gta 6 news

GTA 6 Spekülasyonu Arttı: Sızdırılan Email

Müzik yapımcısı Chiko Kan, Rockstar Games’ten devasa bir proje hakkında bir email paylaşırken, GTA 6 ile ilgili spekülasyonlar yeniden başlıyor.

Rockstar Games’in bir sonraki büyük oyunu hakkında sessiz kalmasıyla GTA 6 söylentileri çoğalmaya devam ediyor. En sonuncusu, kısa süre önce 2021 etiketli bir projeye katılımı hakkında bir email ‘in ekran görüntüsünü yayınlayan Chiko Kan adlı bir müzik yapımcısından geliyor.

Grand Theft Auto 5’in orijinal olarak PS3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmesinden bu yana yedi yıl geçti ve hayranlar bir sonraki olası yineleme için heyecanlarını tutamıyor. Ancak Rockstar Games, en son sürümü olan Red Dead Redemption 2’den sonra üzerinde çalıştığı şey konusunda son derece sessiz kaldı. O zamandan beri, GTA 6 ve nasıl olabileceği hakkında birçok söylenti dolaştı, hatta biri şirketin bir sonraki GTA’yı geliştirmek için Bully 2’yi iptal ettiğini belirtti.

Kan’ın e-postası, şirketin şu anda birden fazla proje geliştirdiğini öne sürdü ve birçok kişi Grand Theft Auto 6’ya dahil olduğunu düşünüyor. email ‘de belirtildiği gibi bu proje, 2021 sürümü için planlanmıştır. Kan, Uluslararası İletişim Başkanı Richard Barnes tarafından gönderilen yeni yıl gönderisinde e-postanın ekran görüntüsünü paylaştı. “Henüz projelerimize çok fazla ışık tutamayız ama bunlardan biri BÜYÜK olacak!” diyor.

Chiko Kan ‘ın Paylaşımı

email

Burada dikkat edilmesi gereken ilginç olan şey, Richard Barnes’ın Rockstar Games’ten 2019’da ayrılması ve dolayısıyla bu e-postanın en azından 2019’dan önce gönderildiğini onaylamasıdır. Ancak Reddit kullanıcısı bozidarilic’in belirttiği gibi, metinden bu yana bunların hepsi bir aldatmaca olabilir. Rockstar Games’in katılımından bahseden üçüncü paragrafın rengi, e-postanın geri kalanından biraz farklı.

E-postada belirtildiği gibi, Rockstar Games çoklu projeler üzerinde çalışıyor; eğer doğruysa, çok iyi referans olabilecek Grand Theft Auto Onlineve Red Dead Onlnie. Herhangi bir şey varsa, Kan’ın katılımı muhtemelen GTA Online’ın birkaç hafta önce aldığı en büyük müzik güncellemesine bağlı. Cayo Perico Heist güncellemesinin yanı sıra oyun, The Music Locker adlı yeni bir yeraltı gece kulübü de ekledi. Music Locker, o zamandan beri Moodymann, Keinemusik, Palms Trax vb. Gibi birinci sınıf DJ’leri getirdi ve Kan aynı şekilde müzik yapmakla meşgul olabilir.

Ayrıca, popüler Rockstar Games Insider Yan2295 geçtiğimiz günlerde Grand Theft Auto 6’nın yakın zamanda yayınlanmayacağını iddia etti. Şirketin yayın programı geçecek bir şeyse, Rockstar’ın bir sonraki oyunu yıllar sonra olabilir. Buna, stüdyonun sözde gevrek olmayan bir çalışma ortamına yeni odağı olan Grand Theft Auto 6 , nispeten farklı bir oyun olacak.

Kaynak: GameRant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir