gta 6
Sosyal Medyada Paylaş

GTA 6 ile ilgili görüntü, GTA Trilogy içinde olabilir. Nasıl mı? GTA Trilogy oynayan oyuncular, Grand Theft Auto: San Andreas’ta bir fotoğraf keşfettiler. Bu fotoğrafın ilginç yanı, eşi benzerinin hiçbir yerde ve hiçbir Rockstar Games oyununa ait olmaması. Bu da, bize GTA 6 ile ilgili bir ipucu mu sorusunu sorduruyor.

GTA Trilogy, yakın zamanda PC ve konsol için piyasaya sürülen Rockstar’ın, Grand Theft Auto III , GTA: Vice City ve GTA: San Andreas ‘ın modern bir yeniden düzenlemesidir. Daha gelişmiş grafikler ve benzeri gibi.

GTA Trilogy, piyasaya sürülmeden önce hayranlar tarafından oldukça ilgi gördü ve heyecanla beklendi. Oyuncular oyun çıktıktan sonra, oyunun oynanamaz derecede performans sorunları, grafik hataları ve bazı özelliklerin kaldırılması gibi teknik sorunlarla karşılaşınca büyük hayal kırıklığına uğradı. Ardından Rockstar Games satışı durdurarak oyuncuları biraz daha hayal kırıklığına uğrattı ve üzerine sinirlenmelerine yol açtı. Hemen kısa bir süre sonra Rockstar oyun içerisindeki teknik sorunları giderip oyunu tekrar satışa çıkardı. Tabii ki çokça tepki gören Rockstar, GTA Trilogy satın alan kişilere, 1 adet istediği Rockstar Games oyununu ücretsiz alabilmesi için kampanya oluşturdu.

gta trilogy gta san andreas

GTA Trilogy İçindeki GTA 6 Görüntüsü Gerçek Olabilir Mi?

Her şey normalleşirken, normal bir gidişat izlerken bir oyuncu, GTA San Andreas içinde fotoğraflar keşfetti ve UFO manzaralarının çerçeveli resimleriyle kaplı bir duvar içeren ekran görüntüsü paylaştı. Paylaşılan fotoğrafların çoğu; Red Dead Redemption 2 ‘den Guarma ve Grand Theft Auto V ‘ten Los Santos gibi Rockstar oyunlarından çeşitli yerlere ait. Yalnız, iki palmiye ağacıyla süslenmiş masum bir ev ve uzakta uçan bir UFO’yu içeren, birçoğunun Los Santos’ta bulamadığı bir resim herkesi meraklandırdı. Bazıları fotoğraftaki grafiklerin Grand Theft Auto V ‘ten çok daha iyi olduğuna inandı ve bu tartışmalardan sonra spekülasyonlar iyice ateşlendi. Bu söz konusu fotoğrafın GTA 6 ile ilgili olduğu oyuncular için kesin bir anlam kazanmış olmalı. Twitter kullanıcısı Pollofrito69420 şunları söyledi:

İlk iki fotoğraf Guarma, üçüncüsü GTA V’deki Los Santos ve sonuncusu; onu tanımıyorum ama iyi grafiklere sahip ve modern görünüyor, GTA Vice City, San Andreas ve 3’teki gibi değil. Gerçekten GTA 6 demek istemiyorum ama GTA V’ten daha iyi görünüyor.

Yorumları ve görselleri Tweet üzerinden takip edebilir ve okuyabilirsiniz. Peki tüm bunların ardında herkesin aklında kalan o soru, ne kadar gerçek? GTA 6 ile ilgili olabilir mi? Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Sosyal Medyada Paylaş