Gta online vapid dominator asp
Sosyal Medyada Paylaş

Rockstar, Los Santos Tuners içerik güncellemeleri serisinin bir parçası olarak GTA Online oyununa yeni bir güçlü araba getiriyor ve oyuncuların gelecek haftanın arabasını test etmelerine izin veriyor.

Rockstar, Grand Theft Auto Online’a yeni bir araba daha ekledi. Yeni araç, son Los Santos Tuners içerik güncellemesine bağlı en son eklemedir. Geliştirici, yeni Vapid Dominator ASP’yi “klasik bir kas arabası” olarak tanımlıyor ve onu bir ineğin vücudundaki ödüllü bir yarış atına benzetiyor. Büyük gövdesi, Grand Theft Auto Online’daki en hızlı spor arabalara rakip olabilecek güçlü bir motora sahiptir.

Araba, gerçek dünya 2000 Ford Mustang Cobra R’den ilham alıyor. Oyuncular, Southern San Andreas Super Autos’tan güçlü yeni sürüşü elde edebilirler. Oyun içi 1.775.000 $’a mal oluyor ve bu da onu GTA Online içerisindeki en pahalı araçlardan biri yapıyor. Satın almadan önce denemek isteyen oyuncular, Los Santos Tuners tarafından eklenen Test Track’te bir tur atabilir. Onu şehrin endüstriyel La Mesa semtindeki Los Santos Car Meet’te bulabilirler.

Yeni araba, 20 Temmuz’da başlatılan Los Santos Tuners içerik güncellemesiyle birlikte GTA Online oyununa eklenen birkaç arabadan biri. Ücretsiz genişlemenin kayan yazı özelliği, araç meraklılarının tatlı sürüşlerini kandırıp gösterebilecekleri Los Santos Car Meet’tir. Ayrıca, hem Los Santos sokaklarında hem de Car Meet’in özel pistlerinde çeşitli yeni yarışlar ve etkinlikler sunuyor. Rockstar, on iki tanesi şu anda mevcut olan toplam 17 yeni arabayı piyasaya sürmeyi planlıyor. On üçüncü bir otomobil olan Emperor Vectre de test sürüşü için hazır. Dominator ile karşılaştırıldığında, gerçek dünyadaki Lexus RC F’den ilham alan daha şık, daha modern bir spor otomobil. Sürüşten keyif alan oyuncular, önümüzdeki hafta kendileri için satın alabilirler.

GTA Online Güncellemesiyle Oyuncuları Neler Bekliyor?

Los santos tuners vapid dominator asp

GTA Online’da otomobille ilgili tek haber yeni araçlar değil. Car Meet üyeleri, Annis ZR350’nin kilidini açma şansına sahiptir. Oyuncular, önümüzdeki hafta boyunca beş Pursuit Races’in ilk dördüne girerek arabayı kazanabilirler. Car Meet üyeleri ayrıca tüm Sokak Yarışlarına katılarak çifte ödül alır. Ayrıca tüm oyuncular çeşitli oyun içi arabalarda indirim ve GTA Online Diamond Casino’sunda Canis Seminole Frontier SUV kazanma şansı elde edecek.

Rockstar ayrıca son içerik güncellemesine bağlı olmayan birkaç bonus da açtı. Tüm oyuncular Survival oyun modundan iki kat para ve RP alacak. Bu arada, İş Savaşları normal ödüllerin üç katını öder. Bu yüzden, hileli sürüşleri konusunda tutkulu olmayan oyuncular bile bu hafta GTA Online’da yapacak bir şeyler bulabilirler.

Kaynak: Gamerant

Sosyal Medyada Paylaş