gta vice city Unreal Engine 5
Sosyal Medyada Paylaş

GTA Vice City için bir remake, remaster zaten var. Rockstar bunu resmi olarak yaptı. Ancak peki bu hayran tarafından yapılmışa ne dersiniz? Unreal Engine 5 inanılmaz şeyler yapabiliyor ve fotogerçekçi grafikler söz konusu olduğunda oyunların o eşsiz manzara ve kaliteleriyle gözlerimizi alıyor. Şimdiden çoğu oyun ile zirveye ulaştığımızı hissediyoruz. Bu ayın başlarında, bir içerik oluşturucu Unreal Engine 5’te hepimizi gerçek dünya görüntüleri olduğuna inandıran bir tren istasyonu yapmıştı ve bu olay çok konuşulmuştu. Ancak tabii ki biz Rockstar üzerine bir site olduğumuz için bunu yayınlamadık.

Unreal Engine 5 gta vice city

Dünyanın dört bir yanındaki içerik oluşturucular, hem oyunları yeniden tasarlamak hem de yenilerini hayal etmek için Unreal Engine 5’i kullanıyor. Iron Man ve Spider-Man gibi Marvel karakterlerinin her ikisi de hayran yapımı Unreal Engine 5 demolarını alırken, başka bir içerik oluşturucu yepyeni bir oynanabilir Halo seviyesi tasarladı ve sonuç nefes kesiciydi.

Unreal Engine 5 remake işleminden geçecek bir sonraki oyun GTA Vice City . Destansı dönüşüm, YouTuber TeaserPlay’in eseridir ve yeniden yapılanma, Definitive Edition’ın olmasını istediğimiz her şeydir. Rockstar, not al burayı. Aşağıdaki inanılmaz projeye göz atın.

vice city remake Unreal Engine 5

GTA Vice City, San Andreas ve Daha Fazlası Unreal Engine 5 İle Harika Oluyor

Proje hakkında konuşan TeaserPlay, “Render için Lumen kullandım. Bu videoyu yapmaktaki amacım, Unreal Engine 5’in sandbox oyunları yapmak için ne kadar güçlü olduğunu ve GTA Vice City ‘nin yeniden düzenlenmiş versiyonunun nasıl görünmesi gerektiğini göstermekti. “TeaserPlay daha sonra projeyi bu hafta trajik bir şekilde vefat eden aktör Ray Liotta ‘ya adadı. Liotta, oyundaki ünlü Tommy Vercetti’yi canlandıran aktördür.

Bu, TeaserPlay’in üstlendiği ilk GTA projesi değil. Yaratıcı GTA Vice City ‘den önce yakın zamanda GTA: San Andreas’ın aynı derecede çarpıcı olan bir Unreal Engine 5 versiyonunu yayınladı. TeaserPlay, GTA’nın yeniden düzenlenmesinin nasıl olması gerektiğini göstermeyi kesinlikle başardı.

Kullanıcılar düşüncelerini yorumlarda paylaştı. AdCodeur, “Bence Rockstar bu adamı işe almalı. O gerçek bir sanatçı ve profesyonel bir geliştiriciden daha fazlası” ve TIPD 41 “Bu bir güzellik. Keşke Rockstar bize çok güzel anılar yaşatan bu güzel oyunlara daha fazla ilgi gösterseydi.” Keşke..

Kaynak: Gamingbible

Sosyal Medyada Paylaş