gta online The Criminal Enterprises
Sosyal Medyada Paylaş

GTA Online pek yakında büyük bir güncelleme alıyor. 26 Temmuz’da The Crime Enterprises ‘ın bir parçası olarak çeşitli birçok yenilik ve değişiklik güncelleme ile geliyor.

GTA Online The Criminal Enterprises, bir dizi yeni oyun eklemesi, yeni araç filosu ve gelecek hafta ve takip eden haftalarda gelecek çok daha fazlasının yanı sıra; oyuncular tarafından talep edilenler de dahil olmak üzere önemli sayıda genel deneyim iyileştirmesi uygulayacak.

Topluluğumuzun bu geniş kaynağı sayesinde, en yeni nesil konsollar da dahil olmak üzere mevcut tüm platformlar için GTA Online ‘ın genel deneyimine yönelik çok çeşitli iyileştirmeler ve yükseltmeler yaptık. – Rockstar Games The Criminal Enterprises ile.

GTA Online: Geliştirmeler ve Yükseltmeler

26 Temmuz’dan itibaren oyuncular, satış görevleri de dahil olmak üzere özel yalnızca davet oturumlarında ticari faaliyetlerde bulunabilecekler. Yalnızca davet, mürettebat ve arkadaş Oturumlarında VIP; CEO veya MC başkanı olarak kaydolabilecek ve işletme sahiplerinin kendi hızlarında veya arkadaşlarıyla kaynak ve satış yapmalarına olanak tanıyabileceksiniz. Tüm platformlardaki oyuncular, duraklat menüsünü getirerek, Online’ı ve yeni oturum bul’u seçerek kolayca yeni bir oturum bulabilirler.

oyuncular ayrıca herkese açık oturumlarda mallarını satmaya devam edebilirler ve bunu yapanlar çabaları için yüksek talep bonusu alacaklardır. The Criminal Enterprises ile.

gta online 1

Araç Özelleştirme Geliştirmeleri ve Değişiklikleri

Bu Temmuz’da ve yaz ve sonbahar boyunca gelecek yeni araç filosuna ek olarak, vites kutularımızdan, LS Car Meet üyelerinden, otomotiv meraklılarından ve ötesinden gelen bir dizi gönderiyi ele almak için bazı değişiklikler yaptık: The Criminal Enterprises ile.

 • LS Car Meet’e erişimi olan tüm araçlar, LS Car Meet’te araçları değiştirirken oyunculara daha da fazla kişiselleştirme seçeneği sunan Düşük Tutuşlu Lastiklerle donatılabilecek.
 • Tamirciden talep edildiğinde araçlar daha hızlı teslim edilecektir.
 • Oyuncular artık başka bir oyuncunun Silahlı Kişisel Aracını yok etmek için bir ücrete tabi olmayacak ve saldırganlara ateş açan (ve başarıyla etkisiz hale getiren) cezalardan kaçınacak.
 • Avenger ve Mobil Operasyon Merkezi Araç Atölyeleri; yalnızca belirli araçların aksine (TerrorByte içinde kendi atölyesi aracılığıyla modifiye edilen Oppressor Mk II hariç) sığabilecek herhangi bir aracı barındıracak.
 • Sahip olunan mülklerin sayısı 8’den 10’a çıkarılacak ve toplam garaj alanı 20 araca kadar artırılacaktır.
 • Legendary Motorsport ve Southern San Andreas Super Autos web siteleri; konsolda L1/R1 veya LB/RB kullanılarak sekmelendirilebilen yeni filtreler ve tarama kısayolları içerecek.

Ayrıca, Pegassi Oppressor Mk II üzerindeki Homing Füzelerinin etkinliği azaltıldı ve karşı önlemleri; bekleme sürelerini artıracak ve daha az kullanım sağlayacak. Bu arada, Serçe helikopteri; Kosatka’nın içinde modifiye edildiğinde, düşman ateşine karşı daha az savunmasız hale getirmek için Chaff ve Flare Karşı Önlemlerine sahip olacak. GTA Online’ın diğer tüm alanlarında olduğu gibi; bu değişiklik ve bunun Los Santos sokaklarını nasıl etkilediğiyle ilgili oyuncu geri bildirimlerini izlemeye devam edeceğiz.

gta online 2

GTA Online: Genel İyileştirmeler

Franklin’e Dr. Dre’nin kayıp müziğini bulmasında yardımcı olmak veya The Music Locker’da parti yapmak, El Rubio’nun tropikal cennetini ziyaret etmek veya sadece şehrin dört bir yanındaki arkadaşlarına zarar vermek için olsun, Güney San Andreas’taki oyuncular için bir dizi yeni iyileştirmeler var; 26 Temmuz’dan itibaren: The Criminal Enterprises ile.

 • Güvenlik Sözleşmelerini Ajansa geri teslim ederken, oyuncular zemin seviyesindeki ön kapıdan girmek yerine Helikopter ile girebilecek veya çatıdaki girişten yürüyebilecekler.
 • Bir Otomobil Mağazası işletmesini yönetirken, Otomobil Mağazası Personelinizin artık bir müşterinin aracını sorunsuz bir şekilde başarıyla teslim etmesi çok daha olası olacaktır.
 • Belirli konumlarda dolaşmayı kolaylaştırmak için oyuncular The Diamond Casino & Resort, The Music Locker ve Nightclubs içinde koşabilecekler.

Dahası

 • Oyuncular, Etkileşim Menüsünde tüm silahlar için aynı anda maksimum cephane satın alabilecekler. Oyuncular ayrıca Silah Çarkı açıkken tek bir girişle atıştırmalıklara ve zırhlara daha kolay erişebilecekler. Ayrıca, bir oyuncu başarısız olursa ve bir görevi Hızlı Yeniden Başlatırsa, Göreve başladıkları kişi sayısı kadar Atıştırmalık yeniden stoklanacak.
 • Oyuncular artık, görev teklif ettiklerinde, telefonu kapatmadan önce tüm aramayı dinlemek zorunda kalmak yerine; birkaç Kişiden gelen telefon görüşmelerini hemen kapatabilecekler.
 • PC oyuncuları, Ayarlar menüsü aracılığıyla oyun içi sohbet kutusunu devre dışı bırakma seçeneğine sahip olacak.
 • Keder vakalarını azaltmak için, Öldürme/Ölüm istatistiği artık Serbest Modda yapılan öldürmelerden etkilenmeyecek. İleriye dönük olarak, bu oran yalnızca rekabetçi oyunlarda elde edilen öldürmelerden etkilenecektir.
 • Oyuncular ilk ziyaretlerinden sonra Cayo Perico’yu keşfetmek için daha fazla zaman harcayabilecek ve adadan atılmadan önce daha fazla yakalanabilecekler.
 • Race Creator, Checkpoint limitindeki artışlar; Transform Races için oyuncu limiti ve en yeni nesil konsollarda kaldırılabilen fikstür sayısı dahil olmak üzere çeşitli güncellemeler alacak. Ayrıca, tüm platformlar artık Özel Araç Yarışı Oluşturucu aracılığıyla RC Bandito Yarışları oluşturabilecek ve ek Yarış türlerine Ghost to First Checkpoint seçeneği eklenecek. Fikstür Sökücüye, yanlış yönde giden oyuncuları hayaletlemek için yeni bir Anti Grief Ghosting seçeneği; bir Yarış için günün belirli bir saatini ayarlama seçeneği ve Kontrol Noktası boyutunu ölçeklendirme yeteneği ile birlikte daha fazla model eklendi.
gta online 3

Ödeme Artışları

Criminal Enterprises ayrıca GTA Online’daki bir dizi etkinlikte artırılmış GTA$ ödemelerini de içerecek ve hem yeni hem de deneyimli oyunculara en çok keyif aldıkları içeriği oynama ve istediklerini daha hızlı alma konusunda daha fazla özgürlük tanıyacak.

Bu ödemelerdeki değişiklikler elbette devam eden haftalık bonuslarımızla birleşecek ve istiflenecek; bu da özel etkinlikler sırasında en sevdiğiniz oyun modlarında yer almak için ileriye dönük daha da büyük ödemeler anlamına geliyor.

 • yarışlar, GTA Online’ın yarış topluluğu, her yerde GTA$ ödemelerinde önemli bir artıştan faydalanacak. GTA Online: The Criminal Enterprises’ın piyasaya sürülmesiyle birlikte , tüm standart Yarış türleri – oyuncu tarafından oluşturulan Yarışlar da dahil olmak üzere; ortalama %50 daha fazla GTA$ ödeyecek. The Criminal Enterprises ile.

Bitmedi

 • Premium Yarışlar için toplam ödül havuzu da artırılacak. Bu Yarışlar, podyum bitirenlere aynı ödemeleri vermeye devam edecek, dördüncü ve daha düşük sıradaki oyuncular da artık ödeme alacak.
 • Düşman Modları, Şu anda GTA Online’da bulunan tüm Düşman Modları için ödemeler de ortalama %50 artırılacak; yani oyuncular Sumo (Remix) , Uzatma Rumble ve daha pek çok benzersiz modda rakiplerine karşı ekstra GTA$ kazanabilecekler.
 • soygunlar, Grup oyununu teşvik etmek için, Soygun Kurulumlarına katılan tüm oyuncular, mevcut ödemeden %50 daha fazla GTA$ alacak. Bunlara ek olarak:
  • Finaller için minimum kesinti artık her üye için %15 olarak belirlendi
  • Soygun Kurulum ücretlerinin maliyeti, genel olarak 25 bin GTA$’a düşürüldü
   Aşağıdaki Soygun Finalleri, mevcut alımın üzerine ek bir %75 GTA$ ödemesi verecektir:
  • Fleeca İşi
  • Humane Labs Baskını
  • Prison Break Finali
  • Seri A Finansman Finali
   Aşağıdaki Soygun Finalleri, mevcut alımın üzerine ek bir %50 GTA$ ödemesi verecektir:
  • Pasifik Standart İş Finali
  • Kıyamet Soygunu: I. Perde
  • Kıyamet Soygunu: II. Perde
  • Kıyamet Soygunu: III. Perde

Bu güncellemeyle, tüm Soygunlar, grup olarak oynarken oyun içi 1 günlük (48 dakika) aynı bekleme süresine sahip olacak şekilde ayarlanacak. Bir oyuncunun GTA Online’da geçirdiği zamanı daha iyi dengelemek için The Cayo Perico Heist Finale’nin belirli özelliklerini de ayarlayacağız. The Cayo Perico Heist Finale’nin tek başına oynanışları, oyun içi 3 günlük bir bekleme süresini tetikleyecek. Ve Cayo Perico Soygunu Finalinde yüksek değerli bir Birincil Hedef çaldıktan sonra; sonraki 72 saat boyunca daha yüksek değerli Birincil Hedefler daha az sıklıkta görünecek ve İkincil Hedeflerin değeri artacaktır. Bu, oyuncular arasında keşif ve işbirliğini teşvik etmeyi amaçlamaktadır. The Criminal Enterprises ile.

güncelleme

GTA Online: Daha Fazlası

 • Kuruluşlar ve MC Üyeleri için Destekler; Korumalar, Ortaklar ve MC Üyeleri, Organizasyon ve Motosiklet Kulübü faaliyetlerine katılmak ve katılmak için önemli ölçüde daha fazla GTA$ kazanacaktır. Kendi operasyonunuzu yürütmekle meşgul olmadığınızda, kendi hissenizi riske atmadan büyük kazanmak için bir arkadaşınıza veya diğer bir oyuncuya katılın:
  • Korumalar; Ortaklar ve MC Üyeleri için Temel Maaşlar iki katına çıkarılacak ve tüm oyuncuların başka bir VIP; CEO veya MC Başkanı için çalışırken adil bir şekilde GTA$ kazanabilmesi sağlanacak.
  • İki katına çıkarılan Maaşlara ek olarak, MC Üyeleri ayrıca Satış Görevlerinde yer almak için daha fazla ödeme alacaklar.
  • Korumalar ve Ortaklar artık Satış Görevlerine katıldıkları için katkılarını doğru bir şekilde yansıtan ödemeler alacaklar.
  • Kuruluşların yeniden adlandırılmasıyla ilgili ücretler de düşürülmüştür.
 • İlk Kez Ödeme Artışları, Oyuncular, iFruit’lerinde, Suç Kariyerlerinde ilk kez ödeme artışlarını detaylandıran bir e-posta alacaklar. 26 Temmuz’dan önce belirli faaliyetleri tamamlamış olsalar bile tüm CEO’lar, VIP’ler ve MC Başkanları bu bonuslardan yararlanabilir:
  • Yöneticiler : Yöneticiler, yeni İhracat Karma Mal Satış Misyonu için 3X ödeme alır. Buna, yeni Depo personelinizden biri ilk Özel Kargo grubunu aldıktan sonra Yönetici Asistanınız aracılığıyla erişilebilir.
  • Motorcular : İşletmeler, ilk Satış Göreviniz tamamlandıktan sonra normal oranlara dönerek, normal hızlarının 3 katı stok üretecekler.
  • Gunrunners : İlk Araştırma öğeniz için araştırma hızları üç katına çıkar. Üretim hızları da üç katına çıkar ve ilk Satış Göreviniz tamamlandıktan sonra normal oranlara döner.
  • Gece Kulübü Sahipleri : Tüm Ticari Savaş Malları, ilk Satış Göreviniz tamamlandıktan sonra normal oranlara dönen normal miktarın üç katını içerecektir.
  • Yukarıda listelenen işletmelerin her biri için ilk Satış Göreviniz, normal GTA$ ödemesinin iki katını ödüllendirecek.
 • MC Başkanları; VIP’ler ve CEO’lar için Sınırlı Süreli Ödeme Artışları, Motosiklet Kulübü Çalışması, Kulüp Görevleri; Kulüp Evi Sözleşmeleri ve Üye Mücadeleleri sınırlı bir süre için çifte ödeme verecektir. VIP Work ayrıca yalnızca sınırlı bir süre için çifte ödeme yapacaktır.

Kaynak: Rockstar Games

Sosyal Medyada Paylaş