gta plus gta+
Sosyal Medyada Paylaş

GTA+ ( GTA Plus ) Yepyeni Bir Aylık Üyelik Programıdır

GTA Plus: Yalnızca PlayStation 5 ve Xbox Series X | S için GTA+ özel avantajlar ve ödüller sunar. Her etkinlik yaklaşık bir ay sürer, yalnızca üyelere özel etkinliklere erişmek için GTA+ üyesi olmanız gerekmekte.

gta plus

GTA Plus Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl GTA Plus ( GTA+ ) üyesi olabilirim?

GTA+ aboneliği doğrudan PlayStation Store, Microsoft Store veya PlayStation 5 ve Xbox Series X | S’de Grand Theft Auto Online içinden satın alınabilir. GTA+ abonelikleri her ay otomatik olarak yenilenir ve herhangi bir zamanda iptal edilebilir.

GTA+ yalnızca PlayStation 5 veya Xbox Series X | S için GTA Online’da mevcuttur.

GTA Plus ( GTA+ ) üyeliğine neler dahildir?

GTA+, aşağıdakileri içeren özel avantajlar sunan aylık bir üyelik programıdır:

  • Aylık 500.000 GTA $.
  • İndirimler veya bonus arabalar, uçaklar ve daha fazlası dahil olmak üzere oyun içi araçla ilgili avantajlar talep etme erişimi.
  • İndirimler, eklentiler veya bonus mülkler dahil olmak üzere oyun içi mülkle ilgili avantajlar talep etme erişimi.
  • İndirimli veya ücretsiz giyim eşyaları ve araç görünümleri dahil oyun içi kozmetik avantajlara erişim.
  • GTA $ ve RP hızlandırıcı bonusları ve oyun içi öğelerde indirimler.
  • Daha fazla değer sağlayan üyelere özel Shark kartlarına erişim.

Yeni üyelere özel etkinlikler her ay başlatılır ve yeni bir dizi avantaj sağlar. Yalnızca üyelere özel belirli avantajların kullanılabilirliği zaman içinde değişebilir.

GTA Plus ( GTA+ ) üyesi olduğumda, her üyeye özel etkinlik için üyelik avantajlarımı nasıl talep edebilirim?

500.000 GTA $ bonusunuz, faturalandırıldığınız zamandan itibaren her ay Maze Bank hesabınıza otomatik olarak yatırılır.

Yalnızca üyelere özel etkinlikler sırasında sunulan kozmetik avantajlar, bunları almak için giriş yapmanızı gerektirir, ancak giriş yaptığınızda hesabınız tarafından otomatik olarak erişilebilir olacaktır.

Yalnızca üyelere özel etkinlikler sırasında mevcut olan diğer “ücretsiz” veya indirimli öğeler, oyun içinde indirimli fiyattan satın alınabilecekleri veya GTA+ üyeleri için “ücretsiz” olarak listelenecekleri ilgili oyun içi satıcılarından talep edilmelidir. Belirli avantajların nasıl talep edileceğine ilişkin bilgiler, her üyeye özel etkinlik döneminde https://www.rockstargames.com/gta-plus adresinde listelenecektir.

Yalnızca üyelere özel etkinlikler sırasında sunulan oyun modu bonusları ve hızlandırıcılar, tanıtılan oyun modunu oynayan tüm GTA+ üyeleri için otomatik olarak geçerli olacaktır.

GTA+ aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

GTA+ aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmesini istediğiniz zaman GTA+ aboneliğinizi ilk satın aldığınız konsol mağazası aracılığıyla iptal edebilirsiniz. İptal ettikten sonra, GTA+ üyeliğiniz ve ilgili avantajlarına erişiminiz, mevcut fatura döneminizin sonuna kadar aktif kalır ve ardından GTA+ üyeliğiniz otomatik olarak sona erer.

GTA+ aboneliğinizi iptal etme hakkında daha fazla bilgi için https://www.rockstargames.com/legal/gtaplus/ adresindeki abonelik koşullarına bakın veya aşağıdaki bağlantıları ziyaret edin ve aboneliğinizi yönetmek için hesabınıza giriş yapın:

PlayStation: https://store.playstation.com/

Microsoft: https://account.microsoft.com/

GTA+ üyeliğimi iptal edersem GTA+ üyelik avantajlarıma ne olur?

