gta online denizaltı
Sosyal Medyada Paylaş

GTA Online’daki en yeni Cayo Perico güncellemesinin bir parçası olarak oyuncular, arkadaşlarıyla birlikte hazine avlamak için bir denizaltı satın alabilirler.

Grand Theft Auto Online’ın yedinci yıldönümünden sonra bile Rockstar Games, oyuncularını oyun dünyasında eğlendirmenin yeni yollarını bulmaya devam ediyor. Grand Theft Auto Online, kısa süre önce yeni bir su altı aracı içeren Cayo Perico güncellemesini yayınladı. Bu en pahalı sürpriz araç 2,2 milyon dolarlık bir denizaltı.

Denizaltı ile oyuncular, saati yenmek ve denizin dibindeki gizli hazineleri bulmak için “Hidden Caches” adlı Grand Theft Auto Online oyun modunda birbirleriyle karşı karşıya gelebilirler. Grand Theft Auto Online’da, oyuncuların roketatarlar gibi bu dövüşleri kazanmalarına yardımcı olmak için denizaltılarına donatabilecekleri birçok yükseltme seçeneği var.

Gizli önbelleklerde bu hazinelerin izini sürmek zor olabilir, ancak oyuncular denizaltı kurulumunu verimli bir şekilde nasıl kullanacaklarını anlarlarsa, anında başarabilirler. Süreci anlamaya ve bir hazine avında arkadaşlarını yenmeye yardımcı olmak için, Grand Theft Auto Online’ın Cayo Perico’sunda hazinelerin nasıl bulunacağına dair basit bir kılavuzda mevcut.

GTA Online’da Denizaltı Kullanmak

prime gaming

Toplamda, denizaltıyla her gün bulunabilecek 10 hazine var; her biri oyuncuya RP ve 7.500 $ desteği kazandıracak. Bu hazineleri bulmanın en kolay yolu, denizaltı yükseltmelerine gidip Sonar Sistemi ve Ay Havuzu Aracı yükseltmelerini satın almaktır. Sonar Sistemi, önbellekleri sesli olarak takip etmeye yardımcı olur, böylece mini altta toplanabilir. Oyuncular, sonarı kullandıktan sonra önbelleklerin haritada görüneceğini fark edecek.

Tek sorun, bu yükseltmelerin maliyetli olabilmesidir. Sonar Sistem kurulumu, denizaltı için halihazırda yüksek olan fiyat etiketinin üzerine yaklaşık 1,2 milyon dolara mal olan ağır bir yükseltmedir. Sadece bu değil, Kraken Avisa mini-subwoofer’a da 1.54 milyon dolara daha mal olacak. Bu kadar pahalı görünse de, Grand Theft Auto Online’da çiftçilik yapmaya değer olmalı, çünkü oyuncular önbellekleri tek başlarına toplarlarsalar birkaç ay içinde paralarını hızlı bir şekilde geri kazanabilecekler.

Bu tür bir yatırım çılgınca görünebilir, ancak oyunun ne kadar süredir kapalı olduğunu düşünürsek, çoğu oyuncunun hâlihazırda birikmiş büyük miktarlarda paraya sahip olduğunu varsayabiliriz. Belki oyuncular Grand Theft Auto Online’da Dr. Dre’yi davet edebilir ve bir müzik efsanesini ücretsiz bir tekne yolculuğu ile etkileyebilirler.

Sosyal Medyada Paylaş