los santos drug wars rockstartr
Sosyal Medyada Paylaş

Los Santos Drug Wars 13 Aralık ‘tan itibaren PlayStation 5, PlayStation 4; Xbox Series X | S, Xbox One ve PC’de GTA Online ‘a yeni bir psikoaktif kaos türü olarak geliyor. GTA Online ‘ın yeni güncellemesi ile işler daha da kızışıyor ve oyunun eski özlediğimiz günleri ufaktan tekrar geliyor olabilir; güncelleme tarihini Rockstar Games 13 Aralık olarak belirledi ve bize de belirlenen tarihi beklemek düşüyor. Gelecek olan güncelleme içerisinde neler var, bizlerle göz atın.

Los Santos Drug Wars Açıklaması

Los Santos Drug Wars 13 Aralık ‘tan itibaren PlayStation 5, PlayStation 4; Xbox Series X | S, Xbox One ve PC’de GTA Online ‘a yeni bir psikoaktif kaos türü olarak geliyor.

Doğruca Blaine County’ye gidin ve Los Santos psikedelik ticaretine damgasını vurmak için eski dostunuz Nervous Ron ve yeni eyalet dışı uyumsuzlar grubuna katılın. GTA Online için kapsamlı yeni iki bölümlük hikaye güncellemesinin açılış bölümünde; zengin hippiler ve tetikten mutlu bisikletçilerden oluşan alışılmadık bir koalisyona karşı savaşın. Ayrıntılı laboratuvarlarda veya kendi devasa kimya setinizden güçlü halüsinojenikler hazırlayın.

Dikkat: Los Santos Drug Wars, işletilecek yeni bir işletme; yeni araçlar ve görevler ve deneyimsel yükseltmeler dahil olmak üzere bir dizi çılgın yan etki içerir. Ve bu sadece ilk doz, bazı neşeli tatil şakaları; önemli hikaye ve oyun güncellemeleri ile birlikte gelecek çok daha fazlası dahil olmak üzere çok çok daha fazla heyecan verici etkinliğe hazır olun. – Rockstar Games

Yeni Güncellemenin Artwork Tasarım İncelemesi

los santos drug wars art

Yeni “Los Santos DrugWars” tasarımı; muhtemelen GTA Online ‘daki psikedelik ve mistik deneyimlere işaret eden Koca Ayak (Bigfoot) ve beyaz tavşanları (white rabbits) içeriyor. Ayrıca bunların yanında görmekte olduğumuz yeni karakterler ve yeni eklentiler olacak. Belki daha iyi modifiyeler; hem araba hem de silahlar için söylüyoruz. Belki de daha iyi kıyafetler ve yeni stil tarzlar. Yeni gelecek olan güncelleme 13 Aralık günü sizlerle olacak. Bizi takip etmeye devam edin.

Kaynak: RockstarGames

Sosyal Medyada Paylaş