gta online summer special san andreas prix
Sosyal Medyada Paylaş

Rockstar’da Üçlü Ödül, Açık Tekerlek Yarışları ve Daha Fazlası

Hız, diğerleri gibi bir ahlaksızlıktır: pahalıdır, özeldir ve bazı insanlar bunun peşinde ölür; özellikle bir arabayı yarış pistinde çığlık atan bir bulanıklığa çeviren göz sulandıran hızdan bahsederken.

Rockstar Tarafından Oluşturulan Açık Tekerlek Yarışlarından herhangi birinde direksiyonun arkasına geçin ve Los Santos Yaz Spesiyali’nin bir parçası olarak açıklanan bu dokuz yeni pist dahil olmak üzere tüm hafta boyunca Üçlü GTA $ ve RP kazanın.


gta online summer special 1

01

gta online race 1

Keeping Track (Takipte Kalmak)

Vespucci kanallarında 50 metrelik katamaranlarla yarışmayı unutun. Bu sezon Vinewood seçkinleri, kendi arka bahçelerinde bir pistte açık tekerlek yarışı yutturmacasına atladılar. Yaşamak kolay. Sadece şezlongunuzdan kokpite gidin ve o ilk şampanya için hazırlanın.

02

gta online race 2

Life’s a Beach (Hayat Bir Sahil)

Rakipler etrafınıza çarparken sizi kontrolsüz bir şekilde deniz tutmasına neden olan virajlı bir yolda saatte yüzlerce mil hızla sizi savuran bir g kuvvetinde açık tekerlek kokpitinde olmaktan daha rahatsız edici ne olabilir? Bütün bunları pantolonunda kum varken yapıyorsun.

gta online summer special 2
gta online summer special 3

03

gta online race 3

It’s a Sign (Bu Bir İşaret)

İkonik Vinewood İşareti, birçok insan için çok şey ifade eder. Bazıları için şöhret, servet ve onu büyütmek. Size göre, kafatasınız bozulmadan bitiş çizgisine ulaşmak. O kadar yakın gitmeye hazır ol ki, şans için V’yi öpebilirsin.

04

gta online race 4

Top of The Town (Şehrin En Üstünde)

Los Santos ticaret bölgesinin yönetim kurulu odalarına girmenin iki yolu vardır. Birinci seçenek, adam kayırmacılık. İkinci seçenek, açık bir tekerlekli arabaya biniyorsunuz ve kendinizi AGM’ye sokuyorsunuz, çünkü işe alma komitesini 40. kat penceresinden bir yarış arabası sürmek kadar hiçbir şey etkilemiyor.

gta online summer special 4
gta online summer special 5

05

gta online race 5

Dam (Baraj)

Herkes sağlık ve güvenlik kurulunun The Land Act Barajı’nın stres testi için nakit sıkıntısı çekmediğini biliyor. Belki de bu yüzden özel bir şirkete yüksek hızlı açık tekerlek yarış pisti inşa etme hakları verdiler. İlk köşeye düşen bir düzine zarif ince ayarlı ultra performanslı makinenin sağlamlığını hiçbir şey doğrulayamaz.

06

gta online race 6

Road To Ruin (Harabe Yolu)

Los Santos otoyolunda 100 mil başına tahmini 71 ölümlü kaza vardır. Ne düşündüğünüzü biliyoruz. Bunlar çaylak numaralar. Bakalım onları arttıracak mıyız?

gta online summer special 6
gta online summer special 7

07

gta online race 7

Headwind (Pruva Rüzgarı)

Nesli tükenmekte olan bir kuşun Ron Alternates Rüzgar Çiftliği’ndeki bir türbinden geçerken gördüğü son şey nedir? Bir zamanlar cevap “ilerleme” idi. Bu günlerde, iki metre solunda patlayan açık tekerlekli bir yarış arabası olması daha olası.

08

gta online race 8

Morningwood Glory (Morningwood Zaferi)

Los Santos’un en zengin bölgelerinden birinin sakinleri, mahallelerinin içinden zorlu bir açık tekerlek yarışı için izin vermeye nasıl ikna oldu? Tabii ki rüşvet. kimsenin bahsetmediği gerçek ise 20 kat yukarıda olacak ve tamamen doğal ışığı engelleyecekti. Sakinlerin sakıncası var mı? Evet. Yarış organizatörleri önemsiyor mu? Hayır.

