gta v liberty city
Sosyal Medyada Paylaş

GTA V yıllardır piyasada ve oyuncular devasa Los Santos haritasında yeni Liberty City gizemi de dahil olmak üzere yeni şeyler keşfetmeye devam ediyor. GTA V ‘in çıkışından bu yana yaklaşık 10 yıl geçtiğini düşünürsek, bütün gizemlerin şimdiye kadar keşfedildiğini düşünürdünüz. Ancak yanılıyorsunuz, hala keşfedilmeyi bekleyen o kadar gizem var ki.. o kadar büyük bir oyun ve detaylarla dolu. Her gün Instagram hesabımızdan sizlere paylaşımlar yaparak gizemleri ve detayları açıklıyoruz.

Bu, gerçeklerden daha fazla olamazdı çünkü yakın zamanda; birkaç Fransalı YouTuber, Los Santos’taki Liberty City ‘yi ortaya çıkaran son keşiflerini oyuncu topluluğuna açıkladı; bu gerçekten de ilginç ve ilgi çekici. Ancak dikkat edilmesi gereken bir şeyler var. Bulgularında bazı oyuncuların kafasını oldukça karıştıran büyük bir karmaşıklık var gibi görünüyor. İlgili tweet için tıklayın.

Opium Nights Hotel

Liberty City, GTA V ‘in Los Santos’unda Keşfedildi

Rockstar Mag isimli bir Twitter hesabıne göre; YouTuber olan isimler MrFaucheur ve GamingBGK, oyunun PS4 ve Xbox One sürümlerinde bir gizeme rastladı. Oyuncular, hava karardığında havaalanının yanındaki Opium Nights Hotel’e giderek ve en sağdaki cama bakarak, yansımada Liberty City silüetini görebilirler. Çok iyi görünüyor. Rockstar iyi düşünmüş.

Opium halüsinasyonlara neden olabileceğinden ve San Andreas’ta Liberty City ‘i görmek kesinlikle normal olmadığından, bunun otelin adıyla ilgisi olduğundan şüpheleniliyor. Ki, her şey olabilir. İlgili tweet için tıklayın.

liberty city gta v

Bununla birlikte, bu gizemin GTA V ‘in yeni nesil sürümlerinde eksik olduğu gerçeği, Rockstar Mag’in Performance, Performance RT ve sadakat modlarını denemelerine rağmen göremediklerini söylemesiyle biraz kafa karışıklığına yol açtı. Bilerek mi kaldırıldı sizce?

İlginç bir şekilde, bu keşif, oyuncuların yaklaşan bir GTA Online güncellemesinde Liberty City’de dolaşabileceklerine dair söylentilerin ortasında geldi, ki daha önce böyle bir iddia olmuştu. Yakında LC haritası GTA Online’a gelecek diye. Ek olarak, GTA 6’da çeşitli yerlerden biri olarak Liberty City ‘ye olası bir dönüşün sızıntıları oldu.

Bu keşif, GTA 6 ve gelecekteki GTA Online güncellemeleriyle bağlantılı olmasa da, oyuncular bunca yıldan sonra nihayet San Andreas’tan ayrılmak için can atıyor gibi görünüyor.

Kaynak: Dexerto

Sosyal Medyada Paylaş