yeni stunt yarışları gta online

GTA Online: Yeni Stunt Yarışları Tanıtımları

Tüm Hafta Boyunca Üç Kat Ödül, Yeni Dublör Yarışını Tamamlamak İçin 100 Bin $ GTA Bonusu ve Daha Fazlasını Kazanın

GTA Online ‘da şimdi kemerinizi bağlayın ve kaskınızı takın. Bu hafta GTA Online’a giden sekiz yeni Stunt Yarışı var. İster otoyolda hızla ilerleyen ayarlanmış spor arabaların bir parçası olmayı, ister Palmer-Taylor Elektrik Santralinde tam eğimle dolaşan motosikletlerin veya yerçekimine meydan okuyan parkurlarda fiziksel sınırları zorlayan süper arabaların bir parçası olmayı tercih edin, bu marka- yeni parçalar, hepimizin içinde gizlenen adrenalin bağımlısı için bir şeyler içeriyor. Yeni Stunt Yarışları:

sun sea ano chicanes GTA Online stunt

GTA Online: Güneş, Deniz ve Chicanes – Sun, Sea and Chicanes

Yüzünüzde bir gülümseme ve akşam yemeğinizi kontrol panelinde bırakacağından emin olunan mide bulandırıcı bulanıklıkta pencerenizin yanından acımasızca hareket eden doğanın ihtişamını deneyimleyin. Klasik spor otomobiller için Stunt Yarışı.

a tight spot GTA Online stunt

GTA Online: Sıkı Bir Nokta – A Tight Spot

Modern dünyanın ezici stresi size duvarların kapandığını hissettiriyor mu? Kafa deriniz yukarıdaki asfaltla şiddetli bir şekilde zımparalandığında bunun sadece kafanızda olmadığını bir kez ve tümüyle kanıtlayın. Klostrofobiklerin uygulanması gerekmez. Motosikletler için Stunt Yarışı.

bridge too far GTA Online stunt

GTA Online: Köprü Çok Uzak – Bridge Too Far

Tanklarını doldururken Terroil’den bir yudum alan delilerle dolu bir yolun kargaşası ve katliamı arasında, La Puerta Otoyolunun yapısal bütünlüğünü gerçekten takdir etmek için daha iyi bir zaman var mı? Hayır. Yok. Spor arabalar için Stunt Yarışı.

cluster struck GTA Online stunt

GTA Online: Küme Struck – Cluster Struck

Postmodern doğrusal olmayan Fransız mimarisinden esinlenen bu, mimarınızı Deludamol ve Blêuter’den başka bir şey beslemediğinizde elde edeceğiniz şey, daha sonra ölçekli modele düz bir şekilde girerken izliyor. Başka bir deyişle, bir dahi işi ve güçlü arabalar için harika bir Dublör Yarışı. Yeni Stunt Yarışları.

vicious spiral GTA Online stunt

GTA Online: Kısır Spiral – Vicious Spiral

Ne kadar G-kuvveti çok fazla G-kuvvetidir ve ilk elden bilmek istemez miydiniz? “Böyle bir şey yok” ve “çok evet” diye cevapladıysanız, bu aşamada iki klinik araştırmayı yürütmek için ideal katılımcı sizsiniz. Bilimsel bulguların sizi sürücü koltuğundan dışarı çıkardıklarında çok takdir edeceğinden emin olabilirsiniz. Süper arabalar için Dublör Yarışı. Yeni Stunt Yarışları.

canyon fodder GTA Online stunt

GTA Online: Kanyon Yemi – Canyon Fodder

Pahalı bir lobi kampanyasından sonra, yarış organizatörleri bu yarışı yıllık San Andreas yol ölümü istatistiklerinden muaf tutmayı başardılar. Çünkü büyük kıçlı bir kamyonun akrobasi yapmasına karar verirseniz, size geleni alırsınız. Arazi araçları için Dublör Yarışı. Yeni Stunt Yarışları.

smoke up your asphalt GTA Online stunt

GTA Online: Asfaltınızı Dumanlayın – Smoke Up Your Asphalt

Palmer-Taylor Elektrik Santrali, sağlık ve güvenlik kurulunu yerel ihlallerden uzaklaştırmak amacıyla fosil yakıtların gücüne ve güzelliğine saygı duruşunda bulunmayı kabul etti. Tavsiye? Bu yarışı son yarışınız gibi sürün, çünkü atlayışlar sizi kurtarmazsa zehirli dumanlar çıkar. Motosikletler için Stunt Yarışı.

city limits GTA Online stunt

GTA Online: Şehir sınırları – City Limits

Boğazınızı boşaltın, kravatınızı gevşetin ve Genel Kurul’a G-force’a bastığınızda strateji oluşturmayı bitireceğinizi bildirin. Dışarıda iş yapma zamanı. Not alan var mı? Süper arabalar için Dublör Yarışı. Yeni Stunt Yarışları.

