cayo perico heist teaser

GTA Online: The Cayo Perico Heist Teaser İncelemesi

The Cayo Perico Heist, Rockstar Games tarafından resmi olarak duyuruldu. Uyuşturucu kartellerini ele alacağımız Cayo Perico Heist’te bizleri aksiyon dolu dakikalar bekliyor ve tabii ki oldukça zorlayacak gibi görünüyor. Özellikle de dünyanın en büyük ve en tehlikeli uyuşturucu baronuna ait olan adaya sızacaksak.

The Cayo Perico Heist‘in Rockstar Games‘in YouTube kanalında ilk teaseri yayınladı. RockstarTR olarak teaseri analiz ettik ve detaylıca inceledik.

Screenshotlar RockstarTR.com tarafından çekilmiştir.

Cayo Perico Sahili

cayo perico

Teaserin açılışında bize bu sahil gösteriliyor. Ön planda tatil yapan insanlar var gibi görünüyor fakat bunlar sivil mi yoksa uyuşturucu baronunun adamları mı? Şu anda herhangi bir kesinlik yok, her ikisi de olabilir. İlk ekranda adanın ne kadar güzel olduğunu görebiliyoruz. Muhtemelen Vice City havası katacak.

Cayo Perico Adası

cayo perico

İkinci karemizde günbatımına doğru adanın evlerini görüyoruz, bu evler El Rubio videosundaki evler, büyük ihtimalle uyuşturucu baronunun kaldığı ev. Daha doğrusu malikane diyebiliriz. Etrafta bu kadar çok ev ve bitki örtüsü varken sızma işi kolaylaşacak gibi görünüyor.

Cayo Perico Kartel Liderinin Balkonu

cayo perico

Üçüncü görüntümüz de bir balkon olarak görünüyor. Baronun evi? Olabilir. Gözlerinizin görebileceği kadar uzağa bakabileceğiniz muhteşem deniz manzarası. Arka tarafta bir küçük bina görünüyor, muhtemelen bir koruma evi. Peki bu sahne bize neden gösterildi? Eve sızmak için ipucu mu?

Cayo Perico Bir Şehir Adası Değil

cayo perico

Bu görüntüde adanın aslında şehir adası da değil de, egzotik bir ada olduğunu söyleyebiliriz. Adanın büyük bir kısmı tarla, ağaçlık, orman olduğu için sızmak için birçok seçeneğimiz olacak. Dikkat etmemiz gereken bir nokta var, bu kadar büyük bir ormanlık alanda yabani hayvanlar olabilir. Bu arada metal kule ve onun üzerindeki merdiven detayı dikkatimizi çekti, paraşüt atlama?

Cayo Perico Adasının Güzelliği

cayo perico

Burada ise sahil kenarında bir kamp gibi bir yeri görüyoruz. Uyuşturucu baronunun sahilde yüzdüğü ve konakladığı yer olabilir mi? Dürüst olmak gerekirse baron cennet gibi bir adada yaşıyor.

Cayo Perico Adasında Nehirler Var

cayo perico

Haziran 2017’yi hatırlayın. Kara üzerinden silah kaçakçılığı, sonra Ağustos’u hatırlayın. Hava üzerinden kaçakçılık. Resimde görünen üzere deniz yolu ile kaçakçılık yapılıyor. Vinç dikkatimizi çekti, o vince değineceğiz.

Cayo Perico Adası Uyuşturucu Krallığı

cayo perico

Adanın içince nehirler var diyebiliriz, bir deniz koyuna pek benzemiyor ve adanın içine doğru yol ilerliyor. Plajlar, koylar ve niceleri. Bu arada bu vinç nedir? Sanırım bu nehir büyük yük gemilerinin bile gelebileceği kadar büyük! Ortada çok büyük bir uyuşturucu pazarı var. Arka manzaraya bakar mısınız, adanın ne kadar büyük olduğunu kesinlikle anlayabilirsiniz.

