gta 6

GTA 6 Çıkış Tarihi Sorusunu Take Two Cevapladı

Take Two CEO’su Strauss Zelnick, GTA 6 ile ilgili çıkış tarihi sorusunu ve oyunun ne zaman duyurulacağı ile ilgili bir soruyu cevapladı.

GTA 6 ‘nın durumu bugün oyun dünyasında en büyük soru olmaya devam ediyor. Bazı sızıntılar ve bazı söylentiler, oyunun tamamlandığını ve yakın bir tarihte piyasaya sürüleceğini iddia ederken, diğer söylentiler ve geçmiş zamanda doğru tahmin yapmış kişiler; oyunun hala birkaç yıl sonra çıkacağını iddia ediyor.

Yine de tüm bunlar, Rockstar’ın yayıncısı Take-Two’nun hayranlarının ve yatırımcılarının oyunla ilgili sorular sormasını durdurmadı. Şubat ayının başlarında Take Two, herhangi bir duyurunun Rockstar’dan geleceğini söyleyerek GTA 3; Vice City ve San Andreas’ın GTA 6 ‘dan önce piyasaya sürülme olasılığı ile ilgili sorulara yanıt verdi.

GTA 6 Çıkış Tarihi Sorusuna Take Two Cevabı

take two gta 6

5 Mart’ta Take-Two’nun CEO’su Strauss Zelnick; Morgan Stanley’in Teknoloji, Medya ve Telekom Konferansı’na katıldı ve hiç kimseyi şaşırtmadan GTA 6 ile ilgili sorular tekrar gündeme geldi.

Bir çıkış tarihi açısından Zelnick, Morgan Stanley’den Brian Nowak tarafından kesin bir gün için zorlanmadı; ancak bir sürü söylenti olduğu göz önüne alındığında, aynı şeyin hangi yıl yayınlanacağına dair herhangi bir fikrinin olup olmadığı soruldu.

Strauss Zelnick, soruyu cevaplama zorunluluğu olmamasına rağmen, cevap vermeyi tercih etti ve hayranların meraklarını garip bir şekilde giderdi.

“Doğru, Rockstar piyasaya yeni bir oyun açıklaması yapmadı ve yapılacak bir duyuru Rockstar’dan gelecek.” diye cevapladı Take-Two CEO’su,

Bazı GTA hayranları, Zelnick’in cevabını oyunun piyasaya sürülmeye yakın olmadığı anlamına inanırken; bazıları ise oyunun yakında geleceği anlamına geldiğine inanıyor. GTA 6 ‘nın piyasaya sürülmesine gelince hayran kitlesi bu kadar bölünmüş durumda.

Gerçekten, Take-Two CEO’sunun dediği gibi, yalnızca zaman gösterecek ve Rockstar son sözü söyleyecek. Umarım, şu ya da bu şekilde öğrenmemiz çok uzun sürmez.

Gelecek olan yeni haber, güncelleme ve içeriklerden anında haberdar olmak için bizi sosyal ağlardan takip etmeyi unutmayın. Discord sunucumuza katılabilir ve forumumuza üye olabilirsiniz. Teşekkürler, Rockstar Türkiye Editör Ekibi.

Kaynak Dexerto

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir