gta online the contract
Sosyal Medyada Paylaş

Yepyeni bir GTA Online Hikayesinde Franklin Clinton ile ortak olun

GTA Online ‘da Los Santos’un en ünlü dolandırıcılarından biri ve arkadaşlarıyla güçlerinizi birleştirin : Grand Theft Auto V kahramanı Franklin Clinton, F. Clinton &’un menajeri olan, solo oyuncular ve gruplar için yepyeni bir macera olan The Contract. Partner, Los Santos’un en büyük oyuncularının başına bela olan özel sorunları çözmeye hazır bir “ünlü çözüm ajansı”.

gta online franklin

Teşkilattaki ortaklığınızla, Franklin’in uzun zamandır arkadaşı olan Lamar Davis, sadık yardımcısı Chop ve Teşkilat’ın seçkin kurum içi hacker’ı Imani dahil olmak üzere yeni ve tanıdık yüzlerle birlikte çalışacaksınız. Ve Ajansın ilk A-List müşteri sözleşmesinde, Dr. Dre’nin yüksek bahisli bir hırsızlığı çözmesine yardım edeceksiniz.

gta stüdyo

Los Santos sokaklarında, Dr. Dre’nin çalınan telefonu kasabanın konuşmasıdır – cihaz, Dr. Dre’nin henüz yayınlanmamış çalışmasından daha önce hiç duyulmamış bir müzikle yüklenir ve bu müziği bulmanız gerekir. dünyaya sızmadan önce. Bu, Ajansınızı bozabilir veya bozabilir ve ellerini kirleten siz olursunuz.

Araştırmada ilerleme kaydettikçe, altı kez Grammy Ödüllü hip-hop efsanesinden yeni şarkılar keşfedeceksiniz, bunların tümü yalnızca GTA Online’a yapılan bu büyük güncellemede öne çıkıyor.

gta online dr dre

Dr. Dre ve Özel Sanatçı ile Yeni Stüdyo

Ayrıca Dr. Dre ve özel bir konuk sanatçı ile takılabileceğiniz, arkanıza yaslanıp sahne arkasını görebileceğiniz yeni bir müzik stüdyosu olan Record A Studios’ta sihrini yaparken Dr. Dre’ye nadiren içeriden bir bakış elde edeceksiniz. hit yapma sürecine bir bakış. GTA Online The Contract

F. Clinton & Partner’daki ortaklık yatırımınızın bir parçası olarak, son teknoloji özel çözümler Ajansına uygun; çok katlı, son teknoloji ürünü yeni bir ofis alanı edineceksiniz. Mülk, ekip için ofis alanı ve araç depolama için özel bir alt seviye içerir. Cephaneliğinize hizmet etmek için bir Cephanelik ve müşteriler için sözleşmeleri tamamlamak için ideal olan yeni bir dizi değişiklik açan bir Araç Atölyesi ile daha fazla değişiklik ekleyebilirsiniz .

the contract

F. Clinton & Partner sahnede yeni ve deneyim ve güvenilirlik kazanmak için ihtiyacı olan müşteriler için Güvenlik Sözleşmeleri almanız gerekecek . Değerli eşyaları ve araçları kurtarın, cesur kurtarma operasyonları yürütün, yüksek değerli varlıkları koruyun ve daha fazlasını yapın. GTA Online The Contract

Birkaç Güvenlik Sözleşmesini tamamladıktan sonra, Franklin, Teşkilatın Payphone Hits’teki daha kirli işini ortaya çıkaracak – kitap dışı; sokak düzeyinde suikastlar ve belirli talimatları takip etmek için ödenen ikramiyeler. Bu görevler düşük profil gerektirir – Los Santos çevresindeki ankesörlü telefonlara cevap vererek ayrıntıları öğreneceksiniz.

Ajans’taki Concierge hizmetine ek olarak; Freemode’daki iFruit’inizden Imani ve Franklin’i arayarak benzersiz hizmetlerinden ve yeteneklerinden faydalanabilecek ve ayrıca yoldan Güvenlik Sözleşmeleri ve Ankesörlü Telefon Hitleri talep edebileceksiniz.

the contract

GTA Online: The Contract Yenilikleri

Sözleşmede , her biri Franklin’in kariyeri boyunca edindiği değerli bir araç olan üç yeni silah var. Ağır Tüfek Ammu-Nation’un veya satın alma mevcuttur ve indirimli olarak sizin Ajansı’nın Cephanelik dan değiştirin. Stun Gun ve Kompakt EMP Fırlatıcı münhasıran Ajansı’nın Armory’deki mevcuttur ticaret araçlardır.

