hardcore gun rush

Hardcore Gun Rush, Bu Hafta İki Kat Ödül Dağıtıyor

Yeni Bir İstihdam Kaynağı Görevlerini Tamamlamak için Artı Bonuslar, Outlaw Pass Üyelik Ödülleri ve Daha Fazlası

Hardcore Gun Rush. Bu haftanın öne çıkan serisi, sizi yetenek kartları ve adınıza toniklerin olmadığı, sürekli daralan bir oyun alanında düşmanlarınızla karşı karşıya getiren Hardcore Gun Rush ve Gun Rush Takımlarına sert bir bakış sunuyor – sadece birkaç dağınık silah, refleksleriniz ve biraz biraz şans.

Mücadeleden galip çıkın ve 15. kademeye kadar bir şapkadan %50 indirimle iyi bir teklif alacaksınız. Ancak kazanın veya kaybedin, tüm yarışmacılar Gun Rush ve Gun Rush Teams’in tüm Hardcore sürümlerinde 2X RDO $ ve XP kazanır. Öne çıkan seriler.

Hardcore Gun Rush missions

Hardcore Gun Rush Haftası Yeni Bir İstihdam Primi Kaynağı

Mektup arkadaşınız “J” den gelen telgraflara dikkat edin: Tüm hafta boyunca ikiye katlanan ödemelere ek olarak, ücretsiz bir hazine haritası almak için herhangi bir yeni istihdam kaynağı görevini tamamlayın.

Hardcore Gun Rush outlaw

Outlaw Pass No. 5 Üyeleri ve Daha Fazlası İçin Ödüller

Tüm Outlaw Pass No. 5 üyeleri, bu hafta ücretsiz bir rol kıyafeti, aksesuar veya ifadenin yanı sıra 5 hızlı seyahat kuponu ve başlatılacak 2.000 karakter XP’si için bir ödül alacak.

Bugün ile 26 Nisan arasında herhangi bir zamanda Red Dead Online oynamak size 3.000 Kulüp DP’si için bir ödül ve yol için 2 mucize toniği kazandıracak. Dükkan almanız gerekirse, bu hafta da tüm kamp kurulum ücretlerinden feragat edilecektir.

Hardcore Gun Rush, Bu Haftanın İndirimleri

revolver

Tabancalar ve Tabancalar

holster

İkincil Kılıflar

poncho

Pançolar

provision

Hükümler


Prime Gaming

Rockstar Games Social Club hesabını Prime Gaming’e bağlayan Red Dead Online oyuncuları, aşağıdaki ödüller alacaklardır:

  • Ücretsiz Bir Ödül Avcısı Lisansı
  • Ücretsiz Kesilmiş Ametist Ödül Vagonu Tasarımı

Ayrıca, 10 Mayıs’tan önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, ücretsiz bir Varmint Tüfeği için Teklifler ve Ödüller, Hunting Wagon’da %30 indirim ve 50 ücretsiz Tüccar Malları alacaklar.

Hardcore Gun Rush prime gaming red dead online

Gelecek olan Rockstar Games, Red Dead Online, GTA Online ve diğer oyunların haberleri ve güncellemeleri için Rockstar Türkiye’yi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın. Bizleri Instagram, Twitter, Facebook ve Discord’dan takip edebilirsiniz. Discord adresimize katılabilir, forumumuza üye olabilirsiniz.

Kaynak: Rockstar Games

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir