gta plus
Sosyal Medyada Paylaş

GTA Plus Nedir?

GTA Plus yani GTA+ , PlayStation 5 ve Xbox Series X | S’de yalnızca GTA Online’a özel yeni bir üyelik sistemidir. 29 Mart’ta yapılacak olan lansman sonrası yeni nesil konsollarda hem yeni hem de uzun süredir devam eden oyuncular için bazı değerli avantajlara kolay erişim sağlayacak.

GTA+ üyesi olmak, Maze Bank hesabınıza aylık 500.000 GTA$ tutarında ücretsiz ödeme yapmanın yanı sıra Los Santos ve çevresinde kaçırmış olabileceğiniz oyun güncellemelerini, özel araç yükseltmelerini, üyelere özel indirimleri açan mülkleri talep etme fırsatı sağlayacak.

GTA Plus Neler Sunacak?

GTA+ üyeleri ayrıca Microsoft Store’daki ve PlayStation Store’daki ekstra bonus nakit sağlayan özel GTA+ Shark kartlarından da yararlanabilir.

Her ay GTA+ üyelerin talep edebileceği yeni bir dizi özel ödül sunulacak. Her dönemin üye avantajlarını sona ermeden önce elde etmek ve keyfini çıkarmak için Legendary Motorsport, Hao’s Special Works, Maze Bank ödemeleri, DockTease ve GTA Online web tarayıcısında bulunan diğer mağazalara tüm GTA+ avantajlarını, normal GTA’nıza ek olarak sağlayacak.

GTAPlus İçin Daha Fazla Bilgi

29 Mart’tan itibaren Microsoft Store’daki veya PlayStation Store üzerinden ayda sadece 5,99$ Türk lirası ile 90 TL karşılığında kayıt olabilirsiniz. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Her ayın GTA Plus özel avantajları için Rockstar Newswire ve resmi GTA Online web sitesini takip etmeyi unutmayın. Tabii ki bizi de takip edebilirsiniz.

GTA+ üyeliği satın almak için Grand Theft Auto V veya Grand Theft Auto Online’ın bir kopyasına ve GTA+ üyeliğinizi satın almayı seçtiğiniz platform için geçerli bir kayıtlı ödeme yöntemine sahip bir platform hesabına sahip olmanız gerekir. Grand Theft Auto Online’a erişmek ve oyun içi GTA Plus üyeliği avantajlarını talep etmek ve almak için internet bağlantısı gereklidir. Bir platformda desteklenmeyen para birimleri, bankanızın (veya ödeme yönteminizin) döviz kurlarına göre ödeme sırasında otomatik olarak ABD dolarına çevrilebilir. İptal edilene kadar aylık 5,99$ GTA Plus abonelik ücreti alınır. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Nasıl iptal edileceği dahil olmak üzere ek şartlar ve bilgiler için 29 Mart’tan itibaren www.rockstargames.com/gtaplus adresini ziyaret edin.

Kaynak: Rockstar Games Newswire

Sosyal Medyada Paylaş