gta online summer special 8
gta online summer special 9

09

gta online race 9

Abridged

Nihayet, kimsenin istemediği mühendislik başarısı: Alamo Denizi üzerinde bir yol köprüsü. Ve bu büyük şaheser kimin için? Sonunda sermaye yatırımını Sandy Shores’un ekonomik açıdan yoksun alanına sürükleyecek olan çok ihtiyaç duyulan altyapı mı? Gülünç olma. BAWSAQ 100 CEO’larının en zengin% 1’inin en aptal% 1’i için bir yarış pisti. İlerlemeye hoş geldiniz.


gta online event

VIP / MC Çalışmaları ve Etkinlikleri için İki Kat Ödül

Belki de daha çok, yasadışı bir şekilde kazançlı bir maaş günü arayan bir baş serseri tipisiniz. İster karanlık bir Organizasyonun figürü olun, ister kötü şöhretli bir Motosiklet Kulübü lideri olun, hem VIP hem de MC Work & Challenges Çifte Ödül veriyor.

Bu hafta hangi etkinlik daha sık oynanırsa oynansın, gelecek haftanın oyun içi bonuslarının belirlenmesine yardımcı olacaktır – eğer oyuncular daha fazla VIP Çalışma ve Mücadele üstlenirse, sonraki hafta tüm Özel Kargo Satış Görevlerine İki Kat Ödül uygulanacaktır. Oyuncular daha fazla MC Work & Challenges’e katılırsa, tüm Biker Business Sell Görevleri 3 Eylül’den 9 Eylül’e kadar 2X GTA $ ve RP ile ödüllendirilecek.

gta online mask

Ayrıca, VIP veya MC Çalışmasını tamamlayın ve ücretsiz bir Green Dot Tech Mask almak için önümüzdeki hafta tekrar gelin.

Bedava Vapers Den Tee Tişörtü

Önümüzdeki yedi gün içinde GTA Online‘a giren tüm oyuncular, Vapers Den Tee tişörtünü ücretsiz olarak alacaklar.

2 Eylül’de sona eriyor.

gta online tee

Bu Hafta Podyumda: Progen PR4

The Diamond Casino & Resort‘un lobisinde sallanın ve Lucky Wheel‘e bir şans verin. Bu hafta podyumda, Estancia Tobacco’nun sponsorluğundaki tasarıma sarılmış Progen PR4 var. Bunu dostça bir hatırlatma olarak kabul edin: Pit stop yapmayı ve lastiklerinizi taze tutmayı unutmayın. Hayatınızı kurtarabilir.

gta online podium

İndirimler

Bu hafta Los Santos‘ta hem beyaz yakalı hem de mavi yakalı suçlulara fayda sağlayan bir dizi indirim var:

MC Kulüplerinde %40 İndirim

Downtown Vinewood, Grapeseed, Great Chaparral, Hawick, La Mesa, Paleto Bay (1 Paleto Blvd ve 68 Paleto Blvd), Pillbox Hill, Rancho, Sandy Shores, Vespucci Beach

Motorcu İşletmelerinde %40 İndirim

Evrak Sahteciliği Ofisleri, Sahte Nakit Fabrikaları, Yabancı Ot Çiftlikleri, Meth Laboratuvarları, Kokain Depoları

İcra Ofislerinde %40 İndirim

Maze Bank West, Arcadius İş Merkezi, Lombank West, Maze Bank Kulesi

Yönetici Ofis Özelleştirmelerinde %30 İndirim

İç Mekanlar, Organizasyon Adı Değişikliği, Para Kasası, Silah Dolabı, Konaklama, Kişisel Asistan


gta online ocelot

%35 indirim Ocelot R88

gta online sabre

%40 indirim Declasse Hotring Sabre

gta online tampa

%40 indirim Declasse Drift Tampa

gta online yosemite

%40 indirim Declasse Drift Yosemite

Prime Gaming

Social Club hesaplarını Prime Gaming‘e bağlayan GTA Online oyuncuları, bu hafta herhangi bir zamanda oynadıkları için 200.000 GTA $ kazanacaklar (tüm GTA $ bonuslarının Maze Bank hesabınıza gelmesi için lütfen 72 saate kadar bekleyin). Ayrıca Prime Gaming üyeleri şunları da alacak:

  • Vespucci Kanalları Gece Kulübü Özelliği
  • Mammoth Avenger’da %70 indirim
  • Avenger Silah ve Silahlı Araç Atölyelerinde %75 indirim
rockstartr gta online prime gaming

Bunlara ve gelecekteki avantajlara erişim sağlamak için Prime Gaming‘i ziyaret ettiğinizden ve kaydolun.

Sosyal Medyada Paylaş