CS:GO'da Hiçbir Ek Yazılıma İhtiyaç Duymayan Bir Wallhack Keşfedildi

Başlatan twoground, 12 Ağu 2020 11:26:09

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

jaweed 

CSGO'da hile varsa Valorant'tada aynı şey var pek fark yok.

lowroleplayoyuncusu

umut331

Jumexxx

corbiiesabrina

Cs go bedava olduktan sonra baya hile geliyor non prime prime olsa bile valoranta geçin bence

Arda02

apocalypsenow

Memt_Kinq

CS:GO güzel bir oyundu ama hileler oynamaya imkan tanımıyor. Maalesef oynanmaz şuan için.

twilly

oyundan nasıl zevk alıyolar ki kullanan varsa bi cevaplasın

metehan420

Bana göre CSGO bitmedi ben hala oynuyorum bana şuanda sorsanız CSGO mu VALORANT mı diye; CSGO derim grafikleri daha tatmin edici ve oynanış bakımından daha iyi fakat CSGO eskisi gibi değil 10 maçtan 9'una hile geliyor gaben ve valve buna acilen el atmalı yoksa CSGO oyuncu kaybetmeye devam edecek boşu boşuna hemde, hileciler üst düzey yazılımlar yapmaya devam ediyor fakat kimse buna müdahale etmiyor çok komik :D

sweezy 

Alıntı yapılan: metehan420 - 03 Nis 2022 13:44:04Bana göre CSGO bitmedi ben hala oynuyorum bana şuanda sorsanız CSGO mu VALORANT mı diye; CSGO derim grafikleri daha tatmin edici ve oynanış bakımından daha iyi fakat CSGO eskisi gibi değil 10 maçtan 9'una hile geliyor gaben ve valve buna acilen el atmalı yoksa CSGO oyuncu kaybetmeye devam edecek boşu boşuna hemde, hileciler üst düzey yazılımlar yapmaya devam ediyor fakat kimse buna müdahale etmiyor çok komik :D
CS:GO ile ilk tanışmam 2016 yılında oldu. Taa 2016 yılında paralıyken bile hileler cirit atıyordu. Yıl olmuş 2022 ve vaziyet hala aynı. Üstüne oyun ücretsiz oldu. Sence el atarlar mı?

hardrp

CSGO bana göre daha iyi oyun, valorant hiç oynamadım ve bana karışık geliyor. CSGO güzel ama hile vb. var hilenin önüne geçilse süper bir oyun.

rodrowcount

valve anti cheatini güçlendirse cs gene artışa geçer şakasız

merhaba

CS:GO hileler yüzünden yavaş yavaş bitiyor. Prime olmadan bir rekabetçi maçına girerseniz karşı tarafa hile gelme oranı %60-75. Valorant gibi oyunlara geçmenizi öneririm. Bu oyunda vakit kaybetmeye gerek yok.

bnGreen

Alıntı yapılan: geowic - 11 Ekm 2020 01:03:47
Alıntı yapılan: Rodriquez - 11 Ekm 2020 01:01:50
Alıntı yapılan: geowic - 11 Ekm 2020 00:49:38Valorant oynayın aga. CS GO bitti. Ücretsiz olduğu gün, bitti.

bittimi ? sen şaka mısın? :D cs gooo bitmeezz.
Bir oyunun, sunucusu ondan daha iyi ise o oyun bitmiştir.
Bkz; Faceit

peşledim bu arkadaşı. haklı