max payne 3

Max Payne 3 Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey

Max Payne 3 hakkında bilmediğiniz 10 şey! Dokuz yıl önce bugünlerde Max Payne 3 oyuncuların oynamasına bırakılmak için piyasaya sunuldu. MP3 ile Rockstar Games animasyon, yapay zeka ve Max’in imzası olan Bullet zamanındaki iyileştirmeler yoluyla modern nişancı oyununu geliştirmeye çalıştı. Oyun hakkında muhtemelen henüz bilmediğiniz 10 şey!

1 – Uzun geliştirme sürecinde, Max Payne 3 birkaç yeniden tasarımdan geçti. İddiaya göre, oyunun ilk konseptlerinden biri Rusya’da gerçekleşti ve Max’i çeşitli mafya patronlarıyla karşı karşıya getirecekti.

2 – Yıllar sonra, Rockstar yerel ayar olarak Brezilya’yı seçtiğinde, sonunda onun rezil kel görünüşüne karar vermeden önce, Max için çeşitli yeni görünümler denemeye devam etti.

ma payne skins

3 – Çeşitli sürümlerden geçen tek kişi Max değil. Zaman geçtikçe bazı seviyeler de yeniden tasarlandı. İşte bir tren istasyonunun, morgun ve kalitesiz bir kulübün ilk versiyonları. Onları tanıyor musunuz?

4 – Başka bir seviye tamamen kesildi. “Uyuşturucu Efendisi seviyesi” olarak adlandırılıyor ve muhtemelen finalin yeri olarak işlev görüyordu.

Max Payne 3 Hakkında Bilinmeyen Diğer Şeyler

5 – Oyunu tanıtmak için kullanılan ve hiçbir zaman halka açıklanmamış pek çok harika sanat eseri var. Nate Meltzer’in aşağıdaki iki çalışması; aralarında olan en iyi ve en nadir olanlardan bazıları!

max payne art
max payne art

6 – Rockstar Games, sekize kadar hayranın DLC’de çok oyunculu avatarlar olarak yüzlerinin ölümsüzleştirilmesine izin veren özel bir döküm etkinliği düzenledi. Kazananlardan biri Twitter’daki bir kullanıcı olan @Louis_1993

max payne avatar

7 – Rockstar başlangıçta yeni bir seslendirme sanatçısı aramış olsa da, stüdyo sonunda James McCaffrey’i Max’in sesi, benzerliği ve hareket yakalama oyuncusu olarak seçti. İşte McCaffrey ve aktris Benedita Pereira, hareket yakalama kıyafetleri içinde.

max payne actor

8 – Max Payne 3, oyunun müziğine dahil edilmemiş epeyce ses parçası içerir. Örneğin, çok oyunculu modda kullanılan Max Payne temasının bu karanlık yorumunu ele alalım. Fabricas Branco baskını sırasında bir başkası duyulabilir.

9 – Max Payne 3 2011’de yeniden ortaya çıktığında, Max kırmızı ve beyaz bir Hawai gömleği giymişti. Bu gömlek oyunun son versiyonunda daha renkli bir versiyonla değiştirildi.

max payne 3 skin

10 – Oyunun dosyalarında hiç kullanılmayan çeşitli modeller var. Muhtemelen çok oyunculu içindir. Bu modeller, Captain Baseball Bat Boy’un genç / eski bir versiyonunu ve Timothy Gibbs’in (Max Payne 2’nin aktörü) modellenen bir Max versiyonunu içerir.

mod
mod
mod

Kaynak: Twitter, Patrick Streutjens

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir