cayo perico

GTA Online: Cayo Perico Adasında Serbest Dolaşmak

GTA Online oyuncuları, arkadaşlarıyla Cayo Perico ‘da serbestçe dolaşmanın bir yolunu buldu ve yapmanız gereken tek şey bir iş veya Motosiklet Kulübü sahibi olmak. 

14 Aralık’ta Cayo Perico Heist’in piyasaya sürülmesiyle, birçok GTA Online oyuncusu; etrafta dolaşacak ve hatta belki taşınacak yeni bir adaya sahip olma olasılığı konusunda heyecanlandı.

Maalesef durum böyle değil. Tropikal, özel ada yalnızca soygun için bir hedef olarak kullanılıyor ve onu biraz keşfedebilseniz de; bu soygun hazırlık çalışmasının sadece bir parçası. Satın alınacak ev ya da silahla terörize edilecek korkmuş NPC’ler yok. Bunun yerine, sizi vurmak için bekleyen bir kartel ordusu var. 

Bununla birlikte, bazı oyuncular silah tehdidinin üstesinden gelmenin ve oyunu kandırarak kendilerinin ve arkadaşlarının El Rubio ‘nun adamları tarafından indirilme tehdidi olmadan adada serbestçe dolaşmasına izin vermenin yollarını buldular. Bu harika bir şey.

cayo perico island

Önceden, oyuncular adayı kendi başlarına keşfetmenin yollarını bulmuşlardı; ancak bu yeni numara – Reddit kullanıcısı MrBossFTL3822’den – arkadaşlarınızı da gezintiye getirmenize izin veriyor.

Çok basit, gerçekten, sadece bir Motosiklet Kulübüne sahip olmanız veya bir işletmenin CEO’su olmanız gerekiyor. Her iki kutuyu da işaretlerseniz; o zaman adayı normal bir şekilde kapsam dışına çıkarmanız ve ardından dürbün görevini yeniden başlatmanız ve ardından size havaalanına geri dönmenizin söylenmesi gerekir. 

Oradayken, sarı görev işaretine girerken; Cayo Perico ‘ya ulaştıktan sonra başka bir irtibat görevi bulmadan ve sonra işi bırakmadan önce bir CEO veya Motosiklet Kulübü işi talep etmeniz gerekir. Doğru yapılırsa, oyun sadece plajda parti yaptığınızı düşünecek, ancak adanın etrafına bakabilirsiniz.

Cayo Perico Adasında Özgürce Dolaşma ve Adayı Keşfetme

  1. Cayo Perico kapsam dışı görevini tamamlayın
  2. Tekrar çalıştırın ve talimatlara göre Los Santos havaalanına gidin
  3. Sarı görev pazarına yaklaşın ve CEO / MC işi için bir iş talebinde bulunun
  4. İşaretçiyi girin ve ara sahne başladığında bir iş talep edin
  5. Cayo Perico’da doğduğunuzda, bir iletişim işi talep edin
  6. Bırakın ve Cayo Perico’daki plaj partisine gidin
  7. Siz ve arkadaşlarınız artık gardiyanlar saldırmadan serbestçe dolaşabilirsiniz!

Şimdi, bu yöntemi serbest dolaşmak ve gardiyanlara saldırmak için kullanabileceğinizi düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Redditor, gardiyanların Godmode’da olması gerektiğini, böylece onları öldüremeyeceğinizi belirtiyor. Yani sadece adayı gezin, korumalara bulaşmayın.

Oyuncular, bu aksaklığı soygunun kendisini kullanmadan adaya ulaşmanın bir yolunu bulmadıkça, bunu gardiyanlar varken yapacağız, Rockstar muhtemelen adaya geçişi yapmayacak, ancak ilgileniyorsanız bu içerikteki şeyleri mutlaka deneyin.

Kaynak: RedditDexerto

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir