gta online new radios
Sosyal Medyada Paylaş

GTA Online: Ayrıca Sözleşmenin Bir Parçası Olarak Dr. Dre, Schoolboy Q, Freddie Gibbs ve Daha Fazlasından Özel Yeni Müzik

GTA Online ‘ın geçen haftaki duyurusuna ek olarak: The Contract , Los Santos’a yepyeni bir radyo istasyonunun yanı sıra şehrin sevilen iki hip hop istasyonuna özel güncellemeler de dahil olmak üzere yoğun bir yeni müzik dizisi geliyor ve Dr. Dre’den özel yeni müzikler ve daha fazlası, tümü 15 Aralık’ta piyasaya çıkıyor.

gta online los santos radio

ROSALÍA ve uzun süredir Rockstar işbirlikçisi Arca’nın ev sahipliğinde tamamen yeni bir istasyon olan MOTOMAMI Los Santos , Caroline Polachek gibi sanatçılardan Daddy Yankee, Mr. Fingers ve Aventura’ya kadar her şeyi ve ayrıca ROSALÍA’nın yakında çıkacak olan MOTOMAMI albümünden ilk single’ını çalıyor: “ The Weeknd ile LA FAMA”, Arca’dan parçalar ve The Music Locker’ın kendi Keinemusik’i tarafından üretilen Bad Gyal’den özel bir şarkı ve çok daha fazlası.

radio los santos

Grand Theft Auto Online’da Revize İstasyonlar

Mevcut iki istasyon da büyük bir revizyondan geçiyor. Big Boy, Radio Los Santos’ta Hit-Boy, Freddie Gibbs’den Pusha T’den parçalar, Kenny Beats’tan TiaCorine, YG’den Rich the Kid, Offset; Mozzy’den parçalar ve Saweetie, Future, Tyler, The Creator, Kodak Black ve diğerleri. Big Boy ayrıca istasyondaki özel kamera kameraları için Mike Dean ve Schoolboy Q’yu görevlendirdi.

Ayrıca, CircoLoco Records’ta yayınlanacak olan bir EP’nin ilk single’ı Radio Los Santos’ta prömiyer yapıyor; Nez tarafından üretilen Schoolboy Q’nun yepyeni parçası “Let’s Get It”. Radyoda çalan yeni parçaya ek olarak; EP’de de yer alan yeni bir Nez house banger’ı olan “You Wanna” resmi CircoLoco Records USB koleksiyonunda; ve “Let’s Get it” içeren ikinci USB’de bulunabilir. EP’nin üçüncü parçası, Moodymann ve Gangsta Boo’nun yer aldığı Nez’in “Freaks”i, geçen yaz Los Santos Tuners güncellemesinin “Kenny’s Backyard Boogie Mix”inde yer alıyor. EP, yeni yılın başlarında CircoLoco Records’ta yayınlanana kadar üç parçanın tümü yalnızca GTA Online’da duyulabilir.

west coast classics gta online

West Coast Classics’te DJ Pooh, Dr. Dre’nin şanlı kariyerini “Dre Day” ile anıyor ; “The Next Episode” gibi klasik Dr. Dre kurgularını ve 2Pac, Snoop Dogg, Mary gibi efsanelerle yaptığı çalışmaları içeren bir devralma J. Blige, Blackstreet, Ice Cube, Nas ve JAY-Z’nin yanı sıra Dre’nin bazı arkadaşlarından ve iş ortaklarından gelen çağrılar.

Ve West Coast efsanesi Dam Funk, Los Santos için klasik g-funk sesine yaptığı yeni yorumuyla; hepsi GTA Online’daki en son hikaye The Contract’ın bir parçası olarak çıkış yapıyor.

gta online radio music man

Siz, Franklin ve ekibin yardımıyla Dr. Dre’nin yeni Record A Studios’taki yaratıcı sürecine ender bir bakış atabileceğiniz yeni müzik stüdyosu ile ilgili ayrıntılar da dahil olmak üzere GTA Online: The Contract ile ilgili en son haberler için Rockstar Newswire’ı takip etmeye devam edin; yepyeni yayınlanmamış müzikleri izlemek için.

Sosyal Medyada Paylaş