Cayo Perico Adasında Havaalanı Var

cayo perico

Şimdiki sahnede, Cayo Perico adasının girişini görüyoruz. Pablo Escobar‘ın filmlerinde, dizilerinde olduğu gibi bir açıya sahip. Bilerek mi böyle çekilmiş yoksa bir ipucu mu? Bir uçak görünüyor ve alçak uçuş yapıyor. Bu demek oluyor ki adada havaalanı var. Hem havadan hem de denizden ulaşım var diyebiliriz ya da belki de sadece hava yoluyla ulaşım vardır?

Cayo Perico Kartel Üyeleri Birer Asker

cayo perico

Cayo Perico adası dünyanın en büyük uyuşturucu kaçakçısının adasıdır ve çok güvenlidir. Tahmin bile edemezsiniz. Bu görüntü bir kameradan bize yansıtılıyor. Demek oluyor ki her yerde kamera var! Aklınızdan sakın çıkarmayın, sizi izliyorlar. Yeni araçlar da dikkatimizi çekti, yeni araçlar geliyor, hazır olun! Bu arada ince bir detay daha var, bu araçlar askeri araçlar, kartel üyeleri askeri donanmaya sahip olabilir ve askeri eğitime sahip olabilir. Onlara yaklaşırken ve etkisiz hale getirirken çok zorlanacaksınız.

Cayo Perico Kartel Lideri, Uyuşturucu Baronunun Gizemli Odası

cayo perico

Bir saniyeden bile kısa olarak yine kamera görüntüsünden bize bir oda gösteriliyor. Bu oda? Yoksa? Baronun odası mı? Hem masada hem de duvarda asılı bir at kafası var. Acaba bir yarış pisti mi olacak? Baron ne planlıyor?

Cayo Perico Kartel Üyelerinin Çoğunluğu

cayo perico

Burada ne diyeceğimizi tam bilmiyorum. Yine kamera görüntüsünden bize bir parti gösteriliyor. Sivil mi yoksa kartel üyeleri mi onu bilmiyoruz ancak RockstarTR olarak bizim ağırlığımız kartel üyeleri olması yönünde. Dikkat edin, karteller herhangi birisine veya bir rakibe benzemezler.

Cayo Perico Karteli Çok Büyük İşler Yapıyor

cayo perico

Yine kamera görüntüsü devam etmekte. Doomsday Heist‘teki Bodgan ve füzesinin ardından, büyük bomba hikayeleri bu Heist’te geri dönmüşe benziyor. Dünyayı tekrar mı kurtarıyoruz?

Cayo Perico Kartelinin Tehlikesi

cayo perico

Bu sahnede doğrulandı. Anlayacağınız üzere uyuşturucu baronu o kadar da kolay lokma değil. Yaşadığımız şehri ve hatta sanırım ülkeyi bile yok edebilecek güçte. Hafife almayın.

GTA Online’da Denizaltı

cayo perico

Gelelim en çok konuşulan ve merak edilen görüntülerden birisine. Rockstar Games: “birçok başka sürprizle birlikte çok büyük, çok yönlü ve çok ağır silahlı bir denizaltı karargahı.” Sözünü newswire’da söylemişti. Denizaltı kesinleşti, denizaltı karargahı da kesinleşti. Bu görüntü bir denizaltı içinden veriliyor. Sol tarafa baktığımız zaman kapının açık olduğunu görebiliriz, demek oluyor ki denizaltının içinde birçok yerine erişilebilecek, gezebilecek ve keşifler yapabileceğiz.

GTA Online’da Denizaltı ve Dev Denizaltı Karargahı

cayo perico

Son görüntü, belki de en çok merak edilip, en çok konuşulan görüntü. Videoda görüntü sahnesi oldukça havalı. Bu devasa denizaltından tahmin edebiliriz ki karargah oldukça büyük ve büyük ve büyük! 15 Aralık’ta bunları görmek için sabırsızlanıyoruz. Eğer gözümüzden bir şey kaçmışsa lütfen bize bildirin.

The Cayo Perico Heist haberini okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir