gta 4 artwork

GTA 4 Multiplayer, Resmi Olmasa da Tekrar Yayında

GTA 4 multiplayer oynayan hemen hemen çoğu oyuncu nasıl olduğunu bilmektedir, GTA Online’dan önceki çılgın zamanlarımızın hepsi GTA 4 multiplayer’da ile geçti. Resmi bir şekilde olmasa da, yani Rockstar Games tarafından yapılmasa da, GTA 4’ü online bir şekilde tekrar oynayabileceğiz. Geçtiğimiz yıl içerisinde, Take-Two Interactive ve Rockstar Games tarafından Mart ayında yeni güncellenen Grand Theft Auto IV: The Complete Edition, maalesef çevim içi özellikler ve modları desteklemiyordu. Tamamen singleplayer için yenilenen GTA 4’ün, şimdi hayranlar tarafından multiplayer tarafı da hazır.

GTA 4 ‘ün online olmamasının en büyük nedeni Microsoft’un Games for Windows Live ‘a bağlı olmasıydı. Ancak mod yapımcı hayranlar, GTA 4 multiplayer’in tadına doyamamış olsalar gerek, oyunun multiplayer tarafına çözüm buldular. Bizler de oynamayı ve o günleri tekrardan yaşamayı umuyoruz.

gta 4 multiplayer gta iv

GTA 4 Multiplayer Nasıl Kurulur

GTA 4 multiplayer ekini kurabilmeniz ve GTA 4 online oynayabilmeniz için GTA Connected adındaki moda bakmanız gerekiyor. Bu mod sayesinde GTA 4 ‘ü arkadaşlarınızla birlikte online oynayabilirsiniz ve eski günlerin tadını çıkarabilirsiniz. Mod; GTA 3, GTA Vice City ve GTA San Andreas gibi serileri de desteklemekte ve en yeni sürümü olan GTA 4 şimdi bizler için hazır. Modu GTA Connected sitesinden indirip GTA 4’ün olduğu dosyaya kurduğunuz zaman online oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Direkt GTA Connected sitesine gitmek ve GTA 4 multiplayer modunu indirmek için tıklayın.

GTA Connected yapımcılarına ve bizlere böyle imkanlar sunan tüm mod yapımcılarına Rockstar Türkiye olarak bir kere daha teşekkür ediyoruz ve tüm oyuncuların eğlenceli vakitler geçirmelerini diliyoruz. Umuyoruz ki gönlünüzce eğleniyor, oyun oynamanın tadını çıkarıyorsunuzdur. GTA 4 ‘ü online oynamanın tadı bir başka olacak. Bizleri sosyal ağlardan Instagram, Twitter ve Facebook’tan takip etmeyi unutmayın, Discord sunucumuza katılabilir ve forumumuza kayıt olabilirsiniz. En güncel ve en hızlı şekilde haberdar olmak istiyorsanız bizleri mutlaka takip edin.


İlginizi çekebilir: Red Dead Redemption 2 DLC İçin İmza Kampanyası

Rockstar Games’in harika oyunu Red Dead Redemption 2 hayranları daha fazla tek oyunculu içerik istiyorlar ve Red Dead Redemption 2 DLC ‘yi elde etmek için Change.org imza kampanyası başlattılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir