naturalist bonusları ve ödülleri

Naturalist Bonusları ve Ödülleri: Doğanın Tadını Çıkarın

Tüm Naturalist Örnek Satışları iki katına çıkar ve ayrıca doğaya hazır bir Bakım Paketi

Naturalist bonusları ve ödülleri ile bu hafta Red Dead Online ‘da doğa harikalarının tadını çıkarın ve tüm oyuncular için 3 Potent Herbivore Bait, 3 Potent Predator Bait ve 3 Special Lake Lures içeren ücretsiz bir bakım paketi ile bir sonraki gezinizden en iyi şekilde yararlanın. Ve Tabiat Ana’nın çağrısına henüz cevap vermeyenler, Naturalist ‘in Örnek Kitinin perakende satış maliyetinden 5 Altın Külçe alabilir.

İster taze yüzlü ister tecrübeli olsun, tüm Naturalistler bu hafta tüm örnek satışlarda iki kat nakit ve XP alacaklar. Herhangi bir Efsanevi Hayvanı örneklemek, hedeflerinizi yatıştırmak ve canlandırmak için size 100 Sakinleştirici Varmint Tüfeği mermisi ve 5 Hayvan Canlandırıcı indirecek. Naturalist bonusları.

naturalist camera

Hayvan dokümantasyon ekipmanınızın yükseltilmesi gerekiyorsa, bir tur Vahşi Yaşam Fotoğrafçısı’nı tamamladığınızdan emin olun : Gerekirse Gelişmiş Kamera maliyetinden %40 oranında bir Teklif alacaksınız. Naturalist bonusları.

Hem Giysilere hem de Ziynetlere dönüşmesi için kürklerinizi Gus Macmillan’a getirin – 15. Seviye altındaki herhangi bir Kıyafetin yarısı için geçerli bir Teklif almak için Gus’ın Mağazasında herhangi bir öğeyi üretin.

naturalist fishing

Naturalist Fener Bonusları

Cazibenizi atın, ayaklarınızı yukarı kaldırın ve gölde geçirdiğiniz bir günün avantajlarından yararlanın. Bu hafta daha sık gerçekleşen tüm Serbest Dolaşımda Balıkçılık Mücadelelerinde 2X RDO $ ve XP var. Ayrıca, herhangi bir balığı boşaltmak için Kasap’ı ziyaret etmek, tüm satışlarda size %50 ekstra nakit kazandıracaktır. Naturalist bonusları.


Prime Gaming

Naturalist bonusları ve ödülleri harici Rockstar Games Social Club hesabını Prime Gaming’e bağlayan Red Dead Online oyuncuları, aşağıdaki ödüller alacaklardır:

  • Ücretsiz Bir Ödül Avcısı Lisansı
  • Kesilmiş Ametist Ödül Vagonu Tasarımına Ödül

Ayrıca, 12 Nisan’dan önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, Seçilmiş Çok Sınıflı Atlarda %30 indirim, Çitten seçili At Bakımı Broşürlerinde %30 indirim ve mevcut Eyerlerde %40 indirim için bir Teklif alacaklar. Ahırlarda.

prime

İlginizi çekebilir: GTA 4 Multiplayer, Resmi Olmasa da Tekrar Yayında

GTA 4 multiplayer oynamaya tekrardan hazır mıyız? Hayranlar tarafından yeniden yapılan bu GTA 4 modu, oyunu tamamen online yapıyor. Naturalist.

Gelecek olan yeni Red Dead Online haberlerinden ve Rockstar Games’in diğer oyunlarının haberlerinden anında bilgilenmek ve haberdar olmak için RockstarTR’yi takipte kalmayı unutmayın. Bizleri Twitter, Instagram ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Discord sunucumuza gelebilir ve forumumuza kayıt olabilirsiniz. Red Dead Online Naturalist bonusları ve ödülleri nin tadını çıkarın.

Kaynak: Rockstar Games

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir