gta 6 fiyat

GTA 6 Fiyatı Ne Kadar Olacak, Tahminlerimiz

GTA 6 fiyatı kaç TL olur? Tahminlerimizi, incelemelerimizi, detaylarını ve sürecin işlemesini göz önünde bulundurarak sizler için derledik.

Rockstar Games’in yaptığı tüm oyunlar, herkesin de aynı fikirde olacağı gibi fiyatının karşılığını sonuna kadar vermiştir ve hak etmiştir. Türkiye’de çoğu oyuncu, oyunu warez olarak indirip oynasa da, bir o kadar da Rockstar Games Launcher, Steam, Epic Games Store ve konsollardan para ile satın alanlar var.

Bu oyunlar her ne kadar Türk para birimine göre pahalı olsa da, kendilerine değer biçilen fiyatları kesinlikle hak ediyor. Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto Vice City, Grand Theft Auto San Andreas, Grand Theft Auto IV, V, Bully, Max Payne, Red Dead Redemption 2, GTA DLC’leri ve Rockstar Games’in diğer çeşitli oyunları.

Hepimiz bu oyunlardan, hatta en az bir tanesinden mutlaka keyif almışızdır ve hâlâ da almaya devam ediyoruz. Aralıksız oynuyor ve bazen de oyun için satın alımları yapıyoruz. Peki mevcutta oyun fiyatları bu kadar pahalıyken, GTA 6 fiyatı ne kadar olacak? GTA 6 çıktığı zaman oyunu ne kadar TL’ye satın alacağız? RockstarTR olarak tahminlerimizi yaptık.

GTA 6 Fiyatı Kaç TL Olacak?

gta 6 money para

Red Dead Redemption 2 ilk çıkış yaptığı dönemlerde +400 küsur TL idi, şu anda Red Dead Redemption 2 fiyatı 299 TL. Böyle bir oyun için bu fiyat kesinlikle değer fakat ekonomimize göre standartların biraz daha üzerinde satın alıyoruz.

GTA 6 fiyatı tahminlerimize göre çıktığı zaman +600 TL gibi değerinde olacak. Bu fiyata göre birçok oyuncu oyunu satın alamayacak olsa da, dediğimiz gibi, birçoğu oyunun warez yollarla indirilebilir olmasını bekleyecek ve oyunu warez oynayacak. Türkiye’de +600 lira gibi bir fiyatı oyun için düşünürsek, gerçekten de biraz fazla.

RockstarTR olarak diliyoruz ki GTA 6 çıktığı zamana kadar ekonomik olarak Türk Lirası değer kazanır ve oyunu Amerika’da satın alınan fiyatın eşittir Türk Lirası karşılığı ile alabiliriz. Oyuncular olarak en büyük isteklerimizden birisi galiba bu olur. Ha bir de, tabii ki oyunu kaldırabilecek bir bilgisayar kesinlikle hepimize gerekecek. Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimlerinden sonra GTA 6’yı tahmin etmek veya etmeye çalışmak hiç zor değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir