Trucker System

Başlatan kirkizlidokuzseksenbes, 23 Oca 2021 02:53:04

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kirkizlidokuzseksenbes

https://www.youtube.com/watch?v=mRsBcGmImII
Kanalda daha fazlası var, Kalın sağlıcakla.
Güncellendi.

Son düzenlenme: 08 Mar 2021 13:01:19 Judgmentdragon Sebep: güncellend,

DaXy 

Basit ama kullanışlı, eline sağlık.

Telegram : Daxy1337
Discord : DaXy#0001
Full Stack Developer - Network Manager

kirkizlidokuzseksenbes

Alıntı yapılan: DaXy - 23 Oca 2021 10:28:27Basit ama kullanışlı, eline sağlık.

Yorum için teşekkürler.

champ

Sistemi kişi yapmadı ve insanları ben yaptım diyerek kandırıyor sistem bana ait. tıkla bak istersen

mundfire

Alıntı yapılan: champ - 12 Şub 2021 00:57:34Sistemi kişi yapmadı ve insanları ben yaptım diyerek kandırıyor sistem bana ait. tıkla bak istersen

adamın bütün sırrını bozdun ya :şeytan:

Rodeiun35

Alıntı yapılan: champ - 12 Şub 2021 00:57:34Sistemi kişi yapmadı ve insanları ben yaptım diyerek kandırıyor sistem bana ait. tıkla bak istersen

video gizli bakamıyorum :D

merddz

Alıntı yapılan: Rodeiun35 - 12 Şub 2021 19:05:44

video gizli bakamıyorum :D
Fazla utanmış olmalı .d

kirkizlidokuzseksenbes

kirkizlidokuzseksenbes

bunu da sen yaptın zaten ya dünyadaki bütün sistemler senin kanki sj

mundfire

halan daha neyi inkar ediyorsun onu anlamadım ben? oyun modunu sıfırdan yapıyorum diyorsun elegant(vivala ve türevleri) kullanıyorsun, bu sistemde zaten hazır sistem bunu tır haline çevirip arka tarafada dorse spawnlattırmak çok zor olmasa gerek. kimse sana hazır sistemi kullanıyorsun diye gelip laf etmez, sağda solda ben yapıyorum ben şöyleyim diye gezdiğinden laf ediyorlar. -ref emek yok bir şey yok -.-

Son düzenlenme: 08 Mar 2021 14:35:23 mundfire

Gaviria

SpawN

Alıntı yapılan: mundfire - 08 Mar 2021 14:30:11halan daha neyi inkar ediyorsun onu anlamadım ben? oyun modunu sıfırdan yapıyorum diyorsun elegant(vivala ve türevleri) kullanıyorsun, bu sistemde zaten hazır sistem bunu tır haline çevirip arka tarafada dorse spawnlattırmak çok zor olmasa gerek. kimse sana hazır sistemi kullanıyorsun diye gelip laf etmez, sağda solda ben yapıyorum ben şöyleyim diye gezdiğinden laf ediyorlar. -ref emek yok bir şey yok -.-

Allahını muhammedini şaka şaka

Gaviria

Alıntı yapılan: SpawN - 09 Mar 2021 02:02:51
Alıntı yapılan: mundfire - 08 Mar 2021 14:30:11halan daha neyi inkar ediyorsun onu anlamadım ben? oyun modunu sıfırdan yapıyorum diyorsun elegant(vivala ve türevleri) kullanıyorsun, bu sistemde zaten hazır sistem bunu tır haline çevirip arka tarafada dorse spawnlattırmak çok zor olmasa gerek. kimse sana hazır sistemi kullanıyorsun diye gelip laf etmez, sağda solda ben yapıyorum ben şöyleyim diye gezdiğinden laf ediyorlar. -ref emek yok bir şey yok -.-

Allahını muhammedini şaka şaka

SpawN

Forum SA-MP sağolsun, sana ait oldu.

kirkizlidokuzseksenbes

sj br skrtt sana gerçeği kanıtlamak zorunda değilim  :D