missions

Pegassi Ignus süper otomobili; Lampadati Cinquemila sedan ve Pfister Astron SUV dahil olmak üzere tümü Legendary Motorsport’tan temin edilebilen yedi yeni araçtan oluşan bir filoya dikkat edin; –  Dewbauchee Şampiyonu supercar Bravado Buffalo STX kas araba; enUS Diyet sedan ve enUS Jubilee SUV yeni sahip Imani Tech Ajansı’nın Araç Atölyesi’nden kendilerine sunulan değişiklikler. Kaygan Mayınlar , Zırh ve Makineli Tüfekler , Ajans çalışması için temel gereksinimlerdir. Bu arada, bir Füze Kilitli Karıştırıcısizi güdümlü füzelerden uzak tutacak ve Uzaktan Kumanda Birimi aracı uzaktan sürmenize izin verecek. GTA Online The Contract

radio los santos

Sokaklarda dolaşırken, ROSALÍA ve Arca’nın ev sahipliği yaptığı yeni radyo istasyonu MOTOMAMI Los Santos’u dinleyin; – bachata’dan elektroya ve çok daha fazlasına müzik yelpazesinin her yerinden parçalar pompalayın. Juicy J ve Mike Dean, Pusha T; Dom Kennedy, Mozzy ve daha fazlası gibi sanatçıların özel yeni parçaları da dahil olmak üzere, yeni müzik Radio Los Santos ve West Coast Classics’in yayın dalgalarına çarpıyor. GTA Online The Contract

the contract dj

Yeni Eşyalar ve Fazlası

Yeni ceketler, kazaklar ve kapüşonlular, beyzbol şapkaları; dövmeler ve Barber’dan yeni Yüz Boyaları ve Saç Modelleri dahil yüzlerce yeni sokak giyimi ve aksesuarı var. Ayrıca; şu andan 22 Aralık arasında herhangi bir zamanda Record A Studios’u ziyaret eden oyuncular Westside Fitted Cap’i ücretsiz olarak alacaklar.

mission

Bugünkü sürüm, GTA Online The Contract için birkaç başka olumlu değişiklik getiriyor. Oyuncular artık daha az telefon görüşmesi ve onları yeni oyuna katılmaya davet eden metinler alacaklar. Artık oyuncular, oyunu incelemek ve seçmek için Duraklat menüsündeki haritayı kullanabilir. Daha fazla ayrıntı görmek ve kişinin bu içeriğe girişini tetiklemek için haritadaki herhangi bir kişi işaretini vurgulayın.

Ek olarak, bir dizi yeni Duraklatma Menüsü Ödülü ve Günlük Görevler artık GTA Online’da tamamlanabilir ve Mülkler ve İşletmeler için günlük ücretler düşürüldü. Oyuncular ayrıca; Otomobil Mağazası Sözleşmelerini; Müşteri Teslimatlarını ve Egzotik İhracat Teslimatlarını tamamladıkları için; LS Car Meet itibarını da ödüllendiriyor ve Gece Kulübü ve Oyun Salonundaki güvenli kapasite artırıldı. GTA Online The Contract

gta

The Contract’a eklenen tüm yeniliklerin yanı sıra, GTA Online’da haftalık etkinlik bonusları ve indirimlerinden de yararlanabilirsiniz. En son ödülleri ve yarışmaları görmek için Lucky Wheel ve LS Car Meet’i ziyaret edin; Transform Races , Weed Killer ve Welcoming Party’de 2X GTA$ ve RP kazanın . Ayrıca, bu hafta GTA Online oynayan herkes; LS’nin uzun süredir devam eden hip-hop radyo istasyonunun mirasını kutlamak için ücretsiz olarak Los Santos Tee Radyosunu alacak.

Dr. Dre’nin Sözleşmesindeki görevlerin her birini tamamlarken, değişen miktarlarda ilk kez tamamlama nakit ikramiyelerine dikkat edin. Ayrıca, şimdi ve 22 Aralık arasında üç Güvenlik Sözleşmesini tamamlamak size; tamamlandıktan sonraki 72 saat içinde bir kerelik 200 bin GTA$’lık düzenli bir bonus kazandıracak.

Yeni araçlar, tatil hediyeleri, tanıdık yüzler içeren yeni Düşman Modu ve Record A Studios’ta daha da fazla sürpriz için önümüzdeki haftalarda GTA Online’da bizi izlemeye devam edin.

Prime Gaming

Rockstar Games Social Club hesaplarını Prime Gaming’e başarıyla bağlayan GTA Online oyuncuları, bu hafta herhangi bir zamanda oynadıkları için 100 bin GTA$ alacaklar.

Gelecekteki avantajlara erişim sağlamak için Prime Gaming’i ziyaret ettiğinizden ve kaydolduğunuzdan emin olun . GTA Online The Contract

gta online prime gaming

Kaynak: Rockstar Games

Sosyal Medyada Paylaş