GTA+ aboneliğinizi iptal ederseniz, GTA+ üyeliğiniz aktifken talep ettiğiniz tüm mülkleri, araçları ve diğer kozmetik ürünleri, bonuslar veya fırsatlarla birlikte elinizde tutacaksınız. Ancak, artık aylık GTA$ bonusu alamayacaksınız, GTA+ Shark kartları satın alamayacaksınız, devam eden üyelik avantajlarına (belirli araçlarda veya mülklerde indirimler gibi) erişemeyeceksiniz veya sizden sonra aktif hale gelen yeni üyelik avantajlarından yararlanamayacaksınız. Üyelik sona erer. Ayrıca üyeliğiniz sona erdiğinde talep etmediğiniz tüm avantajlardan da vazgeçeceksiniz.

Geri dönen GTA+ üyeleri, GTA+ üyeliklerini yeniledikleri zaman aktif üyeye özel etkinlik için sunulan avantajlara erişim kazanacaklar, ancak GTA Plus üyelikleri sırasında gerçekleşen önceki üyelere özel etkinliklerden herhangi bir avantaj veya ödül talep edemeyecekler.

GTA+ üyeliği araçla ilgili avantajları nasıl talep edebilirim?

Araçla ilgili aktif avantajlar oyun içinde talep edilebilir – Lost Santos Customs, Benny’s Original Motor Works ve Hao’s Special Works gibi bir araç özelleştirme mağazasını ziyaret ederek veya Legendary Motorsports, Southern San Andreas Super Autos gibi oyun içi web siteleri aracılığıyla, Warstock Cache & Carry, Dock Tease ve Elitas Travel. GTA Plus üyeleri, yalnızca üyelere özel etkinlikler sırasında, oyun içinde listelenen bu avantajları indirimli fiyattan veya duruma göre “ücretsiz” olarak göreceklerdir.

Belirli avantajların nasıl talep edileceğine ilişkin bilgiler, her üyelik etkinliği döneminde https://www.rockstargames.com/gta-plus adresinde listelenecektir.

GTA+ üyelik fırsatlarını ve bonuslarını nasıl talep edebilirim?

Ürün indirimleri ve “ücretsiz” öğeler gibi fırsatlar, ilgili oyun içi mağazalarından ve web sitelerinden talep edilebilir. Belirli avantajların nasıl talep edileceğine ilişkin bilgiler, her üyelik etkinliği döneminde https://www.rockstargames.com/gta-plus adresinde listelenecektir.

Belirli RP hızlandırıcı bonusları gibi bazı GTA+ bonusları, GTA Plus üyeliğiniz olduğunda ve uygun oyun içi etkinliklere katıldığınızda hesabınıza otomatik olarak uygulanacaktır.

Aylık 500.000 GTA$ bonusumu ne zaman alacağım?

Birçok GTA+ avantajı yalnızca üyelere özel belirli etkinliklerle bağlantılı olsa da, aylık 500.000 GTA$ bonusunuz, abonelik yenileme tarihinizle bağlantılıdır.

GTA+ üyeleri, GTA+ abonelikleri için her faturalandırıldıklarında, doğrudan MAZE Bank hesaplarına yatırılan 500.000 GTA$ alacaklardır.

PS4, Xbox One veya PC için GTA+ üyeliği satın alabilir miyim?

Hayır. GTA+ yalnızca PlayStation 5 ve Xbox Series X | S için GTA Online’da mevcuttur.

Bir üyelik etkinliği sona ermeden önce belirli bir avantaj talep etmezsem ne olur?

Belirli mülk, araç ve diğer avantajlar, bu avantajlarla ilişkili üyelik etkinliği sırasında oyun içinde talep edilmelidir. İlgili üyelik etkinlik süresinin bitiminden önce bu avantajları talep etmezseniz, bunu yapma fırsatınızı kaybedersiniz. GTA+ aboneliğinizi iptal ederseniz, üyeliğiniz sona erdiğinde talep edilmemiş olan tüm avantajları da kaybedersiniz.

Kaynak: Rockstar Games

Sosyal Medyada Paylaş