gta 6 gta vi

Netflix, GTA 6 Çok Yakında Tweeti ile Herkesi Trollüyor

Netflix, GTA 6 ile ilgili bir tweet attı. Televizyon ve film akışı sağlayıcısı, uzun zamandır beklenen Grand Theft Auto 6’nın tuhaf bir tweet ile “yakında geleceğini” açıkladığında Netflix dünya çapındaki hayranlarını şok etti.

3 Nisan’da Netflix Fransa, mesajın arkasında sıfır içerikle “GTA V6 yakında geliyor” şeklinde rastgele bir tweet attı. Bu tweet, hayranların ve içeridekilerin kafasını karıştırdı, çünkü Netflix’in böylesine beklenen bir başlığı duyurması her şeyden tamamen yersiz görünüyordu. Eski Rockstar çalışanı Yan2295, Netflix’e basitçe “evet, ama aslında hayır” cevabını verdi ve oyunun hala oldukça uzak olduğunu öne sürdü. Tabii ki bir yandan da kafaları karıştırdı.

Bir hayran, Netflix’ten GTA 6 ‘nın “yakında” geleceğini ve ne kadar beklemek zorunda kalacaklarını söylediklerinde ne demek istediklerini açıklamasını istedi. Netflix, açık bir şekilde trolleme yaparak, ikiye katlayarak yanıt verdi: “Bugün ile dünyanın sonu arasında, bir bakalım.” Dedi. Daha fazla hayran tarafından ne demek istedikleri konusunda baskı altına alındığında, Fransız hesabı maskaralıklarına devam etti. Gülen bir emoji ile “Henüz bir süre oyunu beklemeyi riske atıyoruz.” Dediler.

Netflix, GTA 6 Tweeti ile Kafaları Karıştırdı

gta vi gta 6 netflix

Netflix Fransa, “Hazır olduğunda, tıpkı bir dizi gibi üretilmesi gerekiyor,” dedi. Netflix açıkça iyi vakit geçirirken, yakında duyurulacak GTA franchise’ında bir sonraki taksitle ilgili bazı gerçek haberler bekleyenler için yarada sadece tuz var. Rockstar, oyunu henüz duyurmadı, ancak zaten video oyun tarihinin en büyük oyunlarından biri, birçok söylenti, spekülasyon ve sızıntıya yol açtı.

En yenisi, GTA 6 ‘nın karakterlerin erişebileceği web siteleri gibi oyun içi medyayı içereceğini öne süren bir iş ilanından kaynaklanıyor. Bazıları için bu, bir sonraki oyunun, bazılarının önceden beklediği gibi 80’lerde oynanacağı fikrini ortadan kaldırıyor. İçeriden kayda değer bilgiler paylaşan Tom Henderson bile oyunun modern zamanlarda geçeceğini iddia ettiğinde bunu Twitter’da doğruladı. Yine de, umarız yakında Rockstar’dan bazı gerçek duyurular görürüz. Netflix ‘in ne dediğine aldırmayın.

Gelecek olan yeni haberler ve içerikler için Rockstar Türkiye’yi takipte kalmayı unutmayın. Bizleri Instagram, Twitter ve Facebook’tan takip edebilir, Discord sunucumuza katılabilir ve forumumuza üye olabilirsiniz. En güncel içeriklerden haberdar olmak için en az 1 hesabımızı mutlaka takip edin. İyi bir gün geçirin.

Kaynak: Dexerto

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir