oyunlarından, birkaç defa bitirmiştim. Konu için ellerine sağlık.

GYESSE

Gerçekten çok sevdiğim bir oyun. Bir haylaz çocuğu bu kadar seveceğim aklıma gelmezdi.

AlbayyRauf

Bully güzel bir oyuna benziyor bir kaç oyun videosunu izlemiştim :)

rimx

rockstarın en güzel oyunlarından biri bence, herkesin denemesini tavsiye ederim.