gta online

GTA Online ve Red Dead Online İçin Önemli Gelişmeler

Ayrıca Grand Theft Auto V, 11 Kasım’da PlayStation 5 ve Xbox Series X | S’ye Geliyor ve Daha Fazlası

GTA Online ve Red Dead Online! Her iki yeni güncelleme bir ürün yelpazesine GTA Online ‘da ve Red Dead Online ‘da yeni öğeler içermesinin yanı sıra; her oyun için en sık fan tarafından istenen bazı eklemeler getiren Mayıs ve yaz ayları boyunca yolda, yaşam güncellemeleri kalitesi, ve daha fazlası.

Son Tarih, Stunt Yarışı ve Hayatta Kalma

GTA Online

Los Santos’ta, otomobil kültürü; otoritelerin ve diğer sorunluların müdahalesi olmadan sürüşlerini test etmek ve göstermek için benzer fikirlere sahip vites kutuları ile bir araya gelmek için performans ve özelleştirme yükseltmeleri hayranları için yeni fırsatlar ile büyük bir şekilde sokaklara geri döndü. Yenilenen ilgi, bölgeye yeni bir yeraltı arabası buluşmasının yanı sıra yerel yarış sahnesine yeni eklemeler getiriyor; ve çalıntı araçlara olan talep hiç bu kadar yüksek olmamıştı.

Mürettebat sokaklara çıkıp sıcak listedeki en yeni araçları ele geçirirken; yeni yarış türlerinde birbirlerine meydan okurken veya tam olarak değiştirilmiş bir kaçış aracının bulunduğu bir dizi çok parçalı soygun görevinde yer alırken yüksek risk ve yüksek aksiyon bekleyin. en iyi silahınız olacak; hepsi bu yazın ilerleyen saatlerinde.

gta online car

GTA Online ‘ın yaz güncellemesine hazırlanmanıza yardımcı olmak için; 27 Mayıs’ta GTA Online Stunt Series’e gelecek olan sekiz yeni Stunt Yarışı hemen köşede. Bu yeni pistler, çeşitli araç sınıflarında dublör yarışçıları için bir dizi beyaz mafsal heyecanı sunacak.

Kısa bir süre sonra; fütüristik Deadline modunun hayranları, Shotaro motosikletlerinin patlayıcı ışık iziyle rakiplerini yok edecekleri yedi yeni arenaya sahip olacaklar. Silahlı direniş dalgalarını ortadan kaldırmak iştahınız daha fazlaysa, Hayatta Kalma modu Los Santos ve Blaine County’de yeni konumlara da genişleyecek.

red dead online horses

Red Dead Online

Önümüzdeki hafta Red Dead Online, Gaptooth Breach’in kurak sınır karakolundan maden kasabası Annesburg ve Lagras bataklıklarına kadar; beş eyalette ikonik konumlara yayılan sekiz yeni Yarış sunuyor. Yeni Standart Yarışlar ve belirli bir parkurdaki tüm sinyal yangınlarından geçmek için en iyi yolu belirlemenin size bağlı olduğu yeni Açık Yarışlar ile at sırtında her türlü at yarışında yeterliliğinizi gösterin.

Veya hedefin at sırtındayken güvenilir yay ve okunuzla hedef kontrol noktalarını ortadan kaldırmak olduğu yeni Hedef ve Açık Hedef Yarışlarında elinizi deneyin. Tüm bu yeni yarışlar, 25 Mayıs’ta tüm Red Dead Online oyuncularına sunulacak.

red dead online gun

Red Dead Online ‘ın yaz güncellemesi, yeraltı suç dünyasına adım atmak isteyenler için dünya çapında çeşitli yeni görevler ekleyecek. Saint Denis’de, Angelo Bronte’nin güvendiği teğmen Guido Martelli, kendi suç şebekesini oluşturmak için çalışıyor; bu nedenle göz korkutma, çirkin suçlar veya daha büyük, riskli soygunlar; biniciler kanlarını kazanmak için ne gerekiyorsa yapmaya istekli olur para.

Ve Daha Fazlası

Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online‘ın genişletilmiş ve geliştirilmiş sürümleri; 11 Kasım 2021’de yeni özellikler ve daha fazlasıyla PlayStation 5 ve Xbox Series X | S’ye geliyor. Ek bir bonus olarak, bu yaz GTA Online güncellemeleri yapılacak oyuncuların; bu genişletilmiş ve geliştirilmiş sürümlerde düştüklerinde yararlanabilecekleri özel avantajlar içerir. Ayrıca, Grand Theft Auto III’ü tanımlayan türün yaklaşan 20. yıl dönümü şerefine, paylaşacak daha da eğlenceli sürprizlerimiz olacak; bazıları özellikle GTA Online oyuncuları için.

GTA Online ‘ın bağımsız sürümü her iki platformda da oyunculara sunulacak olsa da; GTA Online’ın bu yeni bağımsız sürümü ilk üç ay boyunca yalnızca PlayStation 5 oyuncularına ücretsiz olarak sunulacak. PlayStation 4’teki PlayStation Plus üyeleri; her ayın başında PlayStation 5’te GTA Online’ın lansmanına kadar her ay PlayStation Store’u ziyaret ederek 1.000.000 $ GTA’nızı talep ettiğinizden emin olun.

Açıklanacak çok daha fazlasıyla, önümüzdeki haftalarda ve aylarda gelecekteki güncellemeler; haftalık bonuslarla dolu etkinlikler ve daha fazlası hakkında ayrıntılar için Rockstar Newswire’ı ve Rockstar Türkiye’yi takip etmeye devam edin.

Kaynak: Rockstar Games

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir