rockstartr gta online solomon görev
Sosyal Medyada Paylaş

GTA Online Solomon görevi size film yapımcısının eşyalarını iade etme görevi veriyor.

GTA Solomon film sahne donanımının avına katılmaya hazır mısınız? Rockstar‘ın yeni yaz güncellemesinin bir parçası olarak yeni görevle karşılaştıysanız, avlanacak yeni bir koleksiyonunuzun olduğunu bileceksiniz. GTA Sinyal Karıştırıcılarını ve GTA Aksiyon Figürlerini bulmak için haritayı incelediğimiz gibi, şimdi de film yapımcısının çalınan sahne malzemelerini ararken gözlerimizi dört açmamız gerekiyor.

Bu görev, bu yılki GTA Online yaz güncellemesinin (https://www.rockstartr.com/gta-onlineda-los-santos-yaz-ozel/) yanı sıra Galaxy Super Yachts’tan başlatılan bazı ortak görevler ve Los Santos güneşi altında yeni yarışlara katılırken mükemmel görünecek şık yeni araçlar ile birlikte ortaya çıktı.

Ama tüm bunlarla uğraşmadan önce, çalınan bazı eşyaları iade etme zamanı. Güncellemeyi yükledikten sonra Solomon‘un Vinewood‘daki ofisini ziyaret ettiğinizde, bir hırsızlığın ardından polis tarafından araştırıldığını göreceksiniz ve eksik eşyaları bulmakla görevlendirileceksiniz. Öyleyse, Space Interloper kıyafetini ve 150.000 GTA $ ‘ı alabilmeniz için GTA Online Solomon koleksiyonlarını burada bulabilirsiniz.

rockstartr gta online solomon harita

Tüm GTA Online Solomon Film Sahne Malzemeleri Nasıl Bulunur?

Görevi başlatmak için, güncellemeyi yükledikten sonra, Solomon‘un Sam Austin Memorial Building, Backlot City’deki ofisinde görünen büyük ‘S’ işaretine gidin. Toplam on film dekorundan yedisinin garantili spawnları var, ancak diğer üçünün değişken konumlardaki minibüslerde bulunduğu görülüyor. Onları yalnızca davetle girilen bir oturumda arayın. İlgili araca yaklaştığınızda, mini haritanızda bir ‘Yabancı’ işaretçisi göründüğünden anlayacaksınız.

Birini aldıktan sonra, geri dönün veya ofisinde Solomon‘a geri götürün. Taşıyabildiğiniz kadar çok araç dışı film dekoru üstlenebilirsiniz, sadece seansınızı bitirmeden önce sahip olduklarınızı teslim ettiğinizden emin olun.

Bunu akılda tutarak, GTA film sahne konumları:

  • Vanilla Unicorn striptiz kulübünün arka ofisindeki masanın üzerinde
  • Bir çöp kutusunun yanından ayrılırken Solomon‘un ofisinin solunda
  • Zancudo Kontrol kulesi, zemin kat ofisinde
  • Uzaylı kampındaki en yüksek kayanın üzerinde
  • Eski bir evin verandasındaki bir masanın üzerinde
  • Diamond Casino‘nun doğusundaki banyolarda
  • En ucuz kulüp binasının arkasındaki ev

Araç spawnları:

  • Rumpo Van: Lester’ın hazır giyim fabrikasının dışında, Darnell Bros / Simmett Alley’de / La Mesa’daki San Andreas Caddesi Köprüsü üzerinden batıya doğru sürüş
  • Pony Van: Kortz Center park yerinde / Epsilon Center’ın doğusunda park edilmiş / Tongva Drive’da kuzeye doğru, ULSA kampüsünü geçerek
  • Rebel Pickup: Paleto Bay’deki The Hen House barının arkasındaki sokakta / Willie’nin Süpermarket otoparkında / Procopio Kamyon Durağı yakınında Great Ocean Highway üzerinde doğuya doğru ilerleyin

Uzaylı kıyafetinizi ve para yığınlarını almak için daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, aşağıdaki GTA Series Videos kılavuzuna göz atın.

Sosyal Medyada Paylaş