gta online the contract
Sosyal Medyada Paylaş

Dr. Dre İle Birlikte Yeni Müziklere ve Çok Daha Fazlası İle Yeni Bir Maceraya Hazırlanın, 15 Aralık’ta Geliyor!

GTA Online ‘a 15 Aralık’ta The Contract geliyor! O ve suç ortakları Union Depository’yi devirdiğinden beri, ünlü Los Santos dolandırıcısı Franklin Clinton kendi hamlelerini yapıyor.

GTA Online The Contract

Yüksek toplum sorunlarına çözüm arayan Vinewood seçkinlerine hizmet veren yeni bir “ünlü çözüm ajansı” olan F. Clinton and Partner’a hoş geldiniz. GTA Online The Contract

Franklin’in iki şeye ihtiyacı var: güvenilir bir ortak ve büyük bilet, yüksek profilli bir müşteri. Uzun zamandır LS bağlantınız – ve yeni hevesli esrar girişimcisi – Lamar Davis’in bağlantı kurmasıyla, Franklin’in işi bir sonraki seviyeye taşımasına yardımcı olan ortak olabilirsiniz. GTA Online.

GTA Online

Bu arada şehrin diğer tarafında, DJ Pooh heyecan verici bir potansiyel müşteri hakkında Franklin’e ulaşıyor: yakın arkadaşı Dr. Dre.

Geçen yıl Cayo Perico’ya giderken yolda kaybolan Dr. Dre’nin telefonunun sadece kayıp olmadığı, aynı zamanda yanlış ellerde olduğu ortaya çıktı. Sadece bu değil, telefon aynı zamanda şehirdeki en sıcak özelliği de içeriyor: Dr. Dre’nin kendisinden yeni, yayınlanmamış müzik. Bu, ajansınızın ihtiyaç duyduğu büyük bir mola olabilir. GTA Online The Contract

The Contract

GTA Online ‘da Yeniliklere Hazır Olun!

Franklin’in eski mahallesinin kötü sokaklarından şehrin en ateşli partilerine, sefahatli malikanelerden FIB ofislerine ve aradaki her yere kadar Los Santos’ta vahşi ve eğlenceli bir yolculuğa hazırlanın, uzman hacker Imani Franklin’e katılırken, Dr. Dre’nin değerli izlerini güvence altına almak ve gerçek sahiplerine geri vermek için Köpeği ve ekibi doğrayın. The Contract güncellemesi ile.

gun

15 Aralık’ta GTA Online ‘a gelecek olan The Contract hakkında daha fazla bilgi için önümüzdeki günlerde Rockstar Newswire‘ı izlemeye devam edin – bazı çok özel konuk sunuculardan eklektik yeni bir radyo istasyonunun ayrıntıları, mevcutta türünün ilk örneği olan devasa güncellemeler dahil Dr. Dre’den tonlarca yeni ve yayınlanmamış özel parça ve etkileyici sanatçılardan oluşan bir kadro dahil olmak üzere radyo istasyonları, ayrıca ellerini kirletmek isteyen oyuncular için seçilmiş hit parçalar, ayrıca yeni silahlar, araçlar, ve daha fazlası. 15 Aralık günü gelecek güncellemede yeni detayları görmek üzere Newswire veya Rockstar Türkiye’yi takipte kalın. GTA Online The Contract ve Rockstar Games’e dair her şey için.

missions
part

Sosyal Medyada Paylaş