gta v 7 yaşında
Sosyal Medyada Paylaş

GTA V, 2020 ile bugüne kadar 140 milyon kopya sattı ve oyuna 2013’teki orijinal lansmanından bu yana satışlar için en iyi yılı verdi.

GTA V, 2013’te piyasaya sürüldüğünden bu yana en iyi satış yılıyla birlikte kesinlikle inanılmaz bir 2020 geçirdi. Oyun, akıl almaz miktarda kopya sattı ve pandemi sırasında oynamak için bir şeyler arayan evde sıkışmış insanlardan büyük bir destek aldı. Tüm bunlarla GTA V, diğer geliştiricilerin rekabet etmesi zor olacak durdurulamaz bir güç olduğunu kanıtladı.

Rockstar, son 7 yılda oyuna tonlarca destek vermeye devam etti, bu da yeni bir Grand Theft Auto oyunu ümit eden hayranlarını üzdü. Rockstar, 2020’de Cayo Perico Heist ile GTA V’in çevrimiçi modu için en büyük güncellemesini yayınladı. Güncelleme, çok sayıda tekrar oynanabilirliği teşvik eden büyük bir soygunla birlikte keşfedilecek yepyeni bir özel ada ekledi. Güncelleme ayrıca tüm oyunu geliştirmek için tonlarca yeni müzik, araç, silah ve çok daha fazlasını ekledi.

GTA V Devam Serisi GTA VI, Kesin

gta 5 characters

Rockstar’ın ana şirketi Take-Two Interactive’den bir kazanç çağrısı sırasında, GTA V’nin bugüne kadar 140 milyondan fazla kopya sattığı ortaya çıktı. Oyun, 2020 yılının Mayıs ayından bu yana 10 milyondan fazla ek kopya sattı ki bu, oyunun 2013’te piyasaya sürülmesinden bu yana satılan en büyük birim miktarıdır. Oyun 2013’te piyasaya sürüldüğünde 30 milyonun biraz üzerinde sattı ve yalnızca yeni güncellemelerle büyümeye devam etti. ve içerik. GTA V, büyük ölçüde yeni güncellemeler ve içerik sayesinde 2020’de oyuncular için en iyi yılını yaşadı .

GTA V, 2021’in ikinci yarısında geliştirilmiş bir sürüm çıkacağı için bu yılın ilerleyen günlerinde büyümeye devam edecek. Bu, Rockstar’ın açık dünya suç destanını, oyunun gelişmeye devam edeceği Xbox Series X ve PS5’e doğal olarak getirecek. Rockstar, oyunun mevcut PC sürümünün yanı sıra yeni konsollarda özel içeriğe ve güncellemelere sahip olacağını doğruladı. Bağlantı noktası için ayrıntılar hala az, ancak GTA Online’ın bağımsız bir sürümü aynı anda PS + ile ücretsiz olarak yayınlanacak.

GTA VI uzakta olsa da hala bekleniyor, yetecek kadar yer var GTA V büyümeye devam etmek. Önümüzdeki bir veya iki yıl içinde oyunun kolayca 150 milyon kopyayı aşacağını hayal etmek zor değil. Rockstar’ın Red Dead Redemption 2 ile yaptığı gelişmelerle birlikte en büyük oyun serisinin ardındaki bu kadar heyecan ve heyecanla, özelden başka bir şey olmayacağını hayal etmek zor.

Kaynak – Take TwoScreen Rant

Sosyal Medyada Paylaş