naturalist collector bounty hunter red dead online
Sosyal Medyada Paylaş

Efsanevi ve Ünlü Ödüller için Ödeme Bonusları, Temel Bakım Paketi ve Daha Fazlası

Red Dead Online ‘da, orada, yani vahşi doğada işler farklı hale gelebilir. Hazırlıksız bir şekilde dışarı çıkmanın tehlikeli bir iş olduğunu söylemek yetersiz kalır. Bu nedenle bu hafta tüm Red Dead Online oyuncuları; 5 Gun Oil, 3 Wild Carrots, 2 Potent Health Cure, 5 Special Horse Reviver ve 3 Chocolate Bar’dan oluşan özel bir bakım paketi alacak.

red dead online naturalist

Naturalist Bonuslar

Naturalist olanlar, özellikle çalılıklarda ve çukurlarda gözlerini dışarıda tutmalılar: Bu hafta Black-Tailed Jackrabbit Örneklerini satmak, her zamanki RDO $ ve Naturalist XP’yi üç katına çıkaracak.

red dead online naturalist bounty hunter

Bounty Hunter Bonusları

İşaretleri ölü veya diri olsun, lisanslı Bounty Hunter ‘lar; Efsanevi ve Ünlü kötüler de dahil olmak üzere tüm Ödüller için nakit ödemelerde %50’lik bir bonusu kutlayabilir. Kavgalarınız ve maceralarınız için fazladan ateş gücüne ihtiyacınız olursa; Rank 5’in üzerindeki tüm lisanslı Bounty Hunter ‘lar, Navy Revolver’ın yarısı için bir teklif alacak.

red dead online naturalist collector

Collector Bonusları

Red Dead Online ‘da bu hafta ayrıca kartal gözlü Collector olanlar için ödüller de getiriyor: Gözlerini dört açıp Ördek, Balıkçıl ve Kaz Yumurtalarını Haftalık Yumurta Avı Koleksiyonunu tamamlayarak Madam Nazar’a iade edenler; buna ek olarak %50 ekstra nakit bonus alacaklar. olağan ödeme. Bu arada Condor Yumurtası Serbest Dolaşım Etkinliğine katılan Algısal Toplayıcılar; seçtikleri bir Acemi veya Gelecek Vaat Eden Toplayıcı Öğesinde %40 indirim kazanacaklar.

Naturalist, Bounty Hunter ve Collector Sınırlı Süreli Öğeler

cardozovest

Cardozo Yelek

leavittjacket

Leavitt Ceket

hopemanvest

Hopeman Yelek

menascohat

Menasco Şapka

owanjillahat

Owanjila Şapka


Prime Gaming

Rockstar Games Social Club hesabını Prime Gaming’e bağlayan Red Dead Online oyuncuları şu ödüller alacak:

  • Ücretsiz Bir Ödül Avcısı Lisansı
  • Kesilmiş Ametist Ödül Vagonu Tasarımına Ödül

Ayrıca, 12 Nisan’dan önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, Seçilmiş Çok Sınıflı Atlarda %30 indirim, Çitten seçilmiş At Bakımı Broşürlerinde %30 indirim ve Eyerlerde %40 indirim için bir Teklif alacaklar.

naturalist prime

Gelecek olan Rockstar Games, Red Dead Redemption 2, Grand Theft Auto V, Red Dead Online, GTA Online günllemeleri ve yeniliklerinden haberdar olmak için Rockstar Türkiye’yi takipte kalmayı unutmayın. Bizleri sosyal ağlardan takip edebilir, forumumuza üye olabilir ve Discord sunucumuza katılabilirsiniz. Tüm bağlantılar menüde mevcuttur. Naturalist bonuslarının tadını çıkarın.

Kaynak: Rockstar Games

Sosyal Medyada Paylaş