tee

GTA Online ‘da şimdi ile 2 Haziran arasındaki herhangi bir yeni Akrobasi Yarışını tamamlamak size 100.000 $ GTA bonus kazandıracak ve Canis American Legend T-Shirt, 7 Haziran’da giriş yaptıktan sonra 72 saat içinde ödüllendirilecek. Ve tüm Stunt yarışı yarışmacıları, herhangi bir yeni veya klasik Dublör Yarışında – 3X GTA $ ve RP ayarında – tüm hafta boyunca sağlıklı bir ödeme günü bekleyebilir.

motor wars motor savaşları

Motor Savaşlarında 3X GTA $ ve RP Devam Ediyor

Bir aylık kaos ve katliam kutlamaları sona yaklaşırken, Motor Savaşları önümüzdeki yedi gün boyunca 3X GTA $ ve RP ödemeye devam ederken , bitişe kadar nihai mücadelede yer aldığınızdan emin olun. GTA Online Yeni Stunt Yarışları.

simeon görevleri

Simeon Görevlerinde 2X GTA $ ve RP

Simeon Yetarian’a pek çok şey denildi, çoğu tatsız, ama kesin olan tek şey girişimcilik. Premium Deluxe Motorsport kralı, birkaç telafi ve yeniden ele geçirme konusunda yardım için sizinle iletişime geçerse, teklifini kabul edin – Görevler ve Premium Deluxe Repo Çalışmalarındaki tüm oyunculara 2X GTA $ ve RP ödüyor. GTA Online Yeni Stunt Yarışları.

Şarap Bobini Kapağı

Bu Hafta Ücretsiz

Bu hafta GTA Online, tüm arkadaşlarınıza karbon ayak izinizin komşunuzun çok küçük bir kısmına işaret etmenize yardımcı olmak için tüm oyuncuları ücretsiz bir Şarap Bobini Kapağı ile ödüllendiriyor. Yeni Stunt Yarışları.

Mammoth Avenger

Ve büyüklüğe ulaşmak için yukarıda ve öteye gidenlerin kabulü olarak, 100 ve daha üst seviyedeki tüm oyuncular Mammoth Avenger’larını tamamlayacakları nadir Av Kamuflajı ünvanını alacaklar – ücretsiz (7 Haziran’dan sonra giriş yaptıktan sonra 72 saat içinde mevcut) . Bu avantajdan yararlanmak için bir İntikamcı edinmeniz mi gerekiyor? Silah Atölyesi ve Silahlı Araç Atölyesi yükseltmelerinde olduğu gibi, Warstock Cache & Carry’de bu hafta% 35 indirimli olduğu için şanslısınız. GTA Online Yeni Stunt Yarışları.

Ayrıca, gökyüzünü veya şüphesiz bir halkı aydınlatın – sezon dışında 2 Haziran’a kadar ücretsiz olarak bir Havai Fişek Fırlatıcı ve cephanesi alın.

Truffade Nero Custom

Podyumda: Truffade Nero Custom

The Diamond Casino & Resort’un lobisinde durarak son zaferinizi kutlayın ve Lucky Wheel’e GTA $, RP, kıyafetler, atıştırmalıklar ve her türden gizemli ödüllerle uzaklaşmak için bir dönüş verin. Bu haftanın podyumdaki en büyük ödülü Truffade Nero Custom, özellikle üst düzey ayarlanan kalabalığa yönelik olarak tasarlanmış, geliştirilmiş bir hiper otomobil. Benny’nin yanına gitmeden önce, bu bebeğin gerçekte neler yapabileceğini görmek için bir test sürüşü yap.

İndirimler

İşleri biraz daha yeraltına almayı düşünenler, bu hafta tüm Tesislerin ve Yükseltmelerinin ve Modifikasyonlarının maliyetinden %40 indirim alabilir, aynı indirimin hem silahlı hem de silahlı ve üst düzey araçlar için geçerli olduğundan bahsetmeye gerek yok.

Pegassi Infernus Classic

Pegassi Infernus Classic %40 indirimli

Överflöd Imorgon

Överflöd Imorgon %40 indirimli

Bravado Gauntlet Classic Custom

Bravado Gauntlet Classic Custom %40 indirimli

Grotti X80 Proto

Grotti X80 Proto %40 indirimli

Declasse Scramjet

Declasse Scramjet %35 indirimli

Coil Rocket Voltic

Coil Rocket Voltic %40 indirimli

HVY Chernobog

HVY Chernobog %40 indirimli

Brute RCV

Brute RCV %40 indirimli

TM-02 Khanjali

TM-02 Khanjali %40 indirimli

Mammoth Thruster

Mammoth Thruster %40 indirimli

Mammoth Hydra

Mammoth Hydra %40 indirimli

Prime Gaming Bonusları ve Avantajları

Rockstar Games Social Club hesaplarını Prime Gaming ile başarılı bir şekilde bağlayan GTA Online oyuncuları, Kosatka denizaltısının Sonar İstasyonunu ve bu hafta herhangi bir zamanda oynayabilmeleri için GTA $ 200K’ı ücretsiz alacaklar.

Buna ek olarak, Prime Gaming üyeleri, Maxwell Vagrant arabasında% 60, Karin Sultan Classic sedan ve devasa Mammoth Patriot Stretch limuzininde% 80 indirim dahil olmak üzere özel indirimler alırlar.

prime gaming

Kaynak: Rockstar Games Newswire

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir