gta v playstation 5 ve xbox series x
Sosyal Medyada Paylaş

GTA V ve GTA Online topluluğu her geçen yıl daha da güçlenmeye devam ederken; bu fırsatı: ister Los Santos Tuners’ın Dr. Dre’nin kayıp izlerinin peşinden koşan yüksek hızlı heyecanları yoluyla olsun, 2021 boyunca bizimle oynadığı için herkese teşekkür etmek istiyoruz. Sözleşme’de veya sadece Freemode’da arkadaşlarla ortalığı karıştırarak. Üçüncü konsol neslimize girerken ve 2022 ve sonrasında gelecek çok şey varken, işte yolda olanlardan bazılarına bir bakış.

The Contract – Kısa Yolculuklara Kısa Yollar ve Daha Fazlası

The Contract, oyuncular Franklin Clinton’un ünlü çözümler ajansını kurmasına ve hip-hop devi Dr. Dre’nin kayıp; yayınlanmamış müziğinin yanı sıra Güvenlik Sözleşmeleri; Ankesörlü Telefon Hitleri dahil bir dizi yeni oyun oyununun izini sürmesine yardım ederken GTA V ‘in hikayesini günümüz GTA Online ‘ına taşıdı; ve Kısa Geziler ortak hikaye misyonları için Franklin ve Lamar’ın yerine geçme yeteneğini sağladı.

Herkesin Kısa Gezilerin eğlencesini kolayca deneyimleyebilmesini sağlamak için oyuncular; The Contract ‘ın hikaye görevlerini tamamlamadan, Kısa Gezilere doğrudan İşler menüsünden erişebilecekler. Ve Dr. Dre’nin The Contract şarkılarının resmi versiyonlarını arayın, bugün en sevdiğiniz müzik akışı hizmetine ulaşın.

gta v yeni nesil

GTA V ve GTA Online İçin Yeni Nesil

GTAV topluluğunun her zamankinden daha güçlü olmasıyla Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online; 15 Mart’ta PlayStation 5 ve Xbox Series X – S platformlarına gelecek ve en son donanımdaki oyunculara gişe rekorları kıran açık dünya deneyimini getirecek. Oyun şimdi benzeri görülmemiş bir üçüncü konsol nesline girerken, tüm topluluğun yıllar boyunca desteğini içtenlikle takdir ediyoruz.

PlayStation 5 ve Xbox Series X – S için GTA V ve GTA Online, 4K çözünürlüğe kadar, saniyede 60 kareye kadar; doku ve çizim mesafesi yükseltmeleri; HDR seçenekleri ve ışın izleme ile yeni grafik modları sunar. daha hızlı yükleme süreleri, sürükleyici 3D ses; gelişmiş dokunsal geri bildirim gibi platforma özel özellikler ve çok daha fazlası ile en yeni konsol neslinin teknik gelişmeleri.

En yeni nesil donanım üzerinde yolculuklarına devam etmek isteyen PS4 ve Xbox One oyuncuları, hem GTA V Story Mode ilerlemelerini hem de mevcut; GTA Online karakterlerini ve ilerlemelerini; PS5 ve Xbox Series X – S’e tek seferlik bir geçişle aktarabilecekler. başlatmak.

Ayrıca, PlayStation 5 ve Xbox Series X- S için GTA V ila GTA Online ‘ın yeni bağımsız sürümü; ilk üç ay boyunca PlayStation 5 oyuncularına ücretsiz olarak sunulacak ve yeni oyuncuların GTA Online’daki her şeyi deneyimlemesini her zamankinden daha kolay hale getirecek. sunmak zorundadır.

gta online yeni nesil

GTA V ve GTA Online’daki İyileştirmeler

PS5 ve Xbox Series için GTA Online ayrıca Online’a girmeden önce GTAV Öykü Modu girişini atlama yeteneği ve tamamen yeni bir GTA Online Eğitimi de dahil olmak üzere bir dizi iyileştirme içerir. Yeni GTA Online oyuncuları artık Career Builder’a girecek ve dört yasa dışı işletmeden (Bisikletçi, Yönetici; Gece Kulübü Sahibi veya Gunrunner) istediklerine anında erişim sağlayacak ve bir mülk, üst düzey araç seçmeye yardımcı olmak için büyük bir GTA$ talihlisi olacak. ve girişimlerini başlatmak için gereken ateş gücü. Geri dönen oyuncular ayrıca karakterlerini yeniden başlatma ve istedikleri zaman Kariyer Oluşturucu’dan yararlanma seçeneğine sahip olacaklar.

GTA Online’ın PS5 ve Xbox Series X|S sürümleri aynı zamanda, oyuncuların seçkin araçları (lansmanda 5 yeni araç ve 5 mevcut araç) seçkin araçlar için yükseltmelerine olanak tanıyan LS Car Meet içinde bulunan yeni Hao’s Special Works otomobil mağazasını da içeriyor. yeni konsol donanımının yükseltilmiş gücünden tam olarak yararlanan sürüş performansı.

GTA 6 Geliyor

GTA V ‘ın ve GTA Online ‘ın eşi benzeri olmayan uzun ömürlülüğüyle, çoğunuzun bize Grand Theft Auto serisine yeni bir giriş hakkında sorular sorduğunu biliyoruz. Başladığımız her yeni projede, hedefimiz her zaman daha önce teslim ettiğimizin önemli ölçüde ötesine geçmektir ve Grand Theft Auto serisindeki bir sonraki giriş için aktif geliştirmenin devam ettiğini onaylamaktan memnuniyet duyuyoruz. Hazır olur olmaz daha fazlasını paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz, bu yüzden resmi ayrıntılar için lütfen Rockstar Newswire’ı takip etmeye devam edin.

Tüm ekibimiz adına, desteğiniz için hepinize teşekkür ediyor ve geleceğe sizinle birlikte adım atmak için sabırsızlanıyoruz! – Rockstar Games

Kaynak: Rockstar Games Newswire

Sosyal Medyada Paylaş