gta online sevgililer günü

GTA Online Havasında Aşk Var: Sevgililer Günü

Till Death Do Us Part ve Shotgun Wedding bonuslarının yanı sıra Sevgililer Günü içeriklerinde indirimler, ücretsiz şampanya ve daha fazlasıyla bir araya gelin ve kutlayın.

Los Santos’un etrafındaki havadan derin bir nefes alın ve her zamanki hava kirliliği, dumanlar ve barutla karıştırılmış parfüm notalarını yakalayacaksınız. GTA Online, bu hafta Sevgililer Günü ‘nü sevgiyi hissetmenize yardımcı olacak çeşitli indirimler ve bonuslarla kutluyor. Sevgililer Günü ‘ne özel bonuslar, fırsatlar ve indirimler kaçırılmaz.

GTA Online tilldeath

Till Death Do Us Part’ta 3X GTA $ ve RP

Till Death Do Us Part, nihai GTA Online dörtlü tarihinin reçetesidir. Dört aşk çiftin her ikisinin arasında sadece bir hayatı vardır – partneriniz ölürse ölürsünüz. Unutmayın: karşılıklı bağımlılık dramatik ve romantiktir. Sarılmak burada da kendi ödülü: oyuncular birbirine yakın kalarak sağlıklarını yeniler. Rahat olun ve yaklaşan çiftleri yok edin.

Önyükleme menüsünden veya PAUSE > ONLINE > JOBS > PLAY JOB > ROCKSTAR CREATED > ADVERSARY MODE. seçeneğine basarak doğrudan Till Death Do Us Part’a atlayın.

GTA Online shotgun wedding

Shotgun Wedding’de 3X GTA $ ve RP

Sahil kasabası Paleto Körfezi’ne sıkışmış şirin küçük bir şapel; sessiz bir tören veya yakın dövüş ve kaosun kakofonisi için mükemmel bir mekandır. Kazanın veya kaybedin, her zamanki GTA $ ve RP’yi üçe katlayarak Shotgun Wedding’den uzaklaşıyorsunuz.

Shotgun Wedding, PAUSE > ONLINE > JOBS > PLAY JOB > ROCKSTAR CREATED > DEATHMATCHES giderek başlatılabilir.

GTA Online dj missions

DJ Görevlerinde 2X GTA $ ve RP

Clubbers ve ravers her zaman DJ’den istekte bulunur; Arada bir onları duymamız ve kaprislerini şımartmamız doğru. Moodymann, Keinemusik ve Palms Trax’i rahat ettirmek için yardıma ihtiyaçları olacağından, İngilizce Dave veya Tom Connors’dan gelen metinlere dikkat edin. İster yüklü kristaller, ister pizza veya değerli kişisel eşyalar olsun; onları hızlı bir şekilde geri getirin ve paha biçilmez endüstri gücünün yanı sıra ek 2X GTA $ ve RP ile ödüllendirileceksiniz.

GTA Online free champagne

Gece Kulüplerinde Ücretsiz Şampanya

Siz ve Bay Connors; The Music Locker da dahil olmak üzere Los Santos’taki tüm Gece Kulüplerinin bu hafta tüm konuklarına ücretsiz şampanya sunduğunu öğrenmekten mutluluk duyacaksınız. Hiçbir şey romantizmi evde biraz köpüklü gibi canlı tutamaz. Devam et, biraz Blêuter’d al ve her yere püskürt.

GTA Online luxe tee

Kilidini Açmak İçin GTA Online Oyna: Buckingham Luxe Tişört

Cayo Perico Heist’i tamamlamayı ve tek parça halinde (veya bu konuda başka herhangi bir Heist Finale) kaçmayı başarırsanız; Buckingham Luxe Tee’yi ödül olarak ücretsiz olarak alacaksınız.

GTA Online podium

GTA Online Podyum: Vapid Dominator GTX

Lucky Wheel’e günlük dönüşünü vermek için The Diamond Casino & Resort’un lobisinde sallanın ve GTA $, RP, kıyafetler; gizemli eşyalar ve daha fazlasıyla uzaklaşın. Bu haftanın podyumdaki en büyük ödülü Vapid Dominator GTX, kesilmemiş toksik erkeklik üzerinde iyi çalışabilecek bir kas arabası.

GTA Online: İndirimler

Bu aşk haftasına özel bir gün geçirmek isteyen ortaklar; Gusenberg Süpürgesi ve giyim mağazalarında tüm Sevgililer Günü kıyafetleri gibi Sevgililer Günü ile ilgili tüm içeriklerde %30 oranında battaniye indirebilir.

The Music Locker’daki titreşimlerden keyif aldıysanız, ancak gece hayatı alanında kendi kârınızı artırmak istiyorsanız; tüm Gece Kulübü mülklerinde %40, yükseltme ve tadilatlarında %30 indirimden yararlanabilirsiniz:

roosevelt

Albany Roosevelt ve Roosevelt Valor %40 indirimli

nightclubs

Tüm Gece Kulüpleri %40 indirimli

valkyrie

Buckingham Valkyrie %40 indirimli

swinger

Ocelot Swinger %40 indirimli

luxor

Buckingham Luxor ve Luxor Deluxe %40 indirimli

swift

Buckingham Swift ve Swift Deluxe %40 indirimli

Prime Gaming

Rockstar Games Social Club hesaplarını Prime Gaming ile başarılı bir şekilde bağlayan GTA Online oyuncuları, Kosatka denizaltısının Sonar İstasyonunu ve bu hafta herhangi bir zamanda oynayabilmeleri için GTA $ 200K’ı ücretsiz alacaklar.

Buna ek olarak, Prime Gaming üyeleri, Annihilator Stealth helikopterinde %35 ve Progen Tyrus süper arabada %70 gibi büyük bir indirim de dahil olmak üzere özel indirimler alıyor.

Gelecekteki avantajlara erişim sağlamak için Prime Gaming’i ziyaret edin ve kaydolun.

prime gaming

Kaynak: Rockstar Games

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir