gta trilogy
Sosyal Medyada Paylaş

Yeni bir söylenti, Rockstar Games’in PlayStation 2 dönemi Grand Theft Auto oyunlarının yeniden düzenlenmiş üçleme koleksiyonunu; Trilogy ‘i yayınlayabileceğini öne sürüyor.

Red Dead Redemption 2, 2018 yılında çıktı ve Rockstar Games ‘in bir sonraki projesini hayranlar olarak yıllardır bekliyoruz. Ne yazık ki Rockstar Games, üzerinde çalıştığı her şeyi sıkı bir şekilde gizliyor ve sadece ortaya spekülasyonlar ve teoriler çıkıyor. Rockstar Games’in bir sonraki oyunuyla ilgili en son söylenti; şirketin şimdi ve bir sonraki büyük oyunun ne zaman çıkacağı arasındaki zamanı gidermek için Trilogy ‘nin yeniden oluşturulması.

Bu söylenti, geçmişte sızdırılmış bilgi kaynağı olan ve GTA Base tarafından bildirilen GTA Forums kaynaklı. Görünüşe göre, inandırıcı sızıntılar olduğu bilinen forum üyeleri, Rockstar Games’in bir sonraki projesinin önümüzdeki 90 gün içinde duyurulacağını ve aslında PS2 dönemi Grand Theft Auto oyunlarının yenilenmesi olacak; Grand Theft Auto 3Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas.

grand theft auto trilogy remastered

Ve sonra GTA Forums’un yöneticisi, Twitter’da GTA Online Shark Cards’ın 2001/2002/2004/2013 numaralarıyla bir resmini yayınladı. Bu yıllar, sırasıyla Grand Theft Auto 3Vice CitySan Andreas ve GTA 5’in çıkış tarihlerine denk geliyor ve bazıları bunu, yeniden düzenlenen GTA oyunlarından oluşan bir koleksiyonun çalışmalara girdiğine dair bir başka ipucu olarak alıyor.

GTA Trilogy Kart Detayı

Rockstar tarafından resmi olarak hiçbir şey duyurulmadan, esas olarak forum gönderilerine dayanan spekülasyon olduğundan; hayranlar bu bilgiyi büyük bir tuz tanesi ile almalıdır. Rockstar, klasik GTA oyunlarını yıllar içinde yeniden yayınlama eğilimi gösterdi ve en son GTA 3Vice City ve San Andreas’ı PS4’e getirdi. Belki de koleksiyon, bir pakette toplanan ve daha fazla platform için piyasaya sürülen oyunların PS4 sürümü olacaktır.

Bu arada, GTA trilogy remaster koleksiyonu gerçekse, hayranlar onu Super Bowl’da görebilir. 7 Şubat’ta Super Bowl’da bir GTA fragmanının düşeceği söylentileri dolaşıyor, ancak bu henüz onaylanmadı. Ve eğer seri Super Bowl’da temsil edilirse, kim demiş ki; aslında zaten duyurulmuş olan ve bu yıl piyasaya sürülmesi beklenen GTA 5 yeni nesil sürümünün fragmanı olmayacak.

Söylemeye gerek yok, GTA hayranları beklentilerini kontrol altında tutmalı ve şirketin gelecekteki potansiyel projeleri hakkında çok heyecanlanmadan önce; Rockstar Games’ten resmi bilgileri beklemelidir.

Kaynak: GameRantGTABase

Sosyal Medyada Paylaş