rockstartr gta vice city online domain
Sosyal Medyada Paylaş

Mega popüler Grand Theft Auto V‘in piyasaya sürülmesinden bu yana 7 yıl geçti. Grand Theft Auto 6‘nın geliştirilmekte olduğunu bilsek de, onun hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyoruz… belki bir konum dışında.

Görünüşe göre sevilen açık dünya suç dizisi, Vice City‘nin neonlarla kaplı sokaklarına geri dönüyoruz. Miami, Florida eşdeğeri 2002’de Grand Theft Auto: Vice City‘nin geçtiği yerdi. Oyun 1986’da gerçekleşti ve Miami Vice, Scarface ve daha fazlasıyla pek çok benzerlik içeriyordu. O zamandan beri hayranlar geri dönüş için haykırıyor.

Rockstar Games‘in ana şirketi Take-Two‘nun GTA Vice City Online için bir alan adı kaydettirmesiyle gerçekleşmek üzere gibi görünüyor. Kartal gözlü bir Reddit kullanıcısı bulguyu yaptı ve GTA VI alanını da güncellediklerini kaydetti. Bunun GTA 6‘nın yakın zamanda açıklanacağı anlamına gelip gelmeyeceği hakkında hiçbir fikrimiz yok.

Ayrıca Grand Theft Auto Online‘ın bu yıl içinde yeni bir güncelleme sunacağı onaylandı. Bu güncelleme Vice City‘de bir yerlerde görülebilir, yeni bir yerde yeni soygunları içerebilir.

Site Mart 2020’de güncellenmiş fakat 2009’da tescil edilmiş. Bu, Rockstar‘ın bu ayarı yeniden ziyaret etmeye karar vermesi durumunda koruma amaçlı olabilir. Her şeye rağmen 2021’de bir Grand Theft Auto oyunu alıyoruz… Elbette yeni nesil bir Grand Theft Auto V gibi olacak.

Bu hikaye gelişirse sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş