moonshiner

Moonshiner Rolü Bu Hafta Bonus Kazanıyor

Ücretsiz Mash Yedekleri, Moonshiner Story ve Bootlegger Görevlerinde Bonuslar ve Daha Fazlası

Yerel halk, yalnızca en güçlü parıltının tatmin edebileceği bir susuzluk yaşıyor ve siz de sermayeye dönüştürmek için birinci sınıf konumdasınız. Moonshiner Story ve Bootlegger Görevlerinden herhangi birini bu hafta tamamlamak size 2X RDO $ ve Character XP kazandırırken, Moonshine Sales size 1.5X RDO $ ve iki Kat Rol XP’si kazandıracak. Red Dead Online.

Moonshiner

Demlemenizi başlatmak için malzemeye mi ihtiyacınız var? Endişelenmeyin – tüm Moonshiners bu hafta Red Dead Online oynadıkları için 10 ücretsiz Mash Yedeği alacak. İster postunuzu ister komşunuzun postunu kurtarsın, herhangi bir beş Gelir Temsilcisi barikatını yok etmek, size seçtiğiniz herhangi bir Acemi veya Gelecek Vaat Eden Moonshiner Öğesinde %40 indirimli iyi bir Teklif verecektir.

Seviye 20’ye ulaşmış olan deneyimli Moonshiner’lar, bu hafta ilk satışlarını tamamladıktan sonra bir Kurulmuş veya Seçkin Moonshiner Öğesinde %40 indirim alacaklar. Bu arada, yeraltı kaçakçılık operasyonunu kurmaya devam edenler, bugün ile 3 Mayıs arasında Moonshine Shack’in maliyetinden 5 Altın Külçe düşebilir.

shack Moonshiner

Moonshiner Hızlı Seyahar ve Baraka Yer Değiştirme Ücretlerinden Feragat

Serbestçe hareket edin ve dört rüzgar sizi güvenle eve götürebilir. Tüm Moonshine Shack yer değiştirme ve Hızlı Seyahat ücretlerinden bu hafta feragat edildi. Ayrıca, unsurlardan biraz korumaya ihtiyacınız varsa, bu hafta Avantajlar menüsünü ziyaret etmek size Katalogdaki herhangi bir Panço indirimi için %30 indirim kazandıracak (kupon 72 saat içinde mevcut olmalıdır). Hemen şimdi Red Dead Online oynayın.

Moonshiner Sınırlı Süreli Ögeler

vest Moonshiner

Ortega Yelek

cap Moonshiner

Ekose Kap

pants

Carver Pantolon

chaps

Pelt Yarım Çatlaklar

hat

Rakun Şapka

Prime Gaming Avantajları

Rockstar Games Social Club hesabını Prime Gaming’e bağlayan Red Dead Online oyuncuları şu ödüller kazanacak:

  • Ücretsiz Bir Ödül Avcısı Lisansı
  • Ücretsiz Kesilmiş Ametist Ödül Vagonu Tasarımı

Ayrıca, 10 Mayıs’tan önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, ücretsiz bir Varmint Tüfeği için Teklifler ve Ödüller, Hunting Wagon’da %30 indirim ve 50 ücretsiz Tüccar Malları alacaklar.

prime

Gelecek olan Red Dead Online, GTA Online ve Rockstar Games’e dair güncellemeler, yenilikler ve haberlerden anında haberdar olmak için Rockstar Türkiye’yi takipte kalın. Bizleri Instagram, Twitter, Facebook ve Discord’dan takip edebilirsiniz. Forumumuza üye olabilir, Discord sunucumuza katılabilirsiniz. Moonshiner haftasında Red Dead Online ‘da iyi oyunlar.

Kaynak: Rockstar Games

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir