motor wars motor savaşları

Motor Savaşlarında Tüm Ay Boyunca Üçlü Ödül

Motor Savaşları Dışında Bunker Satış Görevleri ve Bunker Serisi, Özel Bonuslar ve Daha Fazlasında Bu Hafta İki Kat Ödül Kazanın

Motor Savaşları 1 ay boyunca üçlü ödül verecek! Gunrunning : Güney San Andreas’ta; askeri sınıf silah ve araç teknolojisine yatırım yapmak için doyumsuz bir iştahla birleşen yukarı doğru hareketlilik arzusuyla; zamanın onuruna dayalı bir meslek. Silah kaçakçılığı gazileri ve hevesli silah girişimcileri; bu haftadan itibaren bonus ödüller ve özel indirimlerden oluşan bir süvari alayı ile GTA Online’da tüm ay boyunca bu son derece kazançlı endüstrinin avantajlarından yararlanabilirler.

Gunrunning işinizi henüz başlatmadıysanız, Maze Bank Foreclosures, tüm Bunker mülklerinde %50 indirimle bu hafta işleri düzgün bir şekilde başlatıyor, kuruluşunuzu kurmak ve çalıştırmak için gerekli olan temel yer altı kurulumu. Yeraltı operasyon üssünü zaten kurmuş olanlar için, tüm Bunker Yükseltmeleri ve Modifikasyonlarında da yarı yarıya indirim var.

Öyleyse, istiflenmiş bir ejderha gibi bir stok yığınını biriktirmeyi seven biri; ya da Motor Savaşları ve Bunker Serisi Düşman Modları gibi rekabetçi çatışmalardan hoşlanan biri, ya da sadece ağır makinelerin zırhlı konforunu tercih ediyor ol, takım elbise En sevdiğiniz ter lekeli kamuflajınızı giyin çünkü bu hafta ve gelecek haftalar tam size göre.

Motor Savaşlarında 2 Haziran’a kadar 3X GTA $ ve RP

İsminizle ilgili bir tabancadan başka bir şey olmayan kırmızı sıcak bir iniş bölgesine paradrop atın ve silahlar ve araçlar için toplayarak hayatta kalın ve yolunuza çıkan herkesi ezin. Bir hava istilası için nabız atan kostümlü prova Motor Savaşları; tüm korkusuz rakiplere ay boyunca 3X GTA $ ve RP veriyor.

Bunker Serisinde 2X ve RP Motor Savaşları

Motor Savaşları Dışında Bunker Serisinde 2X GTA $ ve RP

Bir yeraltı ininin koridorlarında veya Mt. Chiliad, konuğumuz olun: Every Bullet Counts , Juggernaut , Slasher , Kill Quota ve daha fazlasının yeraltı versiyonları , Bunker Serisinin bir parçası olarak tüm gelenlere iki kat GTA $ ve RP veriyor.

Bunker Satış Görevlerinde 2X ve RP Motor Savaşları

Motor Savaşları Dışında Bunker Satış Görevlerinde 2X GTA $ ve RP

Bardağınız taşıyor mu? Bunker’ınızdaki depolama rafları malzemelerle dolu mu? Eğer öyleyse, boşaltma zamanı gelmiş olabilir. Bunker Satış Görevleri’nde hisse senetlerini harita üzerinde başarılı bir şekilde hareket ettirmek; önümüzdeki yedi gün boyunca hem GTA $ hem de RP için iki katına çıkan bir ödeme günü getirecek.

Bunker Sahipleri için Ücretsiz Hawk & Little Hoodie Motor Savaşları

Motor Savaşları Dışında Bunker Sahipleri için Ücretsiz Hawk & Little Hoodie

Bu hafta bir Bunker satın alan tüm oyuncular ve hevesli savaş ağaları (daha önce birine yatırım yapmış olanlar dahil) önümüzdeki hafta Black Hawk & Little Hoodie’yi ücretsiz alacaklar.

100 Rütbenin Üstündeki Oyuncular için Ücretsiz Ağaç Kamuflaj Tasarımı Motor Savaşları

100 Rütbenin Üstündeki Oyuncular için Ücretsiz Ağaç Kamuflaj Tasarımı

Rütbeleri yükseltmek gerçek bir cesaret gerektirir – uzun süredir sadık oyuncuları ve yakın zamanda özel dönüşümleri kutlamak için GTA Online, 100. Kademenin üzerindeki tüm oyuncuları HVY APC için Trees Camo Livery ile ödüllendirecek. Bunu herhangi bir Silahlı Araç Atölyesinde talep edin ve uygulayın, böylece taşıyıcınız çevresine biraz daha az dikkat çekici bir şekilde karışabilir. 3 Mayıs’ta giriş yaptıktan sonra 72 saate kadar Livery alacaksınız.

bu hafta podyum Motor Savaşları

Bu Hafta Podyumda: Übermacht Revolter

Kaçak malınızı teslim etmeyi bitirdikten sonra, The Diamond Resort & Casino’nun lobisine uğrayın: Lucky Wheel, GTA $, RP, kıyafet; gizemli ödüller ve daha fazlasını içerir. Bu ayın temasına uygun olarak, bu hafta podyumdaki araç Übermacht Revolter’dan başkası değil; Silahlı Araç Atölyesinden şoförlü bir makineli tüfek takmadığınız sürece yeterince masum görünen bir sedan. Her zaman masum olduğunu iddia edebilirsiniz, ancak bir avukat tutmanızı öneririz.

İndirimler

Hâlâ o mükemmel sığınağı arayan hevesli zorbalar, tüm Bunker mülklerinin yanı sıra tüm ilgili Yükseltmeler ve Değişikliklerin perakende maliyetinin yarısını alabilir. Başka yerlerde, oyuncular hem askeri hem de diğer çeşitli araçların yanı sıra çeşitli fütüristik silahlardan %40 indirim alabilirler. GTA Online ‘da bu haftaki Motor Savaşlarından ziyade olan indirimlerin tam listesi için aşağıya bakın:

bunkers

Bunkerler %50 indirimli

bunkermods

Bunker Yükseltmeleri ve Modifikasyonları %50 indirimli

apc

HVY APC %40 indirimli

halftrack

Bravado Half-Track %40 indirimli

ardent

Ocelot Ardent %40 indirimli

paragon

Enus Paragon R %40 indirimli

widowmaker

Widowmaker %40 indirimli

hellbringer

Unholy Hellbringer %40 indirimli

atomizer

Up-n-Atomizer %40 indirimli


Prime Gaming Bonusları ve Avantajları

Rockstar Games Social Club hesaplarını Prime Gaming ile başarılı bir şekilde bağlayan GTA Online oyuncuları, Kosatka denizaltısının Sonar İstasyonunu ve bu hafta herhangi bir zamanda oynayabilmeleri için GTA $ 200K’ı ücretsiz alacaklar.

Ayrıca Prime Gaming üyeleri, casus dostu Dewbauchee JB 700W ve Brute Armored Boxville RV’de %70, ayrıca Silahlı Dingi’de %35 indirim dahil olmak üzere özel indirimler alırlar.

prime gaming

Kaynak: Rockstar Games

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir