michael de santa gta online
Sosyal Medyada Paylaş

Bu aynı zamanda Michael, Trevor ve Franklin’in hayatta kaldığı sonun kanon sonu olduğunu onaylıyor gibi görünüyor.

michael de santa gta online

Michael De Santa, Grand Theft Auto V ‘deki üç ana karakterden biridir. Ana hikayedeki olaylardan sonra hala hayatta, görünüşe göre yeni GTA Online DLC ile bu kesinleşti (veya yeniden onaylandı).

The Contract’ta, Franklin bir film stüdyosunun arazisinden geçiyor ve “Dostum, kahretsin, buralardaki yapımcılardan birini tanıyorum. Umarım kıçı bugün işte değildir” diyor.

Bunun Michael De Santa ‘ya bir referans (gönderme) olduğuna inanılıyor. Hayranlar, GTA V ‘te bir film yapımcısı olduğunu hatırlayabilir ve bu diyalog, Michael De Santa ‘nın hala hayatta olduğunu ve hala bu işi yaptığını doğrular gibi görünüyor.

GTA V ‘in üç hikayesi vardı ve bunlardan birinde Michael De Santa ne yazık ki ölüyor. Bir diğerinde ise Trevor ölüyor. Yani bu, Franklin, Trevor ve Michael’ın hayatta kaldığı üçüncü sonun kanon sonu olduğunu gösteriyor gibi görünüyor. GTA Online ‘a daha önce yapılan bir güncelleme bunu ve Michael’ın hayatta kaldığını zaten doğrulamış olabilir, ancak şimdi Michael’ın hala film çektiğine dair daha fazla kanıtımız var.

Michael’ın Yaşadığına Dair Kanıt Niteliğindeki O Video

Video GTA Series Videos YouTube kanalına aittir.

The Contract güncellemesi, ek taksitlerin gelebileceğini öne süren bir “GTA Online Hikayesi” olarak tanımlanıyor, ancak bu şimdilik sadece bir spekülasyon. Rockstar Games, 2013 yılında, GTA V kahramanlarını içeren yeni hikaye odaklı DLC’yi ekleyeceğini duyurdu.

Çalınan Dr. Dre müziğini kurtarmayı içeren The Contract hakkında ya da Rockstar Games’e ait olan herhangi bir oyunun geniş kapsamlı detayları, bilgileri, gizemleri ve çok çok daha fazla bilgi için web sitemize ya da sosyal ağlarımıza göz atabilirsiniz. Rockstar Türkiye editör ekibi.

GTA V ve GTA Online, ayrıca diğerleri Mart 2022’de PlayStation 5 ve Xbox Series X’e geldiğinde daha da büyüyecek. İlk olarak 2013’te piyasaya sürülen GTA V, şaşırtıcı bir şekilde 155 milyon kopya sattı, GTA Online ise neredeyse… çeşitli mikro-işlemleri yoluyla sürekli para kazandırıyor.

Kaynak: GameSpot

Sosyal Medyada Paylaş