rockstar tr rockstar games güncelleme
Sosyal Medyada Paylaş

Her iki oyunun da son aylarda hiç olmadığı kadar oyuncuya ev sahipliği yapmasıyla beraber, oyuncuların GTA Online ve Red Dead Online için bir güncelleme beklediğini biliyoruz ve önümüzdeki haftalarda her iki oyunun da heyecan verici yeni güncellemeler alacağını paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Read Dead Online için oyuncular, yepyeni bir rolün parçası olacakları natüralizmin sırlarını tanıtacak bir Frontier Pursuit içeren büyük bir güncellemeyi 28 Temmuz Salı günü bekleyebilir, üstüne yeni bir Outlaw Pass, oyuncular tarafından talep edilen tonlarca özellik, düzeltme ve daha sonraki aylarda oynamanız ve keşfetmeniz için çok daha fazlası.

GTA Online’a yönelik oyunun tadını çıkarabileceğiniz muazzam deneyim dizisinden çeşitli yeni içeriklerin karışımını sunan bir yaz güncellemesi de yolda.

rockstar tr rockstar games gta online güncelleme
rockstar tr rockstar games red dead online güncelleme

Bu yılın sonlarında oyuncular, her iki oyun için de heyecan verici yeni özellikler, Red Dead Online’daki mevcut bir rolün geliştirilmesi ve GTA Online için soygunları tamamen farklı bir noktaya taşıyan şimdiye kadarki en geniş güncellemeyle birlikte daha fazla büyük güncellemelerle karşılaşabilir.

Sosyal Medyada Paylaş