madam nazar red dead online

Madam Nazar, Cesur Koleksiyoncuları Ödüllendirecek

Ayrıca Öne Çıkan Serilerde Çifte RDO$ ve XP, Koleksiyoncular için Bonuslar ve İndirimler ve Daha Fazlası

Madam Nazar, bu hafta, tüm Koleksiyon Setlerinin tüm satışlarında 1.5X RDO$ geri ödeyerek gözüpek Koleksiyonculara azimli kararlılıklarını ve mükemmeliyetçinin keskin gözlerini telafi edecek. Bu arada, Koleksiyon Öğelerini keşfetmek başlı başına bir ödüldür ve aynı zamanda 2X Rol XP’sini de ödüllendirir.

Koleksiyoncular ayrıca sadece bu hafta oynadıkları için bir hazine paketi alacaklar. Tüm Koleksiyonculara üç Tarot Kartı verilirken, 20. Derecenin altındaki herhangi biri 1.000 Koleksiyoncu Deneyimi için bir Ödül kazanacaktır. Bu hafta ilerlemeye kararlı olan ve 5’ten fazla Rütbe kazananlar veya Rütbe 15’in üzerinde olanlar ücretsiz bir Koleksiyon Haritası ve 2 Hazine Haritası alacaklar. Tüm ödüllerin en geç 16 Haziran’a kadar teslim edilmesini bekleyin.

madam nazar öne çıkan seri

Madam Nazar: Öne Çıkan Serilerde 2X RDO$ ve XP

Düşman BölgeSilahını AdlandırYağma ve Takım Çatışmaları gibi modların dört takımlı çeşitli versiyonlarında ekip çalışmasını ön plana çıkaran bu haftanın Öne Çıkan Serisinde en yakın müttefiklerinizi harekete geçirin ve birlikte çalışın. Cesur rekabetinizin karşılığında, siz ve sizinkiler, tüm hafta boyunca 2X RDO$ ve XP ile uzaklaşacaksınız. Bu hafta Öne Çıkan Serilerde bir mod kazanın ve 15. Seviyeye kadar ücretsiz bir Şapka için bir Ödül kazanın (16 Haziran’a kadar verilir).

red dead online yaz güncellemesi

Red Dead Online ‘ın Sonraki Güncellemesi

Red Dead Online’a gelen yaz başındaki güncellemenin bir parçası olarak, belirli bir ahlaki açıdan esnek davranmak isteyenler için her türlü yeni yasa dışı girişim ortaya çıkacak. Bunlar, Free Roam’daki beş eyalette çiftlikleri soyma ve kişisel zenginleştirme için yeni yollar açma yeteneğini içerecek. Ve herhangi bir iyi fırsat gibi, bu da ön harcamalardan yoksundur. Ayrıca, gelecek güncellemenin bir parçası olarak yepyeni bir üyelik ödülleri kulübü arayın… daha fazla ayrıntı yakında.

indirimler

İndirimler

Keşif ve entrika yoluna indirimli başlayın: Madam Nazar, bu hafta Koleksiyoncu Çantası maliyetinden 5 Külçe Altın kesiyor. Ayrıca koleksiyon sanatında ve biliminde daha deneyimli olanlar için Pennington Tarla Küreği, Metal Dedektörü ve Rafine Dürbünlerde %40 ve Águila Pala’da %30 indirim sağlıyor. Görünümü tamamlamak için Koleksiyoncu Rol Kıyafetleri %30 indirimli.

Bu arada, beş eyaletteki Ahırlar tüm Criollo Horses’ta %30 ve Horse Lantern’da %40 indirim sunuyor; ve Gunsmiths tüm Gun Belt’lerde %40 indirim sunuyor.

Prime Gaming Avantajları

Rockstar Games Social Club hesaplarını 5 Temmuz’dan önce Prime Gaming’e bağlayan Red Dead Online oyuncuları, ücretsiz bir İfade için bir Ödül, ayrıca Çubuk Genişletmesinde %30 indirim ve seçtiğiniz bir Acemi veya Umut Veren Moonshiner Öğesi alacak.

prime

Kaynak: Rockstar Games Newswire

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir