gta vi

GTA VI: Oyunda Bitcoin Benzeri Kripto Para Olabilir

GTA VI, yeni sızıntısı ile tekrar gündeme oturmuş durumda. Rockstar Games, Grand Theft Auto 6 hakkında bizi karanlıkta tutuyor olabilir, ancak bazen internetin derinliklerinden ufacık bir söylenti ortaya çıkıyor. Bu, oyuncuların misyonlardan oyun içi kripto para kazanacağını ve kaşların adil bir payını artıracağını iddia ediyor.

Grand Theft Auto 5’in piyasaya sürülmesinden bu yana yedi yıl geçti ve anlaşılır bir şekilde; serideki bir sonraki girişle ilgili haberler söz konusu olduğunda hayranlar biraz tedirgin oluyor. Yine de Rockstar Games; Deadline modu için yeni arenalar ve sırasıyla yeni Target ve Open Target Races gibi sürekli içerik güncellemeleriyle Grand Theft Auto Online ve Red Dead Online’ı kararlı bir şekilde destekliyor. Bu nedenle, şirket sessizliğini korurken en son oyunun parçalarını bir araya getirmek bize düşüyor. Geliştiricinin kesinlikle Grand Theft Auto 6 üzerinde çalıştığını ve başlangıçta “orta büyüklükte” olacağını biliyoruz. Oyun hakkında çok şey konuşuldu, diğerleri ise GTA VI ‘nın selefi gibi modern günde gerçekleşeceğini iddia ediyor.

GTA VI İçinde Kripto Para Kullanmak

gta vi gta 6

Call Of Duty’deki güvenilir geçmişiyle ün kazanan bir sızıntıcı olan Tom Henderson; Grand Theft Auto 6’da kripto para birimi hakkında duyduklarını ve nasıl çalışabileceğini paylaştı. Henderson: “Bazı görevler nakit yerine Bitcoin size ödüllendirecektir,” şeklinde Twitter’dan bir tweet ile açıkladı. “Farklı kripto para birimleri için bir aracının eklenmesiyle borsa özelliği geri dönecek… Bu ödemeler, yüksek miktarlarda ‘takip edilemez nakit ve hızlı’ transfer etmek için [sic] gerektiren daha yüksek karakterlerden gelecek.” Henderson, bunun yalnızca Grand Theft Auto 6’da meydana gelen kurgusal bir kripto para birimi sistemi olduğunu açıkladı.ve oradaki çok, çok, çok gerçek kripto para birimlerinin hiçbiriyle bağlantılı olmayacak. Bitcoin’den sonra adlandırılmayacak, ancak muhtemelen bir tür göz kırpması ve bu yönde bir dürtüsü olacak. GTA VI ‘da kripto para birimi yeterince işlevsel olabilir mi, düşündürücü.

Endişelerimiz, böyle bir söylentinin ortaya çıkması nasıl bu kadar uzun sürdü? Kripto para birimi, ekonomi dünyasında yeni bir rakip değil. Ayrıca, bunun gibi bir sistem; oyunun geri kalanına doğru bir şekilde entegre edildiğinden ve oyuncuların geri bildirim oturumları yoluyla bu özelliğe olumlu yaklaşmasını sağlamak için çok zaman ve çaba gerektirecektir. Elbette Grand Theft Auto’nun karakterlerinde ve yazılarında en son trendlerle alay etme eğilimi var; ancak bu söylentinin yeniliği en azından bizim için şüphe uyandırıyor. Sonra tekrar, Tom Henderson, Battlefield ve Call of Duty: Warzone hakkında sızıntılar söz konusu olduğunda genellikle paranın üzerindedir. Daha fazlasını öğrendiğimizde size haber vereceğiz.

Kaynak: gamingbible

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir